Dodatki zgodne z AW7

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Baldurian
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2008, 20:43

21 maja 2008, 13:14

Czesc
Jestem tu od wczoraj,i gram w P2:AW7. Jest bardzo fajny mod,po prostu miodzio,ale mam pytanie. Sa jakies male mody czy dodatki ktore dodaja nowe bronie do AW7 i nie wpadaja w konflikt z AW7?
Ostatnio zmieniony 21 maja 2008, 23:06 przez Baldurian, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 maja 2008, 23:04

Witaj!

Ojej... No, widać, że od wczoraj, bo tylko nowy może takie pytanie zadać. A zajrzyj do downloadu na stronie, do działu z modami dla AW7 i AWP... Są tam między innymi mody zrobione przez ludzi z naszego forum: ALCRD i prawdziwy 666... :faja:

I nie wpadają w konflikt z AW7, prawie na pewno nie, bo nie pamiętam, aby któryś mod dla AWP (który jest tym samym co AW7, bo rozwinięciem moda AW7) wymagał specjalnie tylko elementów dodanych w samym AWP. Pod AW7 mogą nie ruszyć tylko mapy dla AWP, ale ty o mapy nie pytasz.

Konflikt może zaistnieć na pewno, gdy użyjesz na StP moda dla AW7 lub AWP - ale o to też nie pytałeś. Na przyszłośc dobrze przejrzyj zawartość downloadu i postów na forum. Wszystko ładnie do siebie linkuje (opis w dowloadzie ma linki do odpowiednich tematów na forum).

Testuj, sprawdzaj. Jeśli Ty lub ktoś inny znajdzie jakąś niezgodność modów dla AW7, niech tu je nam przedstawi. Z chęcią je poznamy. Do instalacji AWP zamiast AW7 zazwyczaj każdy zachęca, ja też. Jeśli jednak AWP ci nie pasuje, pozostań przy AW7, twój wybór. ;)

Tytuł tematu zmieniam na bardziej adekwatny, bo chodzi tu o zgodność, listę zaś modów znajdziesz na stronie i w przyklejonym temacie na forum. Jak i w tematach całego forum. Tylko czytać. :P
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ