[ED] Problem z przejściem

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
dezkrit
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2008, 17:10

04 maja 2008, 17:18

No więc sprawa wygląda następująco.
Jestem w misji po wybuchu w bloku, to jest szpital i doszedłem do korytarza, który jest zablokowany przez da stojące na sobie łóżka.
Było to już poruszone na tym forum, tyle że w innym temacie, jednak że użytkownik ten nie dostał konkretnej odpowiedzi, co za tym idzie ja zakładam oddzielny temat.
Oto to miejsce:

Obrazek
po lewej stronie minąłem chyba 3 pokoje, a za plecami mam łazienkę z niebieskimi kafelkami.

Pilnie proszę o pomoc, z góry dziękuje.

ps: tak, tak próbowałem kucnąć, ale to nic nie daje, bohater nie idzie do przodu, musi być jakieś inne wyjście...


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

04 maja 2008, 17:41

cofnij się tam gdzie jest przejście zatarasowane skrzyniami i je rozwal znalezionym granatnikiem,
Ostatnio zmieniony 04 maja 2008, 17:41 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

04 maja 2008, 18:29

dezkrit pisze:jednak że użytkownik ten nie dostał konkretnej odpowiedzi
Jak to nie? Przecież ALCRD dokładnie powiedział co trzeba zrobić , tekst poniżej:



D-Ice napisał/a:
A więc doszedłem do Harbor. Zabijałem tam, łaziłem z góry na dół, aż w końcu zdobyłem rakietnicę. Doszedłem do miejsca, gdzie jest napisane RECEPTION i dalej nie wiem co robić .Nigdzie sie nie da iść, wszystkie ścieżki zabarykadowane. Proszę o pomoc.

ALCRD napisał/a
po pierwsze to nie jest rakietnica tylko granatnik rakietnica wystrzeliwuje pociski zasilane paliwem rakietowym ... a granatnik wyrzuca pociski z łusek używając tylko gazów wylotowych nie żadnego paliwa

Po drugie jakbyś znał angielski wiedziałbyś że John szuka tej "rakietnicy" jak nazwałeś
by rozwalić pudła blokujące mu ścieżke .

Używałeś opcji szukaj ,ale przyznaj się ,że nie czytałeś 8-)


ODPOWIEDZ