[STP] SMEG - nie działa altfire

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 mar 2008, 21:12

Chodzi mi tu o dobrze znanego smega. Broń ta powstała jako ED_SMEG chyba jeszcze dla wczesnych przymiarek do ED, dostępna zaś stała się w sieciowym modzie SuperWeapons. I właśnie w tej sieciowej wersji dla STP sprawia mi kłopoty. Nie działa mi prawoklik, czyli altfire. Zamiast wystrzeliwać kilka eksplodujących kul (jak w AWP czy ED) wydaje tylko krótki dźwięk i tyle tego mam. Nic nie widzę, żadnego też działania na wrogów. Zachowanie podobne jak przy braku jakiegoś składnika. Niestety, żadna reinstalacja gry ani samego moda nic nie daje. Nie i już. :(

Ma ktoś z Was podobny problem? Bo może jest to tak powszechne jak zły spew.utx? Pytam, przed dogłębniejszą analizą tegoż drania. Bo może rozwiązanie tego problemu jest znacznie łatwiejsze, niż mi się wydaje...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 kwie 2008, 20:49

No i co, nikt się z tym nie spotkał? No to zapytam inaczej, aby choć to wiedzieć:

Czy ten Smeg w STP działa komuś poprawnie? Czy ktokolwiek dodał go w STP? Czy każdy używa już tylko AWP? :(


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ