Rangi - Grafika :D

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

28 mar 2008, 08:54

Tiquill pisze:ugestię babskiej skórki nie traktujcie jak żartu.
Ja traktuje cały czas jak żart :F Kto by se wyobrażał, największy portal w sieci o postalu, nowy użytkownik wchodzi myśli że tu jest jakieś zajefajne forum, a tu takie "Sffetaśne" różowe skórki :F


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

05 kwie 2008, 22:22

Nie są zbyt profesjonalne ,ale chciałem dorzucić coś od siebię :P



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 kwie 2008, 22:23

ciuciu, popraw "Moderatora" i "Ciotę". Chodzi o to, że nie są zbyt staranne. :) A reszta całkiem, całkiem.


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

05 kwie 2008, 22:35

Kmieciu pisze:Mam pytanie czy będziemy mieli jeden obrazek grupy pod nickiem czy kilka? No wiecie, ja np. miałbym i Moderator i Redaktor.
Tiquill pisze:Jeden, najwyższej rangi. A jeśli przydzielona personalna, to personalnej tylko, niezależnie od funkcji i postów.
A nie można by było np: Zrobić Jeden Obrazej ale żeby w nim były 2 rangi?
Kmieciu pisze:ciuciu, popraw "Moderatora" i "Ciotę". Chodzi o to, że nie są zbyt staranne
Spoko poprawię i dodam kilka smaczków :p


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 kwie 2008, 22:37

ciuciu pisze:
Kmieciu pisze:Mam pytanie czy będziemy mieli jeden obrazek grupy pod nickiem czy kilka? No wiecie, ja np. miałbym i Moderator i Redaktor.
Tiquill pisze:Jeden, najwyższej rangi. A jeśli przydzielona personalna, to personalnej tylko, niezależnie od funkcji i postów.
A nie można by było np: Zrobić Jeden Obrazej ale żeby w nim były 2
Wtedy napis zlewałby się. Zawsze można spróbować, przedstawiając swoje projekty...
ciuciu pisze:Spoko poprawię i dodam kilka smaczków :p
Czekam. :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 kwie 2008, 18:25

ciuciu pisze:Nie są zbyt profesjonalne ,ale chciałem dorzucić coś od siebię :P
Heh, nie tyle nie są profesjonalne, co raczej niestaranne. Na co Kmieciu już zwrócił uwagę. I za mało czytelne. Napisy zrób bardziej wyraźne (czyli: tło pod nimi może jaśniejsze).

-------------------------xxxxx-------------------------
:!: A żeby nie stać w miejscu i zachęcić do dalszych prac, dodałem pierwsze z dostępnych propozycji jako domyślne obrazki na dwóch skórach: PostalSite i subBlack. Na tych skórach forum możecie w praktyce testować swoje i cudze propozycje. Mixer dał pierwsze obrazki, ale że znikły, więc jako pierwsze idą "na tapetę" prace ALCRDa. Następne prace będą niebawem, w kolejności zgłaszań i... wstępnej akceptacji w tym temacie. ;)

A obrazki dla takich rang: Ciota, User (tylko dla rangi 'Stuprocentowy psychol'), Namierzony, VIP, Redakcja, Moderator, Junior Admin, Administrator. Testy czas zacząć! :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ