[P2]TnInventory nie działa

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pan_Zdzich
Wnerwiony urzędas
Posty: 20
Rejestracja: 02 kwie 2008, 22:43

03 kwie 2008, 22:44

Czy dodatek w/w działa ze zwykła wersja postala czy wymagany jest AW


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

03 kwie 2008, 22:49

Jeśli masz STP, będzie działać, jeśli nie - kiszka.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 kwie 2008, 00:11

Eh, obywatelu. Jeśli na niego trafiłeś w naszym downloadzie, to być może zauważyłeś, w jakiej on jest kategorii? Download - > Postal 2: Share the Pain - mody single i w jego opisie, tu: https://www.postalsite.info/downloads.ph ... info_id=11 jest na dole napisane:
Moda nie możemy użyć w klasycznym Postalu 2. Możemy za to użyć w AWP/AW7, korzystając z kodu 'IWant'...
I AW nie jest wymagany, ani AWP. Także dla map zrobionych dla tego moda (tu o nich) nie jest potrzebne nic, prócz STP.

No i cały ten temat TnInventory przeczytaj dokładnie. To rozwieje twą niewiedzę. 8-) A jeśli nadal problemy, pisz tam. Ten temat zamykam.

Cieszę się, że interesujesz się modami do P2 i instalujesz je. Lecz na przyszłość szukaj najpierw wyjasnień w samym dziale Download na stronie i w tematach na forum. Są jasno zatytułowane i łatwo znaleźć już po samych tytułach co się chce. A w ostateczności - opcja Szukaj. Dostałeś już dziś jednego warna, więc nie chcę cię przedwcześnie "gasić" - tym razem jestem miły. :faja:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany