śmieci na forum

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

20 mar 2007, 19:10

wedlug mnie (chodzi o dzialy postal, postal2, postal3, postal film) jest zbyt duzo bezsensownych tematow np mam problem z modem ,,ED'' bo przykladowo nie moge przejsc danej misji mozna to napisac w temacie:pomoc lub ,,ED'' a nie tworzyc nowy temat bo gdyby kazdy robil takie cos to forum wygladalo tak ze wchodze w dzial postal2 a tam 20 stron tematow watpie ze komus chcialo by sie przegladac cale forum w poszukiwaniu danego tematu!?
wiec apeluje do wszystkich nie robcie wyzej wymienionych rzeczy piscie w tematach ktore sa ktore maja powiazanie z waszymi problemami itd!!!!!!!
wiem ze moglem wpisac to do innego tematu ale to jest wazne!!!!


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

20 mar 2007, 19:22

No wiec powiem tak jak ktoś ma problem to nie musi przeglądać 20 stron ponieważ od tego jest opcja szukaj a jak będę sie dopisywać to zrobią sie tematy po 20 stron i nikt tego nie będzie czytał. Tak mi sie wydaje. Przenoszę do rozmowy ;)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 mar 2007, 19:58

Ja, tak jak Mixer, też wolę tematów mniej. A swoje problemy sugerowałbym dopisywać do wątków starszych a podobnych, niż tworzyć kolejne wątki. Przeszukiwać kilka kilkupostowych tematów nie jest fajnie. Owszem, nie jest fajnie też brnąć w temacie kilkunastostronicowym - ale zaliczywszy taki rozbudowany temat, z pewnością bogatsi będziemy o wiedzę, która może nam przydać się w przyszłości.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

20 mar 2007, 20:00

Ja mysle tak jeden problem jeden temat wtedy sie łatwiej czyta :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 mar 2007, 20:12

Wszystko zależy od wyczucia. Na kłopoty z patchem starczy jeden wątek. Ale już na bronie w AWP jeden to za mało. Pod ten temat to praktycznie wszystkie mody do P2 można zaliczyć. To już za dużo, lepiej co ważniejszym modom dać własny wątek, w którym poruszony byłby problem dodania do AWP...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

24 mar 2007, 12:18

Jestem podobnego zdania jak Mixer i Toquill. Tematów o samym ED doliczyłem się 7. W pomocy: Problem z ED :// [nie chce się odpalić] , ED , Postal 2 ED problem z metro , Problem z postal 2 ED . I w dziale Postal 2: Eternal Damnation , Bronie z Eternal Damnation , Eternal Damnation Download . Jakby tego nie można było w jednym, ewentualnie dwóch tematach zamieścić.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2007, 12:20 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

24 mar 2007, 12:22

Moga być poszczególne tematy dla np. modów ale większość ludzi nawet nie wie ze jest takie cos jak pomoc i pisze w Postal 2 albo dopisuje swoje problemy tam gdzie rozmawiamy o grze lub modzie.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

24 mar 2007, 13:02

Potem biedni moderatorzy i administrator muszą się męczyć i przenosić, edytować :-P . Moja sugestia - karać za takie rzeczy. Od problemów jest dział "Pomoc" a nie "Postal 2".


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

24 mar 2007, 14:34

mozna stworzyc nowy dzial dla najczesciej poruszanych tematow np zamiast pisac tematy o ED w Postal2 stworzony zostal by dzial ED i wiadomo bylo o co chodzi... nawigacja po forum stalaby sie lepsza


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 mar 2007, 20:44

Mixer pisze:stworzony zostal by dzial ED i wiadomo bylo o co chodzi... nawigacja po forum stalaby sie lepsza
No i słusznie. ED mimo, że to mod dla P2, to jest inną grą, tyle że bazującą na P2. Możnaby spróbować dać mu samodzielny dział. Bo kolesie go robiący na pewno na nim nie zaprzestaną, będą dawać kolejne mody do niego etc. A za nimi, kolejne pytania i tematy...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

24 mar 2007, 22:11

Można stworzyć w P2 sub forum "ED" ale wypadało by tez stworzyć sub forum AW i STP? W końcu to oficjalne dodatki trzeba sie zastanowić bo to trochę większe zmiany ;) a nie ma co tworzyć działów na kilka tematów.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

24 mar 2007, 22:14

Jestem jak najbardziej za działem Apocalypse Weekend. W końcu teraz, nie gramy już dla przyjemności w zwykłego Postala 2. Jak już to AW P lub AW 7.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

24 mar 2007, 22:17

To może poprostu zrobić nowy dział "Mody".


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

24 mar 2007, 22:26

Może nowy temat na "Rozmowach" zrobimy? I tam przedyskutujemy sprawę utworzenia nowego działu?


Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

24 mar 2007, 22:32

Nie w tym będzie dobrze :). Trzeba omówić co robimy bo to też wasze forum. Ja jestem za tym żeby stworzyć suboforum "Dodatki, Mody i Mapy" i tam dyskutować o tych działach. Jeśli jednak chodzi o tematy w dziale pomoc to był bym za tym żeby zrobić tematy ED AW STP (czyli do dodatków i modów) a do gier czyli Postal 3 Postal 2 Postal luźne tematy to znaczy jeden problem jeden temat. Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi :p


Zablokowany