TnInventory

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sie 2007, 23:17

Jeszcze nie. Można by bezpośrednio zapytać samego autora, ale on to robi sam, więc niech ma tyle czasu na to, ile sam chce. Ja będę czekał cierpliwie. Z radością widząc perspektywę kolejnych "odświeżyn" P2.

Bo chyba nie robi tego tylko dla ED... ;>


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

20 sie 2007, 23:29

no no giwerki sa zajefajne ale skad pewnosc ze to do postala bo nie kazdy umie jezyk chinski czy jakis tam ,,domkowy" ;)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sie 2007, 23:35

Tn jest twórcą modów do Postala. A jeśli już dla innej - to dał dla Max Payne 2 - a i tak jest to przeróbka jego postalowych broni. To człowiek Postala i strona z modami do P2. Poza tym pewne bronie z tego obrazka już są.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

20 sie 2007, 23:38

heh no moze ale byl tam jeszcze jeden screen z zolnierzami. ale mniejsza o to ;)
bronie zapowiadaj sie smakowicie. tylko martwi mnie jedno czy nie zaprzestana prac nad tym modem.
obawy zawsze beda


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sie 2007, 23:42

Owszem, ale jakoś się nie boję specjalnie. ;) On zwykł kończyć co zaczyna.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

20 sie 2007, 23:49

ale jak napisałem w sb przydał by się mod z kałachem z jakimś old shotgunem takim klasycznym, musze się nauczyć obsługiwać tego "postED" :mgun2:
A może jakieś berrety 9mm abo glocki, oooo zapomniałbym jakieś fajne rewolwery, dynamit jak w ED :@=: o nie wiem czy to jest kodowalne ale np dokręcanie tłumnika do broni żeby ludzie nie uciekali itp, itd


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sie 2007, 23:55

Ja właśnie takie odjechane bronie czekam :!: Novum - tego mi trzeba! :)

Kałach, old shotgun? Wszędzie są - jacy ci ludzie są tradycjonalistami... :P Ale będą i w P2, mod z broniami z ED (i nie tylko) się szykuje (także tłumniki). ;) Już gdzieś o tym czytałem...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

20 sie 2007, 23:58

o to zajewyjedwabiście :D
ciekwe kaj i kiedy ten mod bedzie wydany????


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

21 sie 2007, 00:09

jeszcze nie wiadomo ale nalezy cierpliwie czekac ;)


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

27 lut 2008, 23:52

Na stronie TN swego czasu zostały zaprezentowane trzy mapy: TnBf, TnSuburbs, TnTransitP. Linki do map nie były dotychczas dostępne. Natrafiłem na nie przypadkiem tu.

cus-TnBf - Połączenie Battlefielda 2, Far Cry'a i Postala 2 STP. Żołnierze vs Al-Quaida /// screeny
cus-TnSuburbs - Paradise w pigułce + parę innych smaczków (w tym poruszający się pociąg) /// screeny
cus-TnTransitP - Starcie z talibami w metrze /// screen

POLECAM

Wymagania:
> P2 STP
> TnInventory


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lut 2008, 00:48

Fantastycznie! Dobrze, że je znalazłeś, SD! :) Autor map pisał na swej stronie, że nie ma miejsca na serwie, by je znów przypomnieć. Tymczasem one są tu! Polecam każdemu. (prawdziwy666: to właśnie w TnSuburbs jest druga przejściowa wersja moda TnInventory). Ta właśnie TnSuburbs ze względu na swą rozległość, gdy jesteśmy "na dworzu", potrafi sporo mulić grę. Ale opłaca się zagrać, choćby dla tego pociągu. Jego pęd zapiera dech! ;)

I one wcale nie są takie stare (najnowszy Transit jest z maja'07). A jako że mapy ściśle odnoszą się do moda TnInventory i nie pójdą bez niego, to łączę oba tematy, aby nie szukać po wielu miejscach.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 kwie 2008, 23:36

No i dobra, czas na kolejne uaktualnienie forum o nowe pozycje w naszym downloadzie, chronologicznie, według daty wydania modów:
cus-TnSuburbs - i niezbędne wyjaśnienie:
Archiwum zawiera mapę cus-TnSuburbs i towarzyszące jej pliki oraz samego moda TnInventory w jego przejściowej wersji. Kto ma pierwszą wersję tego moda (dostępnego u nas), musi wybrać, którą wersję chce zainstalować, gdyż nie są w pełni zgodne i mapy zawierające bronie z tych modów mogą odwoływać się do innej wersji. Dobry sposób, to zainstalowanie starego Tn do StP, a tego zaś do AW bądź AWP. Jest to właściwie mod z dodaną mapą, ale że mapa jest bardziej od moda poszukiwana, więc archiwum to jest właśnie pośród map.
cus-TnBf
cus-TnTransitP


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
..::Gordon::..
Niedorobiony bandzior
Posty: 29
Rejestracja: 21 lip 2008, 18:53
Lokalizacja: Silent Hill

24 lip 2008, 14:46

Nie wiem czemu ale bronie z tego moda są kwadratowe i mają słabą jakość tekstur.Może źle go wgrałem albo to autor je tak słabo wykonał ale mimo tego chcę sie upewnić.

PS: Witam wszystkich użytkowników jestem tu nowy :)


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

24 lip 2008, 16:28

Autor je tak wykonał ;)


Awatar użytkownika
Tiszer
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1144
Rejestracja: 30 lis 2008, 18:55

21 wrz 2014, 16:49

Nie wiem czy wiecie, ale w wersji steamowej, autor kank pozmieniał kilka modeli na lepsze!!!
tu link: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... earchtext=


ODPOWIEDZ