[ED] problem z przejściem-suburb

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
jacek666b
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2008, 00:33

18 lut 2008, 00:36

mianowicie-zabiłem gościa który zamknął się w pokoju z obrazem na którym jest johny i ta panienka z poprzedniego etapu, potem poszedlem tunelem do drugiej części mapy no ale co dalej?? wszystkich zabiłem na tym poziomie wszystkie nory zwiedzone...Prosze o pomoc


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

18 lut 2008, 08:51

To jest ten poziom z stacją benzynową? Jeśli tak to musisz dojść do tej stacji. W niej będzie policja. Rozpocznie się krótki przerywnik filmowy. Obok stacji jest mały domek. W nim musisz odszukać i zabić sześciu gangsterów. Wróć na początek mapy i wejdź do tego domku naprzeciwko tunelu. Tam musisz zabić aż ośmiu gangsterów. Potem otworzy się kolejny tunel (obok stacji). Mam nadzieję że pomogłem :)


Awatar użytkownika
jacek666b
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2008, 00:33

18 lut 2008, 16:47

no tak to ten poziom ze stacją benzynową.wszedłem do stacji pieski coś pogadały rozwaliłem tych wszystkich bandziorów brama się otworzyła wchodzę do tej bramy idę tunelem dochodzę do misteczka gdzie są zombiaki jest tam jakaś stołówka, biblioteka i jeszcze kilka innych budynków-tu nie wiem co zrobić...HELP

[ Dodano: 2008-02-18, 18:05 ]
Ok przeszedłem.Trzeba było kopnąc w drzwi w kuchni na tej stołówce.Dzięki za pomoc :mgun:


ODPOWIEDZ