Ćwierćwiecze serii Postal

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Revter
Administrator
Administrator
Posty: 292
Rejestracja: 31 paź 2020, 20:24
Lokalizacja: Suchodolszczyzna
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 14 razy
Kontakt:

31 mar 2022, 12:51

No... może na ten moment nie bo pierwszy Postal ujrzał światło dzienne dopiero 14. listopada 1997. Jednak za niedługo wychodzi czwarta odsłona serii, a niedługo po niej spin-off, więc to już pozostawia duże pole do manewru w różnych kwestiach związanych z perypetiami naszego szanowanego bohatera - Kolesia.

Możecie tutaj pisać o tym jaką odsłona serii jest według was najlepsza czy najgorsza i dlaczego, jakie macie z nią ciekawe wspomnienia, wasze opinie na temat tego w jakim kierunku to wszystko zmierza i cokolwiek innego, co chcecie powiedzieć o pojedynczych częściach czy też całej serii Postal.


„Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem.
Ale udało mi się, i z tego chyba powinienem się cieszyć...”
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 kwie 2022, 17:59

Dobra. Postal 1 nie przypadł mi do gustu, widok izometryczny nie jest dla mnie. Ale gra szanowana. Postal 2, zwłaszcza Share The Pain. To moja gra, to z nią się identyfikuję. AWP znakomicie P2: StP uzupełnia. Jest jednak na drugim miejscu w moim serduchu.

Dalszych miejsc nie ma. P3 to niewypał. A P4 jawi się jako coś co ma fanów serii ochlapać gównem. Przy niezdrowym rechocie ludków z rws.

A jaki widzę dalszy rozwój? Coś jak Windows 10. Ostatnia wersja, więcej nie ma. Robimy tylko ciągłe update systemu. Trzeba najpierw wsadzić do pierdla wszystkich z rws. A tą wersją Postal 10 zająć się - SAMEMU. Zrobione przez fanów dla fanów. Od serca do serca.

Tyle w temacie na razie. :faja:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Revter
Administrator
Administrator
Posty: 292
Rejestracja: 31 paź 2020, 20:24
Lokalizacja: Suchodolszczyzna
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 14 razy
Kontakt:

05 kwie 2022, 19:29

Biorąc pod uwagę ostatni artykuł spod ich klawiatury to nie sądzę, by to była ostatnia odsłona serii (pomijam tu nawet Brain Damaged, które ma wyjść niedługo po czwórce).

A zbaczając z tematu to jest już wersja Windowsa 11, jednakże sam jej nie używam.


„Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem.
Ale udało mi się, i z tego chyba powinienem się cieszyć...”
ODPOWIEDZ