Kaczka, protesty, itp.

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 maja 2018, 18:19

Tiquill pisze:Skąd to lekceważenie Kaczyńskiego, co? Wkurwia się. No, trudno być spokojnym mając tak wiele kłamstw przed sobą. Chaos? Jak się ogląda w kółko chaos, to ma się chaos. A ogląda się to, co ci zmajstrują.
Z prawdą jest jak z du*ą, każdy ma swoją. Na dzień dzisiejszy nie wiem co jest prawdą, a co kłamstwem. Sytuacja w kraju przypomina czarną komedię i to jest główny powód wszystkiego
Tiquill pisze:Z onetu zbierać sobie opinię o wydarzeniach w Polsce? Wiarygodną opinię? :haha:
I tu się teraz z tobą zgadzam. Obecnie nie ma czystego medium. Jest albo A (media ściśle prokaczystowskie), albo Z (POpaprana opozycja), dwie koszmarne skrajności. Jedno zieje propagandą najeżdzając na tych drugich, jacy to oni są BE, drudzy plują jadem na prawo i lewo by zniszczyć tych pierwszych. Jestem ciekaw kiedy w końcu ta toksyczna polityczna mikstura eksploduje
Tiquill pisze:Oglądasz wyniki afer, jakie są ujawniane? Posadzeni do aresztu za przewiny. Następnego dnia - sąd kontrolowany przez totalną opozycję ich zwalnia. Wbrew nawet fundamentalnemu rozsądkowi i poczuciu sprawiedliwości. Tymczasem sąd oczyszczony z PRL-owskiego syfu, oczyszczony z tej nadzwyczajnej kasty, pracuje sprawnie i wsadza za kratki tych, którzy ewidentnie na to zasłużyli.
Jak wygra inna partia, obsadzi stołki swoimi, też będzie wyciągać brudy poprzednika, później następna i następna... etc.
Tiquill pisze:To przechodzi ludzkie pojęcie, jak ludzie są podatni na manipulację. Jak złe słowo wypiera rozumne, samodzielne myślenie.
Właśnie. To jest wręcz tragedia narodowa
Tiquill pisze:Nadal sądzicie tak samo, jak sądziliście te 10 miesięcy temu?
Jak to kiedyś Sokrates powiedział: 'Wiem, że nic nie wiem'
Ostatnio zmieniony 29 maja 2018, 18:40 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 maja 2018, 09:26

Za rządów Lecha PIS stracił zaufanie, a Jarosław to odziedziczył i nie będzie mu tak łatwo.
Gdyby wymienił połowę śmieci z PIS-u i wystartować z nową partią, to pewnie byłoby inaczej.


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 cze 2018, 00:48

Dzienis pisze:Ja tam nic już nie sądzę. Nie wierzę im wszystkim.
A ja ci powiem, że to już jest progres! ;)
Rycho3D pisze:Za rządów Lecha PIS stracił zaufanie, a Jarosław to odziedziczył i nie będzie mu tak łatwo.
Bo miał zły pijar, zakurwiście zły, najgorszy jaki tylko sobie można wyobrazić w Polsce pijar. Pogarda to główne słowo odnośnie jego prezydentury. :(

Silver Dragon pisze:Z prawdą jest jak z du*ą, każdy ma swoją. Na dzień dzisiejszy nie wiem co jest prawdą, a co kłamstwem.
Po owocach ich poznacie. Bo mówić każdy może i każdego prawda jest "prawdziejsza". A owoce? A to wszystkie projekty, czasem zainicjowane przez samego Lecha Kaczyńskiego, które blokowały lub ignorowały ekipy PO-PSL. Gazoport w Świnoujściu, kanał na Mierzei Wiślanej dla Elbląga, Via Carpatia i sieć gazowa do Chorwacji scalające rejon Polski i państw bałtyckich z rejonem Bałkanów, Baltic Pipe którym Polska m.in. będzie pobierała gaz z własnych złóż na Morzu Północnym, Centralny Port Komunikacyjny jako może główny węzeł na nowym jedwabnym szlaku łączącym nas z Chinami, stała obecność wojsk Amerykańskich i NATO w Polsce, dozbrojenie armii, przywrócenie zamkniętych przez POtworów posterunków policji, ekspansja LOT na świat (jest już narodowym przewoźnikiem lotniczym na Węgrzech), odbudowa stoczni ochoczo i bezmyślnie zamkniętych przez PO... To wszystko było złem w oczach zdrajców z PO! Polska nie mogła stawać się niezależna gospodarczo, politycznie i militarnie, silna wewnętrznie. Miała być karłem do poklepywania po garbie. To nie czcze bajki. Co nie robili i mówili tamci i co robią obecni u władzy jest dostępne do zapoznania się każdemu. Czczym słowem mnie nie kupią, widzę fakty.
Silver Dragon pisze:Jest albo A (media ściśle prokaczystowskie), albo Z (POpaprana opozycja), dwie koszmarne skrajności. Jedno zieje propagandą najeżdzając na tych drugich, jacy to oni są BE, drudzy plują jadem na prawo i lewo by zniszczyć tych pierwszych. Jestem ciekaw kiedy w końcu ta toksyczna polityczna mikstura eksploduje
Nigdy. Taka już rzeczywistość polityczna. Argumenty za i argumenty przeciw, z różną skalą emocji zadawane publice. Tylko skala emocji się zmniejszy. Mówią fakty, mówią liczby. Im odsetek chcących słuchać totalnej opozycji będzie mniejszy, tym jej siła oddziaływania będzie mniejsza, pomimo krzyków. Toksyczna mikstura? Unikać toksycznej mikstury.

Naparzają totale i media magdalenkowo-targowickiej zdrady na PiS. Obija po głowie także TVP swoją propagandą powtarzającą w nieskończoność błędy opozycji i swoje sukcesy. Ale przyznacie chyba, że jest między nimi zasadnicza różnica. Po stronie totali jest nienawiść, pogarda i sianie popłochu, bazowanie na najniższych instynktach. Obóz rządzący zaś to spokojne odpieranie ataków, rzeczowe (albo życzeniowo rzeczowe) argumenty i - przyzwolenie na eskalację tychże ataków. Siła spokoju PiS i zadane totalom zadanie, które ochoczo i nieświadomie realizują: "Pokażcie kim jesteście". Można całkiem nie lubić polityki. Ale jak się już kogoś słucha - to warto wybrać tego lepszego.
Silver Dragon pisze:Jak wygra inna partia, obsadzi stołki swoimi, też będzie wyciągać brudy poprzednika, później następna i następna... etc.
No, tak, dokładnie. Zmartwię lub nie, ale nie będzie inaczej! Jednak mamy pewne szczęście, dar z Niebios:

Czy ja wybielam PiS? Tak prawdę powiedziawszy, to widzę tam tylko 4 nazwiska niewzruszonych i ideowych ludzi. Są to: Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Beata Szydło i Zbigniew Ziobro. I na szczęście to oni są u głowy tej ryby. Bo cała reszta (nie licząc Rafalskiej i innych równie ideowych ale o mniejszych wpływach) to tacy sami ludzie jak ci z PO, PSL, Nowoczesnej, SLD. Opcje polityczne różne, przeszłość inna, ale słabości - te same. Póki PiS jest w stanie znaleźć ludzi oddanych do cała idei, nieskalanych - jego szczęście. I, mam nadzieję, że nasze też.
Rycho3D pisze:Gdyby wymienił połowę śmieci z PIS-u i wystartować z nową partią, to pewnie byłoby inaczej.
Po co? Tam też byliby śmiecie. Jak wszędzie. Nie o rzesze średniaków tu jednak idzie. Ale tych, co mierzą wyżej.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

03 lis 2020, 12:28

Znów są protesty pod domem Kaczki. :D
Ogólnie ten kraj chyba już został puszczony na stracenie i spuszczenie w kiblu.

Ale nie u nas tylko tak się dzieje. Dziś Ameryka po wyborach zapłonie, niezależnie który z tych zasuszonych dziadów wygra wybory. xD


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

03 lis 2020, 16:10

Dzienis pisze:
03 lis 2020, 12:28
Ogólnie ten kraj chyba już został puszczony na stracenie i spuszczenie w kiblu.
Gdzieś czytałem, że odkąd Maryja została ogłoszona królową Polski, to temu krajowi przydarzają się same złe rzeczy. Potop szwedzki, rozbiory, dwie wojny światowe, komuna i teraz PiS. Myślicie, że coś może być na rzeczy?


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 lis 2020, 20:03

Czujesz że dochodzisz i nagle uświadamiasz sobie że kaczor zabronił aborcji. Wciągasz flaka i idziesz spać.


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

03 lis 2020, 21:43

Pamiętajcie, że dla niektórych sperma też jest święta.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

03 lis 2020, 21:44

Dla niektórych gówno też jest święte. Myślicie, że skąd się wzięło "holy shit"? :D


ODPOWIEDZ