Ulubiona broń, temat ogólny o broniach

Najniżej oceniana gra z serii.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

02 lis 2020, 15:03

Piszemy jaka broń najbardziej podoba nam się w tej części serii. Oczywiście będzie dodane ich więcej, więc mam nadzieję, że temat ewoluuje. Można też wymienić wszystkie bronie i wtedy ja stworzę ankietę, bo sam nie mam pamięci do nich. :)
Mnie najbardziej podoba się w tej chwili ex aequo ten miotacz płomieni, klatka z gołębiami i granat (fajnie urywa po nim kończyny, brakowało tego w starym Postalu).
Ostatnio zmieniony 02 lis 2020, 16:08 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

02 lis 2020, 15:24

Jak na razie z każdej broni strzela się jakoś tak drewnianie, jedynie Ingram mi się podoba.
Z tych bardziej nietypowych broni to gołębie są nawet fajne no i ten nowy Flare Gun.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

02 lis 2020, 15:58

Pan Szatan pisze:
02 lis 2020, 15:24
Jak na razie z każdej broni strzela się jakoś tak drewnianie
Racja, również w moim odczuciu feeling strzelania nie jest taki fajny jak w P2. Mam nadzieję, że to poprawią.
Co do ulubionych broni, to w moim przypadku będą to:
1. Maczeta - lubię się bawić w symulator Krakowa, w dodatku ładnie rozpierdala ludzi na kawałki
2. Pistolet na wodę - można dawać ludziom ochłodę w ten upał :D


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

02 lis 2020, 21:33

Granaty są świetne, w poprzednich częściach też się nimi rzucało dziwnie ale w P4 jest to całkiem satysfakcjonujące.
Jeśli chodzi o broń białą to zdecydowanie pałka policyjna, chociaż tęsknie za tonfą i liczyłem że RWS pójdzie w stronę czegoś w stylu weapon packa od ALCRD z różnego rodzaju batonami i tonfami. To aktualne wygląda jak jakieś narzędzie z zakładu psychiatrycznego a nie wyposażenie policjanta :D A ulubiona palna to oczywiście rewolwer, nawet bez tego magicznego PPM'a. Czekam na glocka 🤷


ODPOWIEDZ