Edensin, nowe miasto w serii

Najniżej oceniana gra z serii.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

02 lis 2020, 15:11

Tak jest, temat poświęcony nowej miejscówie w której zaczynamy czwartą część serii Postal. Jest to Edensin, czyli w wolnym tłumaczeniu "grzeszny Eden/grzeszny raj" (anglistą nie jestem, ale tak mi się to ironicznie kojarzy). Jak Wam się podoba to miasto? Oczywiście nadal jest w nim dużo do zrobienia, mnóstwo budynków jest pustych, dojdą pewnie jeszcze całkiem nowe miejscówki. Jeśli chodzi o moje wrażenia to jest realistycznie... aż za bardzo. Typowe pogranicze USA z Meksykiem, a także sam Meksyk również. Dużo słońca, gorąco, pustynia, Latynosi, hiszpański na ulicach, kolonialne budownictwo w Meksyku i hamburgerowe w części USA. A no właśnie, pustynia! Świetny pomysł ze spowalnianiem Kolesia na niej, lepsze to niż otaczanie wszystkiego górami jak to zwykle bywało.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

02 lis 2020, 16:28

Jak dla mnie nowa miejscówka na duży plus, choć oczywiście przed autorami jeszcze dużo pracy przy dopracowaniu i dodawaniu zawartości.
Warto też wspomnieć o wózkach elektrycznych, które pozwalają skrócić czas podróżowania. Kojarzą mi się z tymi wszelkimi grubasami z USA, którzy nie potrafią już chodzić bo są tak grubi.
Czekam na to, aż RWS doda jakieś klimatyczne i skrywające mroczne sekrety miejscówki jak w Paradise. No i przy okazji niech zrobią coś z tą cukierkową grafiką, bo jak na razie wszystko wygląda zbyt slapstickowo.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

02 lis 2020, 18:32

Klimatyczne miejscówki na pewno będa. Ta przepaść obok kościoła ma duży potencjał. :D Na pewno jeszcze coś dodadzą.

O wózkach pisałem w innym temacie. Jak na razie to jest szmelc.


I regret nothing
ODPOWIEDZ