Nowy wizerunek Kolesia

Najniżej oceniana gra z serii.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy Koleś w P4 wygląda dobrze?

Wygląda zajebiście
0
Brak głosów
Jest w miarę okej
1
17%
Wygląda kiepsko, choć nie tragicznie
4
67%
Wygląda fatalnie
1
17%
Zwisa mi to
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 6
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

02 lis 2020, 15:06

Jak wiadomo, czas go może nie postarzył specjalnie, ale image zmienił się dość diametralnie. Niestety moim zdaniem na duży minus. A jakie wy macie zdanie na ten temat? Czy pójście w kierunku bardziej "humorystycznym" (wg RWS) kierunku to dobry plan?
Zamieszczam ankietę.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

02 lis 2020, 15:21

Wygląd to tam jedno, "ubrań" nowych nie lubię ale ma być opcja zmiany ubioru, miejmy nadzieję, że długo na klasyczny płaszcz nie będziemy czekać. Model Kolesia sam w sobie jest nawet okej, dupy nie urywa ale fatalnie też nie jest, fajnie że po tych 15 latach czy ile tam minęło od wydarzeń z dwójki faktycznie wygląda na starszego. Poza wyglądem zmieniła się Kolesiowi osobowość i głos... KURWA MAĆ, gorszego character developmentu nigdy nie widziałem, z sarkastycznego psychopaty zmienił się w starego spiździałego przygłupa bo inaczej togo się opisać nie da. Lata po mieście 2 dni pod rząd i pracuje dla jakiegoś grubasa za darmo jak gdyby nigdy nic. Żre pizzę z ulicy jak menel, kiwa się na linie i wpierdala pączki jak małpa, no ja pierdole. Postal 3 już był pod względem designu postaci i jego charakteru 500 razy lepszy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

02 lis 2020, 16:21

W całej serii denerwuje mnie to, że z każdą kolejną częścią RWS (wiem, że P3 robiła Akella, ale jednak) obiera zupełnie inny kierunek, co odbija się też na wizerunku Kolesia.
P1/PR - odklejony od rzeczywistości, wierzy że ma "misję" i w dodatku został (przypuszczalnie) opętany przez demona
P2 - przeciętny gość, któremu jednak mogą puścić hamulce, w dodatku zgorzkniały i sarkastyczny jak cholera, nie żałuje niczego
P3 - oceniany przez system karmy, przez co żałuje wszystkiego i może trafić do piekła xD
P4 - stary pierdoła, pod względem character developmentu przypomina Ferdka Kiepskiego, który z człowieka z przemyśleniami zmienił się menela żłopiącego piwo i narzekającego na wszystko


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

02 lis 2020, 18:27

Zgadzam się z przedmówcami, pomijając wygląd to po prostu charakter głównego bohatera zmienił się na dużo gorszy, jest po prostu bumem, menelem. Starość, nie radość, ale mimo wszystko szkoda.


I regret nothing
ODPOWIEDZ