Jakie bronie powinny być w Postalu 2 i dodatkach????

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

03 gru 2007, 14:23

Mixer pisze:
Silver Dragon pisze:Przydałaby się jakaś porządna proca.
proce masz w sztoporze ;) ale w tym ruskim syfie jest cińka :/
No właśnie :/


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 gru 2007, 23:39

Mixer! Rany!!! Od kiedy to Sztopor dla ciebie jest syfem? Przecież ci się podobał? :bolek:

A do tematu. Jakie bronie powinny być? Te co są w P2 i AWP. Bo one przesądzają o klimacie gry. Poza nimi? Hehe, co tylko można - ale już nie jako "powinny", lecz jako "milusie". 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

05 gru 2007, 10:00

Tiquill pisze:Mixer! Rany!!! Od kiedy to Sztopor dla ciebie jest syfem? Przecież ci się podobał? :bolek:
chodzi o to ze sztopora zrobili ruscy a nie RWS :P i jest za duzo ruskich klimatow ale tak jest ok :) a jesli chodzi o ta proce to ona naprawde jest do dupy(slabe obrazenia)


Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

06 gru 2007, 18:34

według ,nie powinny być używane elementy otoczenia: bierzesz kołpak od samochodu i przybijasz delikwenta do ściany, ciężkie rzeczy by w jajca rzucać, drt, owijasz jakiegoś i prostujesz drut rozcinając kolesia ooo ale to za dużo pracy to raczej w postal 3 powinno być, ale... pomarzyć warto hehehe


@Edit
Mixer, a gdyby do procy wkładano nożyczki? hehe jak w karabinie na kodzie nowwedance albo w razie furii przywiązujesz do drewnianej części kamień, gma trzyma tylko jedną stronę procy i masz Morgenstern ;)
Ostatnio zmieniony 06 gru 2007, 18:36 przez Karpiu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

05 lut 2008, 21:20

Mogła by być broń taka jak w Postalu III (borsuk), chociarz można korzystać z kotów, ale to nie to samo. Można by drapać kotem ,bądź psem. Wróg uciekałby z ranami na twarzy, a za nim lała by się krew. można było , jak mówi Karpiu, wziąć coś"od matki natury" :D np. jakąś gałązką pociągnąć komuś po nogach... Pomysł z procą z nożycami nie jest zły... albo zamiast nożyc kawałek palącego się papieru... Ale póki co nic takiego twórcy nie przewidują (chcę się mylić... :mgun2: )


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 lut 2008, 09:06

DJ Pudzianos pisze:Można by drapać kotem
jest taki mod, filmik z nim jest na YT. Ale skąd moda - nie wiadomo... :|


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

07 lut 2008, 09:20

Tiquill pisze:
DJ Pudzianos pisze:Można by drapać kotem
jest taki mod, filmik z nim jest na YT. Ale skąd moda - nie wiadomo... :|
Była dostępna na RS ale przed awarią w wyniku której stracili dużą część postów łącznie z tematem o tej broni (ale ling i tak przestał działać jakiś czas przed awarią)

ale poprałem te broń i musze przyznać że fajna, niedopracowana ale fajna


PS. posiadam te broń u siebie na kompie i jeśli nikt niema żadnych zastrzeżeń mogę wysłać ją do adnimuw żeby dali ją do downloadu

PS ta broń nazywa się CatAttack


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 lut 2008, 09:42

Według mnie- daj link do pobrania!

A co do tematu:
Chciałbym tyle bronii, że nawet się nie zmieszczą w temacie!
Oto najciekawsze z nich:
- bicz/bat
- M60
- W2000 Sniper Rifle
- Mosin
- Mauser
- 2x różne rodzaje bronii, nawet te które już są. np 2x pistolet 2x m16a2 2x uzi 2x minigun(przesadziłem xD)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 lut 2008, 10:27

prawdziwy 666 pisze:
Tiquill pisze:
DJ Pudzianos pisze:Można by drapać kotem
jest taki mod, filmik z nim jest na YT. Ale skąd moda - nie wiadomo... :|
Była dostępna na RS ale przed awarią(...)

PS. posiadam te broń u siebie na kompie i jeśli nikt niema żadnych zastrzeżeń mogę wysłać ją do adnimuw żeby dali ją do downloadu
No to ślij, chłopie! Na co czekasz! :awesome:

A co do tematu... Cóż, nieco za późno, o te parę latek takie dywagacje, ale skoro powinny a nie ma - więc można ponudzić:

-> garota przede wszystkim. Zawsze mi jej brakowało w tej okrutnej ]:-> grze.
-> młot pneumatyczny, zabaweczka w sam raz dla szurniętego amatora wirtualnej przemocy
-> choć jeden futurystyczny gun z jakiegoś tajnego laboratorium. Niby Postal to nie te klimaty na futurę, ale cóż, jakaś plazma czy coś by się przydała, ciągle za nią wzdycham. A skoro pochodzenie to lab, więc i taki lab by się przydał, a nie tylko baza talibów...
-> "ice gun", czyli możliwość strzelania pociskami zmrażającymi ofiary. Tak, znów futura, ale co ja na to poradzę... ;>
-> naręczna piaskarka, czyli zdzieranie ciała do kości i MNÓSTWO KRWI! :evilbat:

P.S. Te propozycje równie dobrze sprawdzić mogą się w tym temacie, czyli w Postal III. :marzenie:


EDIT: CatAttack już jest w temacie i do pobrania: https://forum.postalsite.info/m ... -t936.html dzięki prawdziwemu 666, rzecz jasna! ;)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 18:49 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 lut 2008, 11:25

na futurystyczny gun polecam miecz świetlny z moda modofmods! może to i nie gun ale wygląda jak z jakiegoś laboratorium albo star wars


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 lut 2008, 15:49

Borni na plazmę to mi w każdej brakuje, w której... jej nie ma. :diabel: To zdecydowanie moja ulubiona broń.


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

12 lut 2008, 01:39

Od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie:

Ogniste Kocie Tornado - połączenie: koktajl Mołotowa i te zajebiaszczo zakręcony kot z AW7

Efekt:

Co najmniej 7 metrowe ogniste tornado wciągające przechodniów i zwierzaki.

Inne pomysły:

- Flashbang NIKO [niemiecki granat hukowy] - efekt: co najmniej 30 sekundowe ogłuszenie z oślepieniem [można wykorzystać efekt białego ekranu przy błysku, a co do ofiar będą one chwilowo dochodzić do siebie, czyli tak jak po sesji z paralizatorem]

- Granat Dymny
- Trzonkowy Granat Zapalający [Fosforowy]
- Mobilna Komora Gazowa [ktoś już tu chyba wynalazł Cyklon B co nie?]
- IED - Improvised Explosive Device czyli wynalazek współczesnego terroryzmu, detonowany na odległość za pomocą tel. kom. z możliwością przyklejenia go do przechodnia - jak w Red Faction ;)
- może jakieś miny? w pierwszym Postalu były 3 rodzaje: skacząca szrapnelowa, czasowa i zwykła [co prawda postalowe granaty można nastawić na tryb pułapki ale to za mało]
- pepesza
- Diegtiariow Piechotnyj [radziecki KM]
- gaśnica proszkowa [do gaszenia pożarów]
- nakaz eksmisji + przebranie komornika [tak żeby po okazaniu komuś papirka, ten padł na zawał, albo miał wylew :) wyobrażacie sobie załatwić czymś takim Garego albo Mike'a J.?]
- kartaczownica gatlinga
- arszenik, cyjanek, rtęć - tak żeby po polaniu tym np. pączka glinę szlak trafił na miejscu
Ostatnio zmieniony 12 lut 2008, 01:41 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

12 lut 2008, 10:36

zielAK pisze:- arszenik, cyjanek, rtęć - tak żeby po polaniu tym np. pączka glinę szlak trafił na miejscu
To na pewno jest możliwe. Już teraz, sikając na pączka, ludzie wymiotują. Próbowałem 'wstrzyknąć' w ten smakołyk wirus (broń z moda AWP), jednak ludzie uciekali od tego.

A i specjalne granaty byłyby mile widziane. :):


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lut 2008, 21:29

zielAK pisze:Ogniste Kocie Tornado
Wszystkie podane przez Ciebie bronie są atrakcyjne, ale to tornado jest tak esencjonalnie Postalowe, że... ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

14 lut 2008, 11:21

mmmmm zdecydowanie przydalby sie STG44 osobiscie mnie sie wydaje ze dla kogos kto sie troche zna na postedzie to zrobil by go na bazie M16 bo uklad dloni pasuje itp
taka mala aluzja :D


ODPOWIEDZ