Czego oczekiwaliście od Postala III, a czego nie dostaliście

Część, z której RWS się śmieje, a sami wypuścili Postala 4
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 wrz 2018, 12:16

Co za odkop tematu. ;) EmmetSid, prezentujesz odmienne zdanie od większości fanów i od zdania... samego RWS. Jak dla mnie, emocje na bok - i można grać. Postal III zawsze pozostanie z piętnem bękarta. Ale czy to znaczy, że trzeba się od niego odwracać? Sądzę, że nie, warto być bezstronnym. Więcej takiego podejścia.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

11 wrz 2018, 21:29

Gdyby nie był przykładem tego jak bardzo można spartolić mechanikę gry na silniku Source i działał by poprawnie, czyli nie crashowałby co chwilę, miał odpowiednią optymalizację, normalne AI i mechanikę to ludzie w zasadzie mogliby się czepiać głównie tego, że fabuła jest skierowana swoim poziomem dojrzałości do niewyżytych gimnazjalistów z uwzględnieniem kraju ich pochodzenia.
Gdyby ciule z Akelli dali SDK to znalazła by się grupa zapaleńców, która doprowadziłaby to do stanu grywalnego, a tak to świadomie zamordowali własny produkt, tak jakby po sprzedaży na rodzimym rynku przestał ich interesować.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
EmmetSid
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:46

11 wrz 2018, 22:04

Tiquill pisze:Co za odkop tematu. ;) EmmetSid, prezentujesz odmienne zdanie od większości fanów i od zdania... samego RWS. Jak dla mnie, emocje na bok - i można grać. Postal III zawsze pozostanie z piętnem bękarta. Ale czy to znaczy, że trzeba się od niego odwracać? Sądzę, że nie, warto być bezstronnym. Więcej takiego podejścia.
No odkop, bo dopiero zagralem:) moje pierwsze doznanie to byla Rosyjska wersja u kolegi w akademiku w 2011 gdzie gra ledwo chodzila:)

Nie zrozumcie mnie zle ja doskonale zdaje sobie sprawy ze jest to gra niskich lotow, zchrzaniona przez Akelle, spieprzona na wielu poziomach, najgorsza czesc serii. Ale do serii Postal mam duzy sentyment i ma swoje miejsce w moim sercu - jestem z nia... Prawie ze od poczatku:) w P3 nie mialem nigdy zamiaru wiecej grac, a co dopiero kupic - jednak bolala mnie ta luka. Nie chcac dalej czekac na Postal 3 - U, postanowilem dac grze szanse. Oczywiscie, jest kiepska. Ale nie jest Az tak zle jak pisza, i sa duzo gorsze gry:)


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

11 wrz 2018, 22:33

Prawda jest taka, że gdyby ta gra miała edytor sytuacja byłaby z goła inna. Brak możliwości edycji zabiło tą produkcję zanim się jeszcze pojawiła


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 wrz 2018, 00:30

EmmetSid pisze:Ale do serii Postal mam duzy sentyment i ma swoje miejsce w moim sercu - jestem z nia... Prawie ze od poczatku:) w P3 nie mialem nigdy zamiaru wiecej grac, a co dopiero kupic - jednak bolala mnie ta luka. Nie chcac dalej czekac na Postal 3 - U, postanowilem dac grze szanse.
Słowa wiernego fana serii Postal. :spoko:

Radzik pisze:Gdyby ciule z Akelli dali SDK
To by P3 był uratowany. Czytałem swój stary post w tym temacie, haha, jaki był naiwny. Wiara, że da się poprawić. No, gdyby był edytor, gdyby był. Właściwie to przede wszystkim za to Akella zasłużyła na wieczną infamię. To jest tak głupie, że tłumaczyć to można tym, że choć robili to pasjonaci, to za całość produkcji P3 odpowiadała osoba ZUPEŁNIE obojętna na to, co od jej woli zależy. Człowiek całkiem nie na miejscu.


Jak dla nas, lepiej mieć Trójkę na silniku Dwójki. Wszystko w jednym. Choć godząc się na ograniczenia leciwego silnika.

EDIT: Zaraz. Edytor. A czy są źródła umożliwiające zrobienie czegokolwiek?
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2018, 00:36 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

14 wrz 2018, 09:16

Ekhm, a mod Catharsis Reborn to co? Jest tam jakiś SDK ale ponoć mocno ograniczony.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ