Gameplaye z naszych serwerów

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

26 lis 2017, 23:40

Wrzucamy tutaj gameplaye z naszych serwerów- zarówno Coopa jak i zwykłego multi :)

[youtube][/youtube]


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

14 sie 2018, 21:24

Może nie filmik, a screeny, ale pozdro z Max Standard! :D
Załączniki
20180814204530_1.jpg
20180814204530_1.jpg (204.96 KiB) Przejrzano 1284 razy
20180814210317_1.jpg
20180814210317_1.jpg (187.34 KiB) Przejrzano 1284 razy


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

05 wrz 2018, 21:41

Gameplay z ostatniej niedzieli. Deathmach na nowej mapce AirMailFrenzy oraz Snatch na Splinter Foundry. Sorry za zacinki na początku drugiej mapki przez 2-3 minuty. :| [youtube][/youtube]


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 wrz 2018, 11:47

No, myślałem, że się go nie doczekam! :D

Fajnie było obejrzeć to jeszcze raz, wyjątkowy chaos. Najlepsze zaczęło się tuż przed zapuszczeniem dobry_jezu, a już z tą muzyczką - totalne szaleństwo. :diabeł: Uf!

Mam propozycję, by fragment od tego miejsca - zapisać gdzieś jako odrębny film. Składnik prezentacji serwera lub tym podobne. Warto.

Zupełnie nie rozumiem po co dołączyłeś snatcha. Że powiem eufemistycznie: ta część ujmuje walorów całości... ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
zuc3k
Niedorobiony bandzior
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2010, 18:00

06 wrz 2018, 20:21

seebeek17 czy to ty grałeś z nickiem Jedrus? :D


Awatar użytkownika
zuc3k
Niedorobiony bandzior
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2010, 18:00

06 wrz 2018, 20:25

Tiquill snatch swoją drogą byłby ciekawy gdyby dobrać ludzi pod jakościa skilla i zmienic czas gry na 30 min. oraz 3 pkt max :) ogólnie fajnie było znowu z kimś pograć tamtej niedzieli, bo normalnie tylko z kumplem gramy czasami saw mod ze wzgledu na brak ludzi na serwie


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

06 wrz 2018, 23:01

Tiquill pisze:No, myślałem, że się go nie doczekam! :D
Filmik był wrzucony dwa dni po ale byłem tak zmęczony po robocie że w ogóle nie miałem siły siąść przy kompie i wrzucić linka tutaj.
Tiquill pisze:Mam propozycję, by fragment od tego miejsca - zapisać gdzieś jako odrębny film. Składnik prezentacji serwera lub tym podobne. Warto.
Czemu nie, podoba mi się :) A może by tak skleić jakąś kompilacyję? Gameplaye TYLKO na naszych mapkach bądź ich urywki? Pokażmy światu że dobrze można się bawić na naszych serwach! :faja:
Tiquill pisze:Zupełnie nie rozumiem po co dołączyłeś snatcha. Że powiem eufemistycznie: ta część ujmuje walorów całości... ;)

Gamplay to gameplay, prawda? Jedna rozgrywka, dwie, trzy... Ale może być i jedna.


Następnym razem proponuję TeamDeathmatch przy większej ilości ludzi. Snatch też fajny ale nie na dużych mapkach. Za dużo biegania. Wypadałoby też ukleić coś małego do snecza, nie? ;) Mało takich małych mapek, wszystkie jakieś duże. Większość graczy jest przyzwyczajona do starcia bezpośredniego. Chyba będę musiał spróbować pogodzić jedno i drugie. :D

Minisnatch coming soon... (mam nadzieję że szybciej niż za miesiąc :roll: )
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2018, 23:05 przez Piroziom, łącznie zmieniany 1 raz.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 wrz 2018, 23:44

zuc3k pisze:Tiquill snatch swoją drogą byłby ciekawy gdyby dobrać ludzi pod jakościa skilla i zmienic czas gry na 30 min. oraz 3 pkt max :)
30 minut?? Nie... :bolek: Przecież to jest śmierć ze starości! Snatch jest nsjnudniejszym trybem multi.

Jeśli masz z kumplami rozpisane, vo gdxie i jak - owszem, gra idzie. Ale przypadkowi ludzie? A już mapa SplinterFoundry - ja jej nie znam, nie mogę jej ogarnąć, wyjątkowo, gubię się na niej, ma tyle dziur i wyjść, że słój wie, gdzie są z z twojej drużyny. RedLight, kościół - o tak, te tak.

zuc3k pisze:seebeek17 czy to ty grałeś z nickiem Jedrus? :D
Ja bym wolał - acz nie nalegam - żeby grający tam pod nieznanymi nickami - ujawnili, czy są z naszego forum. Bo chyba każdy zagadał choć raz po polsku. zuc3k, ty byłeś kim? seebeek17, grałeś wtedy? :P

Piroziom pisze:ich urywki? Pokażmy światu że dobrze można się bawić na naszych serwach! :faja:
Urywki, o tym właśnie myslę, film z najbardziej dynamicznymi i szalonymi sekwencjami z różnych gier. Atrakcyjnie zmontowany, miga, śmiga, oczojebie i omamia. ;) Dałbyś radę tak?
Piroziom pisze:Gamplay to gameplay, prawda? Jedna rozgrywka, dwie, trzy... Ale może być i jedna.
Ten snatchyk był nudny dla widza filmu jak... :gownopatykiem: Przez co film cały wyszedł jak sprinter z nogą w gipsie. Można i 2-kilka rund. Byleby były równoważne jakościowo. No i prezentowałeś chyba swoją nową mapę - to po co dokleiłeś standardową? :P
Piroziom pisze:Wypadałoby też ukleić coś małego do snecza, nie? ;) Mało takich małych mapek, wszystkie jakieś duże. Większość graczy jest przyzwyczajona do starcia bezpośredniego. Chyba będę musiał spróbować pogodzić jedno i drugie. :D
TRUE. :ok: Mały snatchyk needed. Coś jak mapa Ossancrap - rozmiar i budowa idealna do szybkiej i żywej gry. :ok:


A przy okazji. zuc3k, gracie też w mapy niestandardowe??

Piroziom pisze:Następnym razem proponuję TeamDeathmatch.
Ma wszystkie zalety zespołowej rozgrywki - i żadnych wad. Dla mało ze sobą zżytych graczy jest o niebo lepszy niż snatch. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
zuc3k
Niedorobiony bandzior
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2010, 18:00

07 wrz 2018, 23:01

Grałem z nickiem Slim. Uwierz mi snatch jest najciekawszym trybem gry w mp, bo wymaga troche strategii, myślenia inaczej niż w tdm gdzie główny cel to najwyższa ilośc fragów. Nie jest ważne ile ludzi zabijesz, często z wymagającymi przeciwnikami udawało mi się zdobyć 1-2 pkt snatch z wynikiem fragów 0-0, bo wiedziałem jak uniknąć zgonu, przechytrzyć rywala i wygrywać dla drużyny :)


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

08 wrz 2018, 03:06

zuc3k pisze:Grałem z nickiem Slim. Uwierz mi snatch jest najciekawszym trybem gry w mp, bo wymaga troche strategii, myślenia inaczej niż w tdm gdzie główny cel to najwyższa ilośc fragów. Nie jest ważne ile ludzi zabijesz, często z wymagającymi przeciwnikami udawało mi się zdobyć 1-2 pkt snatch z wynikiem fragów 0-0, bo wiedziałem jak uniknąć zgonu, przechytrzyć rywala i wygrywać dla drużyny
O ile mi to nie przeszkadza (w sensie granie drużynowe), o tyle jest sporo osób tutaj, które nie ma chęci na myślenie strategiczno-drużynowe, a chcą się po ciężkim dniu rozerwać w iście postalowym stylu, tyle że na multi z dodatkami :) Lubię tryby CTF, to mój jeden z ulubionych trybów, ale do tego trzeba ludzi, sporo ludzi by się fajnie grało, najlepiej 5vs5 / 6vs6, ewentualnie 4vs4 ale na mniejszej mapie :)


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

08 wrz 2018, 11:58

zuc3k pisze:Uwierz mi snatch jest najciekawszym trybem gry w mp, bo wymaga troche strategii, myślenia inaczej niż w tdm gdzie główny cel to najwyższa ilośc fragów.
Może nie jest najciekawszym ale jest ciekawym :) Problem w tym że większość graczy nie lubi biegać na dużych mapach, bo
Dev4ever pisze:O ile mi to nie przeszkadza (w sensie granie drużynowe), o tyle jest sporo osób tutaj, które nie ma chęci na myślenie strategiczno-drużynowe, a chcą się po ciężkim dniu rozerwać w iście postalowym stylu, tyle że na multi z dodatkami :)
z czym się zgadzam w 100%. Najwyższy czas to zmienić! Dużo jest mapek (także naszych) z multi na deathmatch i team deathmatch a mało na snatcha.(yyyy...w ogóle jest jakaś nasza mapa na Snatcha? :drapanie: ) Najwyższy czas zabrać się za te drugie. Pierwsza już się buduje. Ponieważ to temat na gameplaye, dalsza część TUTAJ
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2018, 12:27 przez Piroziom, łącznie zmieniany 1 raz.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 wrz 2018, 17:02

zuc3k pisze:Uwierz mi snatch jest najciekawszym trybem gry w mp, bo wymaga troche strategii, myślenia inaczej niż w tdm gdzie główny cel to najwyższa ilośc fragów. Nie jest ważne ile ludzi zabijesz, często z wymagającymi przeciwnikami udawało mi się zdobyć 1-2 pkt snatch z wynikiem fragów 0-0
Nie musisz mnie przekonywać. Kiedyś bardzo stawiałem na snatcha tutaj, gdy mieliśmy nasz pierwszy serwer (circa 8 lat temu). Ale zapał minął, bo nie było chętnych - wśród i tak małego grona graczy (a większego niż teraz). W końcu, siłą rzeczy, zobojętniał mi.

Ale nie jestem i nie mam zamiaru być obojętny na jakąkolwiek inicjatywę propagującą go. Masz pomysł, zapotrzebowanie - będzie nasz odzew. ;)

zuc3k pisze:bo wiedziałem jak uniknąć zgonu, przechytrzyć rywala i wygrywać dla drużyny :)
Przez problemy z myszką i skaczącym celownikiem patrzę tylko aby mieć dużą ilość fragów, nawet kosztem samobójów. Wpaść jak dziki z bombą i wszystkich wysadzić. Tak jest. xD Trochę to odległe od planowania strategii. Na razie. ;)

zuc3k pisze:Grałem z nickiem Slim.
Dzięki za info. Tak jakoś czułem. xD

Piroziom pisze:yyyy...w ogóle jest jakaś nasza mapa na Snatcha? :drapanie:
Tak. U ciebie na biurku. :D
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ