Launcher dla P2C, PL i AWP Forever

Tutaj rozmawiamy i prezentujemy mody dla gry Postal 2 w wersji na Steam, u nas dla rozróżnienia zwanej skrótem P2C.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

15 lut 2018, 13:35

W sumie tak pomyślałem, że komuś może się też takie małe narzędzie przydać zwłaszcza teraz jeśli ktoś chciałby pograć w AWP Forever przez steam.

W P2C był kiedyś taki launcher do odpalania P2, STP i edytora STP ale w jednej z aktualizacji postanowiono go usunąć. Ja zrobiłem sobie jego kopię i używałem do odpalania modów jak np. Happy Night, Corkscrew Rules czy Nicks Coop bez konieczności odpalania najpierw P2 i Workshop lub osobnymi skrótami na pulpicie :P

Kto zna się trochę na modowaniu Postala to ogarnie jak może sobie to Launcher.ini zmodyfikować.
Ja w załączniku wrzucam zmodyfikowaną już wersję specjalnie dla AWP Forever.

Instalacja jest prosta, wystarczy wrzucić i podmienić pliki do:
.../steamapps/common/POSTAL2Complete/System

Prezentuje to się tak:
Załączniki
Launcher.rar
(3.98 MiB) Pobrany 324 razy
screen.png
screen.png (610.29 KiB) Przejrzano 3716 razy
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2018, 13:37 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

17 lut 2018, 13:21

Fajna sprawa ten launcher. :)


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

17 lut 2018, 17:32

Nie czaję kompletnie z jakiego powodu z niego zrezygnowali, widać są dobrzy ale w podejmowaniu nie tych decyzji co trzeba xD

Super, że go zachowałeś bo na prawdę się przyda :ok:


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

17 lut 2018, 17:46

Radzik pisze:Nie czaję kompletnie z jakiego powodu z niego zrezygnowali, widać są dobrzy ale w podejmowaniu nie tych decyzji co trzeba
Po tym, co ujrzałem w samych skryptach gry, jakie dziury i błędy znalazłem, to mnie RWS już chybaniczym nie zdziwi xD Co do launchera, może się przydać, tylko takie pytanie mam: dzięki niemu godziny spędzone w AWPF i innych modach będą normalnie naliczane na Steam? :drapanie:


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

17 lut 2018, 18:40

Dev4ever pisze:tylko takie pytanie mam: dzięki niemu godziny spędzone w AWPF i innych modach będą normalnie naliczane na Steam? :drapanie:
Dokładnie tak, dodajesz sobie co chcesz do .ini launchera, jakikolwiek mod chcesz i nabija ci godziny w Postal 2 oraz masz dostęp do nakładki steama, ja ostatnio odpaliłem tym launcherem ED które zainstalowałem na STP Multiplayer z P2C xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

01 wrz 2018, 18:47

Zajebista sprawa ten launcher, nie dość że nalicza godziny, to jeszcze Workshop prawidłowo działa, dzięki czemu grając np: W AWPF odpalimy chyba każdego innego moda bez konieczności uprzedniego dodawania ich ręcznie do AWP.ini :ok:


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

02 wrz 2018, 04:56

Jest małe "Ale".

Kod: Zaznacz cały

[InstalledModules.Postal2]
Order=0
Name=POSTAL 2
SystemDir=
Exe=Postal2.exe
SettingsINI=Postal2.ini
UserINI=User.ini
MultiAnnouncerInfo=MultiAnnouncerInfo.int
W polu "EXE=Postal2.exe" powinno być zmienione na "Postal2Complete.exe" w przeciwnym wypadku nie będzie możliwe odpalenie zwykłego P2C.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

02 wrz 2018, 13:23

Dev4ever pisze:Jest małe "Ale".

Kod: Zaznacz cały

[InstalledModules.Postal2]
Order=0
Name=POSTAL 2
SystemDir=
Exe=Postal2.exe
SettingsINI=Postal2.ini
UserINI=User.ini
MultiAnnouncerInfo=MultiAnnouncerInfo.int
W polu "EXE=Postal2.exe" powinno być zmienione na "Postal2Complete.exe" w przeciwnym wypadku nie będzie możliwe odpalenie zwykłego P2C.
Właśnie wiem, zapomniałem tego naprawić ale nikt wcześniej nie zgłaszał problemu więc olałem xD

PS. Poprawiona wersja wrzucona, dodałem też nowy splash jako bonus :P
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2018, 13:39 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 wrz 2018, 17:10

Świetna rzecz ten launcher. Pamiętam go i był powód do uznania, że RWS potrafi robić coś, co cieszy i jest naprawdę przydatne. Kiedy usunęli - nie zdziwiłem się. Jednak. ;) Coś im się odwróciło, trudno.

Ale że się tym zająłeś, Pan Szatan, i ocaliłeś od zapomnienia: Gratz! :spoko:

Rzecz niezbędna. Pisaliśmy nie tak daleko (tu) o problemie z Happy Night. Launcher jest na to radą. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ