Najlepsza misja w Paradise Lost

Rozmowy o Postal 2: Paradise Lost.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 kwie 2015, 23:59

Która misja najlepsza? Warto wdawać się w szukanie Champa?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

30 maja 2015, 21:41

W Paradise Lost, są misie nudniejsze i ciekawsze.
Podoba mi się fabularny związek pomiędzy zadaniami.
Najfajniejszej nie podam, bo bym musiał jeszcze ze 3 razy przejść. :P


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

26 sty 2017, 22:46

Trudno powiedzieć która najlepsza. Ja stawiam na równi wszystkie misje czwartkowe (zwłaszcza prześmieszne karaoke, ale robociki i odbijanie lekarstwa [CKM!!!] też zajebiste). Także zakończenie dnia w kopalni jest świetnie zrobione, miło się zaskoczyłem (KOLEJKA! Maszyna wiercąca!).
Dobre też są z dojeniem krów i z marihuaną.
Słabe misje są w poniedziałek, głupia misja jest też w piątek u Habiba (kretyńscy przeciwnicy).


I regret nothing
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

26 sty 2017, 22:53

Mi się podobala najbardziej ucieczka z kopalni Garego Colemana, a potem przygarnięcie kolesia przez arabów :D
Dobra też była ucieczka z rezydencji Vince'a znajdująca się w... kościele xD
Słabe misje są w poniedziałek, głupia misja jest też w piątek u Habiba (kretyńscy przeciwnicy).
Z Habibem miałem największy problem jak przechodziłem grę na Impossible, albo bez zabijania. Skurczysyny były bardzo szybkie (Jakby zjedli tą gwiazdkę z Mario xD)


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

26 sty 2017, 22:57

$haq pisze:Mi się podobala najbardziej ucieczka z kopalni Garego Colemana, a potem przygarnięcie kolesia przez arabów
To chyba najlepsza akcja była, śmiałem się jak cholera. xD
Ale to nie była też do końca misja (w sensie nie była zapisana na mapie), tylko taki survival dla Kolesia.

Właśnie trochę wkurzało mnie to w PL, bo nie ma do końca takiej wolności jak w dwójce.
Dużo cut-scenek po których jesteśmy zmuszeni do jakichś czynności, przeważnie ucieczki, zajechało trochę AW wtedy.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

17 lip 2018, 04:23

Dla mnie większość była bardzo ciekawie i pomysłowo zrobiona, a jeżeli chodzi o takie naj naj, to ścinanie "trawki", gdzie wujaszek Dave pomaga nam w odpieraniu ataków hord przeciwników nasłanych prawdopodobnie przez alt dude'a. Również podobało mi się zbieranie części mechanicznych, szczególnie tej w wariatkowie, gdzie atakowała nas banda psycholi z chyba każdą możliwą bronią i jeszcze na koniec ten John z ED modlący się do ołtarzu xD. Trzecią najlepszą było zniszczenie konkurencji Vince'a, PCMasterRace'owców xD Ta mnogość możliwości rozwalenia kompów i bardzo fajny Easteregg związany z słynną półką na książki i zawartością po jej otwarciu :D Najmniej mi się podobała misja z Gimpami, krótka i wiała trochę nudą ;)


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

17 lip 2018, 07:41

Jeszcze nie pograłem ponieważ zastanawiam się nad grą, sądzę, że czeka mnie naprawdę fajna zabawa. Szczególnie po ciekawym początku. :)


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

17 lip 2018, 17:29

Niewiele w to grałem, gros widziałem na filmikach, mimo wszystko dwie misje zapadły mi bardzo w pamięć. Rozwałka w CCCP oraz ucieczka z kopalni (w szczególności ten rollercoaster w kopalnianym wózku - Bajka!)
Ostatnio zmieniony 17 lip 2018, 18:08 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ