Mapy multi nie działają wam na spatchowanym AWP?

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sty 2008, 19:51

Dwa razy napotkałem się już z sygnałem, że nie możecie uruchomić map multi na spatchowanym AWP, tu oraz tu. Dziwi mnie to bardzo, bo sam nie mam z tym problemu. Dlatego, zaciekawiony, pytam o szczegóły i o apeluję do innych o sprawdzenie tego. WTF? Kolejny "numer" AWP? :|


A dodatkowo, Silver Dragon, dlaczego na tych skrinach nie masz HUBa? Grałeś na AVPC i co, on też ma swoje kiksy i tak reaguje na mapy multi, brakiem HUBa właśnie? :drapanie:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

26 sty 2008, 21:49

Mnie nie działają z prostego powodu, nie mam STP (U mnie hula v.1337)
Natomiast w AVPC v.1024 nawet multiplayer mi się jakimś cudem uruchomił (choć troszeczkę okrojony) :bolek:
Ostatnio zmieniony 26 sty 2008, 21:50 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 sty 2008, 21:55

szczerze... silver nie dziwie sie :P masz dzikiego postala w pozytywnym tego slowa znaczeniu.

najlepiej dawajcie opisy co zrobiliscie zeby bylo wszystko czarne na bialym (a raczej szare na czarnym)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sty 2008, 22:20

Silver Dragon pisze:Mnie nie działają z prostego powodu, nie mam STP (U mnie hula v.1337)
Natomiast w AVPC v.1024 nawet multiplayer mi się jakimś cudem uruchomił (choć troszeczkę okrojony) :bolek:
Czyli i AWP nie połknie tych map, bo bazuje na P2... Jasne.

Ale co z HUBem w AVPC? Wyłączyłeś go, czy jakiś błąd? Bo elementy HUBa wersji multi, jasne, nie masz ich, ale standardowe, co z nimi? Wyjasnień bliższych potrzebuję. :P Bo może Mr Minio po prostu... ;)

Mixer pisze:najlepiej dawajcie opisy co zrobiliscie zeby bylo wszystko czarne na bialym (a raczej szare na czarnym)
E? :zdziw: Możesz jaśniej?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

26 sty 2008, 22:29

Tiquill pisze:A dodatkowo, Silver Dragon, dlaczego na tych skrinach nie masz HUBa? Grałeś na AVPC i co, on też ma swoje kiksy i tak reaguje na mapy multi, brakiem HUBa właśnie? :drapanie:
Zapewne chodzi o to małe gów*enko w lewym górnym rogu. Sam nie wiem. Dotychczas go nie było. Dziś, podczas zwiedzania nowych map też z początku go nie było, aż tu nagle przy którejś z map, MP mi się włączył :bolek:
Później odłączyłem kabel sieciowy i wczytałem tą samą mapę i... MP zniknął wraz z tym małym badziwiem w rogu :bolek:

Od kiedy dokonałem reinstalacji windozy P2 u mnie świruje, choć szczerze ja baaardzo lubię takie 'błędy' :D :P

EDIT:
A jeżeli chodzi ci o HUD ze stevens moda, to to nie ta wersja.
A i tak go zawsze w ini'aczu wyłączałem, bo mi przeszkadzał w robieniu screenów.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2008, 23:54 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 sty 2008, 22:29

Tiquill pisze:E? :zdziw: Możesz jaśniej?
lol to teraz pojechalem. mialo byc:
najlepiej dawajcie opisy co zrobiliscie aby wszytko dzialalo. zeby bylo czarno na bialym (a raczej szare na czarnym)


sam nie wiem czemu tak dziko napisalem. moze jestem nie wyspany albo mam zaburzenia psychiczne? lol


no ale jestem usprawiedliwiony gdyz siedze juz 12h na forum.
wiec dlatego mam prawo miec odpaly dzikie zajawy zawiechy chore wypowiedzi ktore nie zawsze ... a zreszto niechce mi sie juz pisac co tam dalej. wiec itp :zdziw:
Ostatnio zmieniony 26 sty 2008, 22:32 przez Mixer, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 sty 2008, 17:35

A więc...

1.Zainstalowałem Postal 2: Share the Pain
2.Zainstalowałem Apocalypse Weekend
3.Zainstalowałem AWP
4.Zainstalowałem kilka modyfikacji do AWP np. bronie ALCRD'a
5.Zainstalowałem patcha do AWP
6. Nie ma opcji multiplayer w AWP


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 sty 2008, 00:18

A więc robisz wszystko poprawnie. I nic nowego ze spatchowanym AWP. Tak, to wiemy, że spatchowane AWP nie ma opcji multi...

Tylko że ty nie podałeś bliżej powodów "niedziałania". Skoro radzisz jak z nich korzystać w singlu, wywnioskowałem, że właśnie w singlu nie możesz w te mapy wejść. A jak się okazuje, wszystko jest w najlepszym porządku i żadnej nowej nieprzyjemności nie ma. Bo w singlu w AWP wystarczy użyć
goto
albo z opcji menu wybrać Custom maps...

Na przyszłość pisz dokładniej. Miło mi, że się starasz i coś wnosisz i wierzę, że Twoje zaangażowanie i entuzjazm nie jedną jeszcze dobrą rzecz nam dadzą. ;)
Ostatnio zmieniony 29 sty 2008, 00:20 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

31 sty 2008, 13:39

Poprostu nie ma opcji "Multiplayer" w Menu Głównym.
A bardzo bym chciał pograć, przynajmnej z botami nowymi brońkami.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 sty 2008, 20:26

No to i tak byś nie pograł nowymi broniami. Owa opcja multiplayer w AWP przenosiła cię po prostu do trybu multi w STP. Sam AWP (spatchowany i nie) nie ma własnego multi - więc bronie byłyby w multi i tak te, jakie masz w STP, nic nowego. A więc jeśli multi to StP lub ED.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ