Lens flare słońca (Paradise Lost)

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

17 cze 2018, 00:16

Szukałem na kilku mapach z PL ale jakoś tego teraz już nie ma. :/ Kiedyś było chyba słońce i kilka dodanych Skins i wtedy tworzyła się taka fajna poświata słoneczna. Teraz nie mogę nic takiego znaleźć. Orientuje się ktoś jak to się robiło?
Załączniki
Shot00000pllens.jpg
Shot00000pllens.jpg (143.35 KiB) Przejrzano 852 razy


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 cze 2018, 17:33

A to nie masz wersji sprzed update? Skoro mówisz "kiedyś" to pewno miałeś tą wersję. Backupu nie zrobiłeś, update poszło? Jeśli mam starszą, która to ma, to podeślę. Tylko... które pliki? Eh, apdejty...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

20 cze 2018, 23:53

Na wersji spoza Steama sprawdzałem jak te lens flary zrobili i pamiętam, że prosto było to znaleźć (chyba w którymś Sunlight?), ale w wersji Steamowej jak pobrało mi automatycznie aktualizacje nie wiem nawet kiedy, to nie miałem możliwości nawet żadnych pliczków zgrać. A non-steam Psotala już od dawna nie mam a nie mam tyle neta żeby pobrać. :P
Tiquill pisze: Jeśli mam starszą, która to ma, to podeślę. Tylko... które pliki? Eh, apdejty...
Dasz radę wysłać 3 "pustynne" mapki? Albo dwie, nie wiem ile ich tam jest. 2 wystarczą. Tylko mapki. :)

Tak poza tym, z tego co poszperałem w edytorze, to na mapach już nie ma Sunlightów żadnych, tylko jest kilka zwykłych Light'ów w rogu mapy i przy nich ZoneInfo. Nawet nie wiem jak to działa. :D


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

21 cze 2018, 11:26

Tiquill, już nie trzeba. Znalazłem, to wszystko jest w obiekcie SunCorona - jedyny na mapie. Nie wiem jak mogłem to przegapić. :facepalm:


ODPOWIEDZ