郵政2中文版 (Postal 2 po chińsku)

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 maja 2018, 21:04

Jak w temacie

(Podobno) Oficjalny patch zchińszczający P2. W jakim stopniu? Nie mam pojęcia, bo nie mam możliwości sprawdzenia tegoż

Jeżeliby były tam jednak zchińszczone również teksty Kolesia, byłby kolejna lokalizacja do kolekcji

D/L: https://www.moddb.com/games/postal-2/ad ... sion-patch
Ostatnio zmieniony 24 maja 2018, 22:13 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

23 maja 2018, 23:43

Dobrze by było jakbyś chociaż dopisał w nazwie tematu, w nawiasie, rozwinięcie o co z nim chodzi, bo mi osobiście się dziwnie wchodzi w taki temat (pierwsze co to pomyślałem, że nowy spam-topic na Cmentarzu)


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

24 maja 2018, 09:04

seebeek17 pisze: (pierwsze co to pomyślałem, że nowy spam-topic na Cmentarzu)
Me too.

A tak poza tym to P2C chyba oficjalnie wspiera chiński na steam, wystarczy wejść w właściwości i zmienić język.
Albo to japoński? Nie wiem... w sumie dla mnie to jedno i to samo xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

24 maja 2018, 22:16

seebeek17 pisze:pierwsze co to pomyślałem, że nowy spam-topic na Cmentarzu
Tego nie przewidziałem xD
Dopisek dodany
Pan Szatan pisze:A tak poza tym to P2C chyba oficjalnie wspiera chiński na steam, wystarczy wejść w właściwości i zmienić język.
Albo to japoński? Nie wiem... w sumie dla mnie to jedno i to samo xD
Nie znam się niestety na P2C
Jakby komuś udało się to wypakować, chętnie podejrzałbym te pliki


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 cze 2018, 15:24

Dobra, wziąłem to na warsztat. Stare czasy RULES. 8-)
Silver Dragon pisze:Jakby komuś udało się to wypakować
Usiłowałem w Universal Extractor, niestety nie dało się (Borland Delphi na drodze). No to jego nieoficjalna kontynuacja czyli tegoż v2 Beta. Po dodaniu odpowiedniego pluginu poszło - ale wypak błędny, pliki INT to zawartość U, U to INT... Trzeba było zainstalować. Pochowałem swoje gry (bo ścieżki nie pozwala zmienić, zasr...). Oto wnioski:

1. Paczka jest dla StP oraz AW, czyli nasze miłe środowisko. :faja:
2. W readme piszą: "Po 24 miesiącach produkcji zakończono prace nad językiem chińskim", więc dużo im to czasu zajęło. Sama strona projektu www.pslcn.com już nie istnieje.
3. Data readme to aż... 2011-02-16, projekt więc swoje lata ma, lubię takie! :) (Kiedy na ModDB pojawiło się 2018-02-16, ktoś litościwy więc wygrzebał ramotkę z przeszłości).
4. To jest wyłącznie tłumaczenie interfejsu gry, czyli elementy graficzne i tekstowe. Nie ma ani jednego dźwięku, żadnego pliku Sounds.
5. Vide pkt 1. Skąd w ogóle myśl, że to do P2C? Bo ma tegoroczną datę na ModDB? Temat przenoszę z działu o P2C do działu... Testowisko? Nikomu się to raczej nie przyda. Ale dobra, do działu StP.
6. W załączniku to, co uzyskałem podczas instalacji. Nie znalazłem bowiem sprzeciwu w readme na taką publikację.
Załączniki
p2_chinese_unpacked.7z
(11.7 MiB) Pobrany 73 razy
Ostatnio zmieniony 04 cze 2018, 15:33 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

04 cze 2018, 18:22

Tiquill pisze:Vide pkt 1. Skąd w ogóle myśl, że to do P2C? Bo ma tegoroczną datę na ModDB?
No cóż. Zmylił mnie ten sam problem, który miałem z HN. Instalator nie widział gry i mod nie chciał się zainstalować. A że data była na czasie, to i myśl nasunęła się teraźniejsza ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ