Ulubiona mapy i miejsca w Muchosrańsku

Rozmowy o Postal 2: Штопор Жж0т.
Wszystko o najnowszej wersji gry: Postal 4
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

25 lut 2016, 18:08

Muchosrańsk jest całkiem sporym miastem z mnóstwem budynków różnego przeznaczenia. Przede wszystkim jest tu naprawdę duża ilość domów i kamienic z mieszkaniami, co uważam za sporą zaletę, gdyż tutaj śmiało można stwierdzić, że ci ludzie szwendający się po ulicach naprawdę mają gdzie mieszkać. :D

Mapy, czy też dzielnice są większe od tych w Paradise, ale żeby nie było za wesoło to jest ich za to mniej. Naliczyłem łącznie 12, w Postalu jest sporo więcej, ale są mniejsze (taka mapa z lotniskiem w Muchosrańsku jest mniej więcej wielkości trzech małych map z Paradise, a reszta średnio 1,5-2x większa).

Moja ulubiona mapa to ta właśnie wspomniana z lotniskiem oraz ta, na której znajduje się komisariat i dworzec (również duża i bardzo urozmaicona mapa). W ogóle wszystkie mapy mi się podobały, są urozmaicone i dobrze zbalansowane, choć za wadę trzeba uznać niektóre przejścia między nimi, które na mapie wyglądają całkiem normalnie, a w rzeczywistości okazują się jakimiś ledwo wydeptanymi ścieżkami w wąwozach. Chyba, że taka rosyjska dzikość była efektem zamierzonym przez twórców. :D

A jakie są wasze ulubione miejsca czy też mapy w Muchosrańsku?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2016, 18:09 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

11 mar 2016, 10:06

U mnie zdecydowanie prowadzi mapka 'Kumarniki' - ta z boiskiem do piłki kopanej
Mapka zwarta, bogata w detale, na której dobitnie czuć słowiański, a wręcz polski klimat

Duże wrażenie zrobiło na mnie również więzienie. Ta mapka byłaby genialna do rozgrywki sieciowej


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

11 mar 2016, 12:50

Duże wrażenie zrobiło na mnie również więzienie. Ta mapka byłaby genialna do rozgrywki sieciowej
To naprawdę niezły pomysł :ok:
Jak będę maiał czas to pomyślę ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

11 mar 2016, 18:21

Silver Dragon pisze:U mnie zdecydowanie prowadzi mapka 'Kumarniki' - ta z boiskiem do piłki kopanej
Mapka zwarta, bogata w detale, na której dobitnie czuć słowiański, a wręcz polski klimat
Dobra mapa, jest tam wszystkiego po trochu, są domy, bloki, bodajże redakcja gazety i wspomniane boisko, a także sporo innych drobiazgów.
Silver Dragon pisze:Duże wrażenie zrobiło na mnie również więzienie. Ta mapka byłaby genialna do rozgrywki sieciowej
Więzienie wygląda tak jak powinno wyglądać, jest wszystko - cele na piętrach, pomieszczenia dla klawiszy, stołówka, izolatki, magazyn - jak w prawdziwym kiciu.

Do tego jak cię zobaczą na placu przed wejściem, to od razu zaczyna się zajebista jatka, nieźle mi lagowało przy tym. :D


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

17 mar 2016, 23:17

Mi się najbardziej podobała ta mapa, na której wykonujemy pierwszą misję. Ciekawy atak demonstrantów z cut-scenką dużo domów do których można zawitać naszych sąsiadów naszą strzelbą, fajny sklep z dobrym uzbrojeniem startowym i bardzo lubie takie wąskie uliczki (wtedy przechodnie nie mają za bardzo gdzie uciec na boki tylko biegną po lini prostej :619:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 mar 2018, 19:50

Za najsłabsze mapy uważam psychiatryk i tę w której sabotujemy sekciarzy - tę z biblioteką, dwoma kamienicami, siedzibą sekty i niczym więcej - nudna mapa. A psychuszka za mało urozmaicona i bez tego klimatu jak w Paradise.


I regret nothing
ODPOWIEDZ