Twórczość userów... czyli nie tylko MS Paint ;)

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

07 mar 2018, 17:28

Rycho3D pisze:8/10 za te szumy w wokalu
Znaczy cała piosenka do kitu, ale za te cudne szumy w wokalu dasz "ósemkę", czy gdyby ich nie było to by nota była wyższa? :lolface:
Tiquill pisze:ale że całość jest minimalistyczna
teoretycznie taka miała być, z naciskiem na przeważającą ilość dołu (basu)

Ogólnie to jak się nad czymś (głównie nad piosenką) siedzi sporą ilość czasu i odsłuchuje się np 300 razy to samo, to nawet największy kał może się zacząć podobać i grać jak rasowy banger, także dziękuję za odsłuch i opinie, ponieważ są one bardzo pomocne. ;)
Tiquill pisze:To twój wokal?
Nie. Jak nazwa wskazuje - wokal jest Michaela Mayo. Wszystko poza tym - jest moje (znaczy niektóre sample dźwiękowe są z neta, ale to chyba bez znaczenia heh)
Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 17:30 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 mar 2018, 22:36

seebeek17 pisze:odsłuchuje się np 300 razy to samo, to nawet największy
Wiesz, zazwyczaj, jak się ocenia, to się wytyka to, co wymaga poprawy. A pomija rzeczy, które już są dobre. Poza tymi fragmentami, jakie wskazałem, mjuzik jest fajny, i ucho miło omiata, nóżka lata. Te rzeczy dobre są. Więc jak co, to czeka tylko progres. ;)
seebeek17 pisze:Jak nazwa wskazuje - wokal jest Michaela Mayo. Wszystko poza tym - jest moje (znaczy niektóre sample dźwiękowe są z neta, ale to chyba bez znaczenia heh)
A już myślałem, że nam pośpiewałeś. :D I że to jakieś jego sample albo przeróbka. Wszystko jasne.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ