Postal 2 MP Mappack 1 - 35 znakomitych map!

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

26 sty 2008, 14:31

W tym temacie możemy rozmawiać na temat map i umawiać się na grę na tych mapkach.
Jeżeli moderaotrzy lub administratorzy uznają że to temat bez sensu to mogą go usunąć.
Założyłem ten temat, ponieważ wiem jak mapki uruchomić na spatchowanym AWP! Co prawda są one wtedy puste, ale zawsze mozna dodać ludków do mapki PostEd'em, tylko ja tego nie umiem. Odkryłem też że w 2 mapkach nie ma botów!!!! i mogę grać tylko zwykli gracze tzw. żywi.

Oto jak zainstalować mapki na spatchowanym AWP:

1. Włączamy instalator i instalujemy grę nie na Postal 2 STP lecz na Apocalypse Weekend, np. c:/program files/postal 2 STP/apocalypse weekend(to tylko przykład)
2. wchodzimy do folderu "maps" w apocalypse Weekend i zmieniamy nazwę każdej nowej mapki: na początku pisze np. MPDGT-TheaterLOTD zmieniamy na cus-TheaterLOTD
3. odpalamy AWP i z opcji wybieramy "własna mapa" klikamy na mapkę i gramy!!!
4. Robimy tak z innymi mapami
Powtarzam jeszcze raz: Na mapie nie będzie ludzi!

Mam nadzieję że komuś pomogłem, ale wydaje mi się że większośc osób to wie.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sty 2008, 19:56

Mr Minio pisze:W tym temacie możemy rozmawiać na temat map i umawiać się na grę na tych mapkach.
A co, są tylko te mapy? Map na serwerach jest multum i nie widzę sensu umawiać się dla nich na nowym temacie specjalnie dla tych właśnie map. Od tego jest ten temat: https://forum.postalsite.info/us ... -t183.html Poza tym, to jest paczka dobrze znanych od dawna map, która te mapy tylko inaczej ma nazwane. Nowością są dla tych, którzy... nie są zbyt obcykani w te klocki. ;) A powinni, bo to są jedne z najlepszych map. Ale - nie jedyne.
Mr Minio pisze:Oto jak zainstalować mapki na spatchowanym AWP:

1. Włączamy instalator i instalujemy grę nie na Postal 2 STP lecz na Apocalypse Weekend, np. c:/program files/postal 2 STP/apocalypse weekend(to tylko przykład)
Instalujemy grę? Chyba chodzi ci o mapy, które wypakowujemy a nie instalujemy.
Mr Minio pisze:Mam nadzieję że komuś pomogłem, ale wydaje mi się że większośc osób to wie.
Z pewnością tym, którym nie chce się korzystać z konsoli i używać kodu
goto
Dodam tylko, że taka operacja ze zmianą nazw jest możliwa (ale nie zawsze, z czym się spotkałem) lecz rodzi inną niewygodną konieczność. Otóż kiedy zechcemy grać na tych mapach w multi - to musimy mieć je z właściwymi nazwami - czyli powtórnie wypakować. A to znaczy: dwa razy identyczne mapy i zajętą przestrzeń na dysku.

Jest też inna, ogólna niewygoda z korzystania z menu 'Custom maps'. Na tak wybrane mapy wchodzimy "goli", czyli bez żadnych broni które wcześniej znaleźliśmy. Owszem, kto tak właśnie gra, temu to pasuje. ;)
Mr Minio pisze:Odkryłem też że w 2 mapkach nie ma botów!!!!
Jest kilka takich map. Ot, fantazja ich twórców. Ba! Jest jeszcze lepiej, hehe. Czasem gram w trybie single, wchodzę przez goto na jakąś mapę multi i... przenosi mnie do trybu multi z wyzerowanym stanem broni. Lecz nie jest to całkowicie tryb multi, bo działają niektóre kody z trybu single. Ot, taki mix obu trybów. :P Jak wyjść wtedy z powrotem do single, bez korzystania z menu gry? Wybieramy polecenie
open [nazwa mapy]
Jesteśmy już w trybie single. Nie mamy tylko pozbieranych wcześniej broni. Ot, taki smaczek... Ciekaw jestem, czy komuś się to zdarzyło... :lol:

Mr Minio pisze:Założyłem ten temat, ponieważ wiem jak mapki uruchomić na spatchowanym AWP!
A to jest dla mnie już zupełna nowość! To już drugi głos, że spatchowane AWP nie przyjmuje map multi. Że jak? :zdziw: Zajrzyjcie więc tu: Mapy multi nie działają wam na spatchowanym AWP?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

21 cze 2009, 23:18

Owa paczką mapek z serwisu filefront wyparowała. Pewnie od dłuższego czasu nikt jej nie ściągał i wykasowali. Znalazłem jednak następną:

https://www.filefront.com/r.b/filepath__ ... BestOf.exe

Pakiet ok. 46 map do MP. Jest wśród nich parę perełek.
Jak kto chce, niech zasysa, póki jeszcze jest

Lista:
-3feet
-(SD)_Snipers_Paradise(NW)
-(SD)-ANUBIS_SMALL-(NW)
-(SD)-CityOfThieves
-(SD)-Death_Arena-(NW)
-(SD)-Frag-Fest(NW)
-(SD)PacMan(NW)
-(SD)-S_S_POSTAL2
-BlackHawk++
-Bluemoon_STP
-Crash
-Crusades
-DirtyApartment
-Fing_Xmas
-ForestArea
-Hillbilly_Dance_2
-IceColdHeat
-LegoLand
-LostWoods
-MerryWoods
-MiningTown
-MJP-NC-Motel[X]
-NothingToLose[X]
-ossan
-PostalBeach
-RedNeckWoods
-Samhain
-SHICIGATSU
-TerrainOfPain
-The_Construction_Site
-The_Depot
-TheGame
-ThePin
-TLClanHome
-Yardley
-yk_CapsuleArenaII
-yk_EntangledBridges
-yk_ShowdownAobatei
-AChina
-AuschwitzLG
-Circ_d'Soily
-ds
-glars_nighthousedm04eb
-Hacienda
-SMB_1-1
-TLFireball
-Trainstage
-ZombiesAMNLevel1
Ostatnio zmieniony 21 cze 2009, 23:28 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

21 cze 2009, 23:28

może po prostu Jon M (autor tego zestawu) usuną starsza wersje skoro pojawiła się nowa???


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

21 cze 2009, 23:29

Tylko, że w tych starszych było co innego


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

22 cze 2009, 00:43

rozwiązanie

https://forums.gopostal.com/index.php?showtopic=25173

Jon M strwożył kilka paczek map

1 - Conversions and Remakes

2 - SuperWeapons

3 - BestOf (do tego podałeś link)

4 - RatzMap

5 - Snatch


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
ODPOWIEDZ