Piłka nożna

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

01 gru 2017, 17:55

Yossarian pisze:Polska będzie w grupie H na mistrzostwach w Rosji. Przeciwnikami będą Senegal, Kolumbia i Japonia. W sumie wydaje się całkiem lajtowa grupa, choć wiadomo, że w sporcie wszystko jest możliwe
Grupa średnia, ani silna ani słaba. Ominęły nas potęgi.
Powalczymy o pierwsze miejsce z Kolumbią, która nie jest już tak silna jak na ostatnim mundialu.
Asfalty i mangozjeby do ogrania, choć nie należy ich lekceważyć.
Warunkiem do sukcesu jest zdrowy Lewy w formie i dobra gra w obronie, bez głupich błędów.
Potem jak się uda wyjść z grupy to czeka nas masakra w 1/8, bo trafimy w 99% na Anglię lub Belgię.
A jak i to się jakimś cudem uda to pewnie Niemcy w 1/4. xD
Ale nie ma co gdybać, jeszcze wiele miesięcy do mistrzostw i wiele może się zmienić, oby u nas na lepsze. :ok:


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

01 gru 2017, 18:46

Anglikom się spuści wpierdol jak na Wembley dawno temu (wiem, że był remis xD). Ja się z jakiegoś powodu bałem, żebyśmy w grupie nie mieli Nigerii. Wydają się być dość mocni :P


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

01 gru 2017, 19:56

Yossarian pisze:Anglikom się spuści wpierdol jak na Wembley dawno temu (wiem, że był remis ). Ja się z jakiegoś powodu bałem, żebyśmy w grupie nie mieli Nigerii. Wydają się być dość mocni
Popatrzyłem na skład Senegalu i też mają paru jakichs grajków z Premier Leagure, jednego obrońcę z Napoli, reszta to leszcze.
Ogólnie drużyny afrykańskie charakteryzują się tym, że mają słabych bramkarzy.
Fajna grupa, liczę na ciekawe mecze, żadna z drużyn nie ma dobrej obrony, za to wszystkie są dobre w ataku, mogą więc być wyniki typu 4-3, 3-2, 5-4 itp. :D
Ruscy jako gospodarze mają łatwiutką grupę, pewnie Putin maczał w tym palce, jeszcze kurwa brakowało by zamiast Urugwaju dostali Peru. xD
W ogóle zabawne, że Peru było w drugim koszyku, a Nigeria czy Japonia w czwartym, jak dla mnie to te drużyny wcale nie są słabsze od pasterzy lam. :P
Ostatnio zmieniony 01 gru 2017, 19:57 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

01 gru 2017, 20:11

Dzienis pisze:Fajna grupa, liczę na ciekawe mecze, żadna z drużyn nie ma dobrej obrony, za to wszystkie są dobre w ataku, mogą więc być wyniki typu 4-3, 3-2, 5-4 itp.
I takie mecze kibice uwielbiają :D
Dzienis pisze:Ruscy jako gospodarze mają łatwiutką grupę, pewnie Putin maczał w tym palce, jeszcze kurwa brakowało by zamiast Urugwaju dostali Peru.
Właśnie chciałem, żeby Polacy dostali Urugwaj albo Peru. Z pierwszymi już grali (i to bez Lewandowskiego), a Peru chyba aż tak mocne nie jest :P
Dzienis pisze:W ogóle zabawne, że Peru było w drugim koszyku, a Nigeria czy Japonia w czwartym, jak dla mnie to te drużyny wcale nie są słabsze od pasterzy lam.
Ranking FIFA, tyle mogę powiedzieć :P


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

02 gru 2017, 03:45

Teraz to już nie wiem na kogo można by było postawić. :/ Niby mongoły - przeciwnicy nieznani, choć z drugiej - właśnie w tym problem. Muszę przed mundialem pooglądać jakieś urywki meczów przeciwników, meh.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

02 gru 2017, 11:59

Ni trudne, ni łatwe drużyny zostały wylosowane do naszej grupy
Myślę, że Polska z Senegalem powalczą o prymat, choć Kolumbia też nie jest bez szans
Japończyki byliby dużą niespodzianką jakby przeszli dalej
Yossarian pisze:
Dzienis pisze:W ogóle zabawne, że Peru było w drugim koszyku, a Nigeria czy Japonia w czwartym, jak dla mnie to te drużyny wcale nie są słabsze od pasterzy lam.
Ranking FIFA, tyle mogę powiedzieć :P
Powiem szczerze, że dziwny jest ten sposób liczenia. Ale dzięki tej dziwności Polska skorzystała
Ostatnio zmieniony 02 gru 2017, 11:59 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

02 gru 2017, 12:25

Silver Dragon pisze:Powiem szczerze, że dziwny jest ten sposób liczenia. Ale dzięki tej dziwności Polska skorzystała
Bardziej wiarygodny jest tzw. Ranking Elo:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ranking_E ... o%C5%BCna)
Silver Dragon pisze:Myślę, że Polska z Senegalem powalczą o prymat, choć Kolumbia też nie jest bez szans
Ciekawa opinia, zwłaszcza że na ogół za faworyta uważa się Kolumbię.
Z drugiej strony drużyny południowoamerykańskie na mundialach w Europie już tak nie wymiatają.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

01 lut 2018, 15:59

Jak ktoś się szerzej interesuje gałą, to polecam to forum:
https://pilkarskieforum.com/

Nie jest drętwo, a jednocześnie piszą tam ludzie co znają się na rzeczy i do tego forum jest dość żywe.


I regret nothing
ODPOWIEDZ