Nowy dział nowy moderator

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 sty 2008, 23:25

To świetnie. Czekam na zdających :lol:


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 sty 2008, 10:47

no to zglaszajcie sie ludzie tylko aha zapomnialem dodac.
jesli twoj angielski jest sredni albo pracujesz z translatorem nawet nie wysylaj tej pracy bo marnujesz tylko czas kmiecia.


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

26 sty 2008, 10:54

jesli twoj angielski jest sredni
Pojęcie względne.

Osoby zgłaszające sie ze swoim angielski do Kmiecia predzej dostana posade redaktora niz moderatora..


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 sty 2008, 10:57

Iquid pisze:Osoby zgłaszające sie ze swoim angielski do Kmiecia predzej dostana posade redaktora niz moderatora..
redaktorow jest full :) a jak sie English zone rozkreci to przyda sie nowy moderator znakomicie wladajacy angielskim. tu nie chodzi o to aby rzxyjmowac kazdego lecz tylko jedna osobe :P


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

26 sty 2008, 11:01

Mixer pisze:redaktorow jest full
pacy jeszcze wiecej.

Mixer pisze:jak sie English zone rozkreci
No właśnie "JAK" czyli czekamy na rozkręcenie się i wtedy zobaczymy kto sie w nim udziela pomaga zagranicznym gościną, radzi sobie z językiem. Przecież może być tak że to będzie nawet osoba z poza kraju.

Co wam się tak spieszy?


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 sty 2008, 11:04

pacy jeszcze wiecej.
ja tam nie wiem :P ale jak widze narazie nie ma nowych tekstow do tlumaczenia :D
Iquid pisze:Przecież może być tak że to będzie nawet osoba z poza kraju.
tez nad tym myslalem ale nikogo narazie nie ma.
Iquid pisze:Co wam się tak spieszy?
myslimy juz przyszlosciowo :):


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

26 sty 2008, 11:24

Nie ma nikogo bo dział jest młody na razie sobie radzimy jak nie będziemy to kogoś dodamy. Robimy tak odkąd powstało forum więc teraz nie będzie inaczej.


Administracja ma już swoje typy nowych moderatorów czekamy na rozwój forum. Nie ma co spekulować.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sty 2008, 18:53

Iquid pisze:Osoby zgłaszające sie ze swoim angielski do Kmiecia predzej dostana posade redaktora niz moderatora..
Otóż to. Typy już są. Jeśli więc nawet ktoś z ochotników na moda nie zostanie owym modem, to posada redaktora też czeka. A mówiąc 'readaktor' bardziej mamy na myśli tłumacza polskich tekstów na angielski. A tych nie jest za dużo. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 sty 2008, 18:58

Tiquill pisze:eśli więc nawet ktoś z ochotników na moda nie zostanie owym modem, to posada redaktora też czeka.
na moje to kolejny redaktor nie jest naraziepotrzebny o.O nie ma praktycznie zadnych tekstow do tlumaczenia wiec po co brac na sile?? :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sty 2008, 20:26

Mixer pisze:
Tiquill pisze:eśli więc nawet ktoś z ochotników na moda nie zostanie owym modem, to posada redaktora też czeka.
na moje to kolejny redaktor nie jest naraziepotrzebny o.O nie ma praktycznie zadnych tekstow do tlumaczenia wiec po co brac na sile?? :D
Nie wiesz, co zamierza administracja. :P I myśłisz bez przyszłości, tyle przynajmniej wynika z twoich postów. Iquid powyżej chyba coś napisał, nie zaczaiłeś tego? To szkoda. :P

I to tyle o braku potrzeby na nowych redaktorów-tłumaczy. Nie nudź, Mixer. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 sty 2008, 20:29

Tiquill pisze:
Mixer pisze:
Tiquill pisze:eśli więc nawet ktoś z ochotników na moda nie zostanie owym modem, to posada redaktora też czeka.
na moje to kolejny redaktor nie jest naraziepotrzebny o.O nie ma praktycznie zadnych tekstow do tlumaczenia wiec po co brac na sile?? :D
Nie wiesz, co zamierza administracja. :P I myśłisz bez przyszłości, tyle przynajmniej wynika z twoich postów. Iquid powyżej chyba coś napisał, nie zaczaiłeś tego? To szkoda. :P

I to tyle o braku potrzeby na nowych redaktorów-tłumaczy. Nie nudź, Mixer. 8-)

ehhh tam nudzenie :P mowie jak jest:) wiec po co na zapas nowych redaktorow?? :P modow zreszto tez nie potrzeba no moze poza zastepca mixera


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 sty 2008, 13:30

Napisał do mnie wasacz93. Mam go 'testować' czy sobie odpuścić?


Obrazek
Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

27 sty 2008, 22:04

Raczej testować ;p.
A tak serio to rozmawialiśmy już z Kmieciem nad posadą redaktora. Dostałem pierwszy tekst do przetłumaczenia. Gotowe dzieło podesłałem już do Iquida i czekam na rozwój sytuacji :562:.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

28 sty 2008, 13:50

Art dodany, niedługo pójdzie news ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

08 lut 2008, 11:06

sorki że tak póżno, ale ja też zgłosiłem kandydature i jakiś czas mnie nie było i nie dostałem żadnych info o teście BOOHOO pisałem do tiquilla, o potwierdzi JA TEZ CHCE!!!!!!!!


ODPOWIEDZ