English Zone

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Jak Ci się podoba nowy dział?

Super
7
50%
Może być
7
50%
Niepotrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 14
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

25 sty 2008, 15:00

Tiquill pisze:Polak potrafi! :nana: W English Zone, jak zapewne zauważyliście, zapodałem anglojęzycznym nasze najlepsze dokonania. W strawnej, mam nadzieję, pigułce. 'All ED weapons in AWP', 'Folder in folder', 'Mix Files', 'One cheat' czy 'MadMods in single' to hasła, które przemawiają do wyobraźni i zaostrzają apetyt. Zapodałem też linki do oryginalnych tematów, niech popatrzą po datach... :diabel2: Oby tylko nie zwąchali sprawy i nie przenieśli się na swoje fora, nas pzostawiając! Dlatego kilka rzeczy nie powiedziałem do końca. Niech pytają. 8-) Niech się rozmowa toczy. Ja swoje zrobiłem, teraz pomóżcie mi to ciągnąć dalej! ;)

Dałbym jeszcze EAInventory, ale nie ma aktywnego linku do niego, więc to na później. Podsycajcie ich apetyty! ja już to zrobiłem, podrzucając im posta: https://resurrection-studios.com/forums/ ... 8960#48960 (p666, thanx za sugest tego właśnie topica, nie musiałem sam szukać bieżącej gadki!).

Ale, żeby nie było, że tylko nas promuję. Także z wzajemnością. Krótka wymiana zdań z Jonem M i wspomagam ich inicjatywę. W downloadzie paczka 35 sieciowych map, które Toploader zaprezetował nie tak dawno. :)

wielkie gratulacje dla ciebie za te opisy :P

jesli chodzi o ta ikonke mi tez bardziej sie podoba wyrownane do lewej :)


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

25 sty 2008, 15:58

Mnie bardziej podoba się motyw z wyśrodkowaniem, ale to nie ja decyduję ;)
A co do tekstów Tiquilla: Respect :)


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 sty 2008, 19:15

wasacz93 pisze:Hej, obrazek Ci świetny wyszedł, taki patriotyczny i w ogóle :P.
Zobaczymy co powie reszta, ale napis to chyba lepiej by wyśrodkowany wyglądał, o tak: Obrazek - jak myślicie?
Wiesz co moim zdaniem wyśrodkowany nie wygląda dobrze

a po za tym słyszałeś o czymś takim jak prawa autorskie??? ;>

chyba nie??
bo nie przypominam sobie bym pozwolił ci edytować mój obrazek :drapanie:

:wpale: :baty:


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 sty 2008, 23:12

Dzięki za pochwały! :) Ale w odpowiedzi zero reakcji "stamtąd". Skąd wiedziałem, że tak będzie? 8-) Ale nie żałuję. Pomaganie to moje hobby. :): A, że wolą po swojemu... :nana:

Co do loga. Jestem na nie. To ma nawiązywać do bieżącego loga strony i do Postala. Nic patriotycznego, nie wciskajmy na siłę nikomu, skąd jesteśmy. Nie jesteśmy stroną polską o Polsce ale polską o Postalu. Spójrzcie na różne strony (tylko same postalowe) i znajdźcie mi choć jedno logo z barwami narodowymi w tle... Sory, p666, ale nie przejdzie to tło, choć napis owszem, tak. Zmień tło na postalowe. No i dzięki za inicjatywę. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

25 sty 2008, 23:14

Tiquill pisze:Dzięki za pochwały! :) Ale w odpowiedzi zero reakcji "stamtąd". Skąd wiedziałem, że tak będzie? 8-) Ale nie żałuję. Pomaganie to moje hobby. :): A, że wolą po swojemu... :nana:
spoko zbierze sie troche userow zagranicznych to beda gratulacje i w tych tematach xF


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 sty 2008, 23:22

Ok Tiquill tylko jaki kolor mniej więcej?
Może po prostu w takim w jakim jest kolor strony na której umieszczają reklamy stron


a co do ich reakcji to dziwi mnie że nawet Alu nie zwrócił na to uwagi?? :drapanie:

chciałem nawet to napisać jako gość

Kod: Zaznacz cały

ALCRD Wolve Chainmaster naprawdę nie widzicie postu Tiquilla???

tam są przecież wszystkie odpowiedzi.
ale nie jestem dobry w angliku a z translatora wypełzło coś takiego

Kod: Zaznacz cały

ALCRD Wolve Chainmaster verily not sees postulate Tiquill??? yonder are not contra all correspondent
więc zrezygnowałem

[ Dodano: 2008-01-25, 23:38 ]
Obrazek

co wy na to??
Ostatnio zmieniony 25 sty 2008, 23:39 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sty 2008, 00:47

Mixer pisze:
Tiquill pisze:Dzięki za pochwały! :) Ale w odpowiedzi zero reakcji "stamtąd". Skąd wiedziałem, że tak będzie? 8-) Ale nie żałuję. Pomaganie to moje hobby. :): A, że wolą po swojemu... :nana:
spoko zbierze sie troche userow zagranicznych to beda gratulacje i w tych tematach xF
Auć! Pisząc o rekacji nie miałem na myśłi gratulacji dla mnie lol! A tylko wyłącznie komentarze na RS i rejestracje.
prawdziwy 666 pisze:a co do ich reakcji to dziwi mnie że nawet Alu nie zwrócił na to uwagi?? :drapanie:
Wolą swój kompot?
prawdziwy 666 pisze:co wy na to??
Chm... Żeby Ci doradzić, musiałem sam sprawdzić sugerowane przeróbki. Rozciągnąłem to w IrfanView na całą szerokość i jest czytelniej i bez zbędnego tła. Nie prezentuję, aby nie łamać praw autorskich. ;) Poszerz napisy na maxa do boków i max do góry i dołu, byleby środkowe tło było takie jakie jest. I zrób na startowej grafie, aby kolejne przeróbki nie obniżyły jakości, bo ja edytowałem twoją i nie było już tak ok. :)
Ostatnio zmieniony 26 sty 2008, 00:50 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

26 sty 2008, 01:10

O jakość się nie martw zawsze zapisuje w psd jak bym miał wprowadzić jakieś poprawki a potem w gif bmp tga czy innym formacie ale zawsze mam psd
wiec problemu z jakością nie będzie


nie jestem pewien czy zrozumiałem, napis Postalsite.info na całą powierzchnie obrazka tak??

edit:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 sty 2008, 01:15 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

26 sty 2008, 11:12

Obrazek


Moja propozycja ;)


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

26 sty 2008, 11:16

wyglada fajnie ale to postalsite.info troche male. jakby to powiekszyc wygladaloby znakomicie :D


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

26 sty 2008, 11:18

Mixer pisze: jakby to powiekszyc wygladaloby znakomicie
Tylko że nie mam PSD :/ ale jak ktoś potrafi z tego coś z robić prosze bardzo ;)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sty 2008, 21:59

Dyskusja o banerach p666 nie skończyła się, tylko przeniosła się na priva. Jej efekt to poniższe obrazki. Ale prawdziwy pogubił sie w moich marudzeniach i sam poprawiłem, co mi nie pasiło. Operowałem tylko na pikselach, więc nie ma straty jakości. Moja przeróbka to edycja krańcowych pikseli, tylko. Lecz dzięki temu nie ma efektu zlewania się liter obrazka z tłem. Prawdziwy, teraz widzisz o co mi chodziło? :D Ale autorstwo jest oczywiście prawdziwego 666. Trzy do wyboru. :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 sty 2008, 13:29

Hm, a czy nie dało by się górnego napisu "Postal" zrobić białego, a dół pozostawić czerwony? Obrazek nie wyglądał by chyba aż tak źle, a do tego mielibyśmy polski akcent :)
Oczywiście gratulacje dla autora i... edytora (?) ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 sty 2008, 23:22

Kmieciu pisze:górnego napisu "Postal" zrobić białego, a dół pozostawić czerwony? Obrazek nie wyglądał by chyba aż tak źle, a do tego mielibyśmy polski akcent :)
Jestem przeciwny tak mocnym akcentom. Za to prawdziwemu i mnie najbardziej podoba się ostatni, czyli z białym (srebrnym) '.info'. Jest zaznaczony nasz narodowy akcent ale w nierzucający się w oczy sposób - czyli OK! No i zaznaczona jest nasza domena 'info' co wyróżnia nas odpowiednio od innych 'postal site'. Dla mnie naj.
Iquid pisze:Obrazek


Moja propozycja ;)
No, byłaby najlepszą forma właśnie podobna do loga naszej strony. Ale właśnie ten napis jest za mały, a tło i tak niewidoczne. Zbyt skrajne wymogi rozmiaru, by nawiązanie do naszego wyglądu mogło przejść. Szkoda, ale musimy się dostosować do wymogów zamówienia. ;)


Dobra. Kmieciu, poślij ten obrazek: Obrazek Bo to już nasze kombinowanie za długo trwa. A kontrahenta nie można tak przetrzymywać. ;)
Chyba, że ktoś przeciwny temu obrazkowi. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 sty 2008, 00:37

Wykorzystując fragment loga ze strony głównej stworzyłem takie cuś:

Obrazek

Jak się podoba moja propozycja?


ODPOWIEDZ