English Zone

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Jak Ci się podoba nowy dział?

Super
7
50%
Może być
7
50%
Niepotrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 14
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 sty 2008, 23:30

Tiquill pisze:Jestem tylko wątpiący w sens offtopiku. Dla zabawy i spamienia mają swoje, tu mogliby, no... nie szanować naszej gościnności. 8-)
A że Polacy słyną z gościnności.... hehe 8-)

W przyszłości - czemu nie? Jeśli powstanie wiele odrębnych, anglojęzycznych działów, to Hyde Park będzie potrzebny. Tak jest zawsze - ludzie zaczną po prostu zakładać tematy, które luźno będą się wiązały z daną sekcją, i wtedy: wtedy trzeba mieć HP. ;-) Tak to widzę.


Obrazek
Awatar użytkownika
DiamondSoul
Miłośnik broni
Posty: 113
Rejestracja: 24 mar 2007, 10:42
Lokalizacja: Bęęędzin

24 sty 2008, 01:17

No no, sądzę, że to b. dobry pomysł!
Forum może wiele na tym zyskać, to może być `strzał w dziesiątkę` ;)
jestem ZA! :diabel:


inglisz rlz :lol:


cienka linia
między kłamstwem
a prawdą
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 sty 2008, 01:39

DiamondSoul pisze:jestem ZA! :diabel:
Za angljz HP czy ogólnie? :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

24 sty 2008, 02:15

A pro po zrobienia popularności EZ za pomocą ciekawych tematów które zainteresują osoby z zagramanicy ( <- to specjalnie tak napisałem)

proponował bym przejrzeć nasze forum w poszukiwaniu ciekawostek o których np. Niewiedzą na RS,
a następnie robić o tym tematy w EZ,

pierwszy temat jaki bym proponował wpadł ni do głowy dzięki temu tematowi https://resurrection-studios.com/forums/ ... php?t=3617
a dokładnie pytaniu gościa oto jak przenieść wszystkie bronie z ED do AWP

na RS niewiedzą jak to zrobić, albo uważa że jest to zbyt trudne

u nas tymczasem od dawna jest odpowieć na to pytanie tu https://forum.postalsite.info/b ... 429,60.html

wystarczy tylko przetłumaczyć i umieścić temat w EZ


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 sty 2008, 02:39

Wiedzą jak przenieść i jest parę tematów. Ale żaden nie ujmuje tego całościowo, a u nas jest to lepiej i nawet na 3 sposoby... Myślałem i ja, by te najważniejsze i wiodące tematy tłumaczyć, choćby w skrócie. Sam nad tymi tematami najlepiej panuję, więc mógłbym wybrać to i owo, ktoś tylko zredagowałby mój kulawy angielski.

Ale czy nie lepiej czekać, aż sami anglojęzyczni zakomunikują taką potrzebę. Wtedy w odpowiedzi i na bieżąco budowany byłby EZ. Dlaczego tak uważam? By przedwczesne starania nie okazały się zbyt... mało efektywne, gdy spotkają się z za małym zainteresowaniem. Jestem po prostu sceptykiem w liczną obecność zagranicznych u nas. Jest RS, GP, PN, SH, Lazzzerman.com, MH, są japońskie... Pragnę naprawdę wielkiego wyjścia do ludzi niepolskojęzycznych - ale wątpię w to by stało się to szybko. Radzę poczekać. Pokażą "obce", żę chcą nas, pokażemy im i my swoje tajemnice i swą wiedzę. Po co od razu wystawiać się do całusów, kiedy nie znamy partnera. :bolek:
Ostatnio zmieniony 24 sty 2008, 02:43 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

24 sty 2008, 12:55

hmmm zgadzam sie warto by przetlumaczyc opisy roznych modow do postala i wrzucic do english zone :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 sty 2008, 13:21

I mnie dziś już wydaje się, że warto to zrobić już teraz. Zmiana zdania. xD Wezmę się dziś za to. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

24 sty 2008, 13:34

Tiquill pisze:I mnie dziś już wydaje się, że warto to zrobić już teraz. Zmiana zdania. xD Wezmę się dziś za to. :)
no to powodzenia :D
ps narescie strona sie rozwija :P


Awatar użytkownika
DiamondSoul
Miłośnik broni
Posty: 113
Rejestracja: 24 mar 2007, 10:42
Lokalizacja: Bęęędzin

24 sty 2008, 15:18

Tiquill pisze:
DiamondSoul pisze:jestem ZA! :diabel:
Za angljz HP czy ogólnie? :D
Ogólnie :D
strona rozkwitnie jeszcze bardziej .. xD :diabel:


cienka linia
między kłamstwem
a prawdą
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

24 sty 2008, 19:02

na RS niewiedzą jak to zrobić, albo uważa że jest to zbyt trudne
wiecie co miałem racje oni nawet niewiedzą co zrobić by reload się nie wykrzaczał
(że za to odpowiada plik postal2game.u z ED)

a co do tego że Tiquill wziął się jednak to to dobry pomysł do oni mogą po prostu nie wpaść na to że na polskim forum mogli wpaść na coś na co oni nie wpagli


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

24 sty 2008, 19:05

prawdziwy 666 pisze:wiecie co miałem racje oni nawet niewiedzą co zrobić by reload się nie wykrzaczał
(że za to odpowiada plik postal2game.u z ED)
a wiec jednak polak potrafi :P

ale chyba prawda jest ze to wlasnie PS wydaje najwiecej modow (no moze nie sa to jakies super wielkie mody ale zawsze cos :P)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 sty 2008, 22:42

Polak potrafi! :nana: W English Zone, jak zapewne zauważyliście, zapodałem anglojęzycznym nasze najlepsze dokonania. W strawnej, mam nadzieję, pigułce. 'All ED weapons in AWP', 'Folder in folder', 'Mix Files', 'One cheat' czy 'MadMods in single' to hasła, które przemawiają do wyobraźni i zaostrzają apetyt. Zapodałem też linki do oryginalnych tematów, niech popatrzą po datach... :diabel2: Oby tylko nie zwąchali sprawy i nie przenieśli się na swoje fora, nas pzostawiając! Dlatego kilka rzeczy nie powiedziałem do końca. Niech pytają. 8-) Niech się rozmowa toczy. Ja swoje zrobiłem, teraz pomóżcie mi to ciągnąć dalej! ;)

Dałbym jeszcze EAInventory, ale nie ma aktywnego linku do niego, więc to na później. Podsycajcie ich apetyty! ja już to zrobiłem, podrzucając im posta: https://resurrection-studios.com/forums/ ... 8960#48960 (p666, thanx za sugest tego właśnie topica, nie musiałem sam szukać bieżącej gadki!).

Ale, żeby nie było, że tylko nas promuję. Także z wzajemnością. Krótka wymiana zdań z Jonem M i wspomagam ich inicjatywę. W downloadzie paczka 35 sieciowych map, które Toploader zaprezetował nie tak dawno. :)
Ostatnio zmieniony 24 sty 2008, 22:44 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 sty 2008, 05:24

W temacie reklamującym nasze forum na RS Dopamine zaproponował dodanie nas do linków
https://resurrection-studios.com/forums/ ... highlight=

jednak do tego jest potrzebny mały obrazek

postanowiłem zrobić taki obrazek
Obrazek

co o nim sądzicie?

Przydało by się coś poprawić? czy może już jest ideolo

jeśli nic nie trzeba poprawiać to można to podrzucić Dopaminowi
Ostatnio zmieniony 25 sty 2008, 05:25 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

25 sty 2008, 12:27

Hej, obrazek Ci świetny wyszedł, taki patriotyczny i w ogóle :P.
Zobaczymy co powie reszta, ale napis to chyba lepiej by wyśrodkowany wyglądał, o tak: Obrazek - jak myślicie?


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 sty 2008, 13:38

Dobre, poczekajmy jescze na Adminów.

PS Chyba lepszy ten z tekstem wyrownanym od lewej ;)


Obrazek
ODPOWIEDZ