Rozbicie Szkoły Mistrzów na 2 działy

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Jesteś ZA uporządkowaniem Szkoły Mistrzów?

Jeszcze jak!
11
100%
Nie mam zdania
0
Brak głosów
Nie, odpada.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

19 gru 2017, 14:22

W Szkole Mistrzów jest więcej podpiętych tutoriali niż widzianych zwykłych tematów.

Mam pomysł, żeby (prostując może mylną nazwę tematu) w samej Szkole Mistrzów zostawić tylko tematy z pytaniami userów itp. i zrobić wewnątrz działu nowy pod-dział i nazwać go Tutoriale, ew. Poradniki - i poodpinać tematy-poradniki ze Szkoły Mistrzów i wrzucić je do pod-działu. Kilka niepodpiętych poradników pałęta się jeszcze gdzieś na kolejnych stronach i fajnie by było to wszystko zebrać i uporządkować. Byłoby znacznie przejrzyściej. :)

Dodatkowo kiedyś miałem się podjąć napisać nową mapę forumowych tutoriali do PostEDa - totalnie o tym z biegiem czasu zapomniałem, przepraszam.

Jednak iż jestem zmotywowany zrobić z tym porządek (o ile jesteście ZA) mogę przewertować wszystkie tematy tam, poprzenosić do nowego pod-działu Tutoriale/Poradniki i napisać nową, pełniejszą mapę tutoriali, żeby można było tam w mig znaleźć to czego się szuka (albo z ciekawości się dowiedzieć czegoś nowego). Jedyny problem to taki, że nie mam do tego uprawnień administratorskich, choć możeee.... na chwilę... dałoby się coś z tym zrobić, heh. ;)

Głosujcie w ankiecie.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

19 gru 2017, 14:27

Co prawda sam modderką się nie zajmuję, ale uważam to za dobry pomysł. Jestem za :ok:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

19 gru 2017, 14:53

Również nie zajmuję się modderką, ale uważam pomysł za dobry i jestem za.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

19 gru 2017, 15:03

Zabawne jest to, że sam miałem poruszyć ten temat opierając się o napisany przez Ciebie post w jednym z tematów.
seebeek17 pisze:W Szkole Mistrzów jest więcej podpiętych tutoriali niż widzianych zwykłych tematów.
To prawda, i chyba nie ma żadnego inne działu, który cechowałby się tak dużą ilością przypiętych tematów.
seebeek17 pisze:Mam pomysł, żeby (prostując może mylną nazwę tematu) w samej Szkole Mistrzów zostawić tylko tematy z pytaniami userów itp. i zrobić wewnątrz działu nowy pod-dział i nazwać go Tutoriale, ew. Poradniki - i poodpinać tematy-poradniki ze Szkoły Mistrzów i wrzucić je do pod-działu. Kilka niepodpiętych poradników pałęta się jeszcze gdzieś na kolejnych stronach i fajnie by było to wszystko zebrać i uporządkować. Byłoby znacznie przejrzyściej. :)
Nazwa tematu, może nie wyszła Ci najlepiej ale to nie szkodzi, ponieważ zawsze można ją poprawić.
Przykładową propozycją z mojej strony jest: "Przeniesienie tutoriali do nowego podforum Szkoły Mistrz"
albo "Nowe podforum Tutoriale w Szkole Mistrzów"
Co do samego pomysłu uporządkowania, to jak najbardziej jestem za. Mamy bardzo dużo Tutoriali, które wypadałoby przenieść w wyznaczone tylko i wyłącznie dla nich miejsce.
Nawet jeżeli ktoś przeglądający Stronę Główną na Forum nie dostrzeże nowego podforum, to dostrzeże je od razu po wejściu do działu Szkoła Mistrzów, która będzie widoczna na samej górze, a Tutoriale w nowym miejscu nie będą zasłaniać 3/4 całego działu.


seebeek17 pisze:Jednak iż jestem zmotywowany zrobić z tym porządek (o ile jesteście ZA) mogę przewertować wszystkie tematy tam, poprzenosić do nowego pod-działu Tutoriale/Poradniki i napisać nową, pełniejszą mapę tutoriali, żeby można było tam w mig znaleźć to czego się szuka (albo z ciekawości się dowiedzieć czegoś nowego). Jedyny problem to taki, że nie mam do tego uprawnień administratorskich, choć możeee.... na chwilę... dałoby się coś z tym zrobić, heh. ;)
Nie widzę przeszkód w tym by nadać Ci uprawnienia do działu Szkoła Mistrzów, lecz potrzebna również jest opinia Tiquilla i Silver Dragona ;)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

19 gru 2017, 16:38

Jak najbardziej jestem za. Jakiś czas temu o tym nawet gdzieś wspominałem, ale wówczas temat upadł tak szybko jak się pojawił


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

20 gru 2017, 13:53

Z ankiety wynika, że byłaby to dobra zmiana.

Dawać te uprawnienia (poproszę, heh), popsujemy coś. :lolface:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 gru 2017, 08:08

Też popieram. Kiedyś byłem przeciwny odpinaniu przypiętych tematów celem zwiększenia widoczności nowych zwykłych tematów. Jednak na proponowane tu rozwiązanie nikt nie wpadł. Bardzo dobry pomysł. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

21 gru 2017, 16:15

seebeek17 dostajesz zielone światło, i możesz zacząć działać :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

21 gru 2017, 18:47

Extra!

Mam pytanie co do modderskiej mapy forum.
Mam zrobić nowy temat z nowymi linkami czy edytować Twoją mapę, czy sam edytujesz czy jak?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 gru 2017, 00:06

Dobra robota, seebeek17! :ok: Pytanie zaś o mapę tutoriali kierujesz chyba do mnie. [...]

EDIT: Sam nie wiem... W moim (skopiowanym od Mr Minio) jest więcej różnych tematów. Może edytuj mój... Na razie nie wiem co z tym zrobić. xD
Ostatnio zmieniony 22 gru 2017, 00:21 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

22 gru 2017, 03:01

Tiquill pisze:Może edytuj mój... Na razie nie wiem co z tym zrobić. xD
Czy mi się dobrze wydaje, że nie będzie mógł tego zrobić ponieważ post został napisany przez Administratora? :):

Odnośnie dotychczasowych działań to seebeek17 dobra robota :ok:


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

22 gru 2017, 04:11

Radzik pisze:Czy mi się dobrze wydaje, że nie będzie mógł tego zrobić ponieważ post został napisany przez Administratora?
Zgadza się
Tiquill pisze:W moim (skopiowanym od Mr Minio) jest więcej różnych tematów.
Narazie jest "work in progress". Najwyżej dokończę pisać temat z moją mapą (wolałem temat zrobić żeby nigdzie to nie zginęło) i potem zobaczymy co dalej z tym fantem zrobić. :P


ODPOWIEDZ