English Zone

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Jak Ci się podoba nowy dział?

Super
7
50%
Może być
7
50%
Niepotrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 14
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

22 sty 2008, 22:36

Co myślicie o tym dziale? Według mnie, Forum ma szansę się rozwinąć, poprzez wizyty z zagranicy (nawet jeśli krótkotrwałe).


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

22 sty 2008, 22:37

wybralem moze byc :P gdyz narazie nie ma tu duzej liczby zagranicznych userow :) ale co tam moze ktos sie skusi :P


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

22 sty 2008, 22:38

W końcu musiało to nastąpić postanowiłem że teraz jest ta chwila :p. Zobaczymy jak się to rozwinie!


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

22 sty 2008, 22:39

Pomysł dobry, trzeba otworzyć naszą stronę na świat, ale nie wiem, czy jest wystarczająco widoczny ten dział.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

22 sty 2008, 22:40

Na razie to swoista 'beta'. Napisałem już do Chirurga, na pewno zajrzy na tę stronę. On już dawno nam to radził.


Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

22 sty 2008, 23:13

ale nie wiem, czy jest wystarczająco widoczny ten dział.
Własnie zastanawiałem sie w którym panelu go dac jakies inne pomysły niz ten co jest?:)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 sty 2008, 02:53

Super! To musiało nastąpić. Aż żałuję, że mnie przy tym nie było i spóźniłem się o parę godzin. :P Popatrzcie po tematach, jest wiele rzeczy, których próżno szukać na zagranicznych forach. Nie po to szukamy nowych powodów do zabawy i rozwiązujemy problemy, by kisić się tylko w polskim gronie. To się musiało w końcu stać. Tak, tak, to zaledwie jeden user, nie ma co mówić hop! Ale też nie można lekceważyć tego, że nasz potencjał nie jest spod byle szopy, ale z kraju, który obfituje w liczbę fanów. Były już rozmowy o otwarciu na świat, choćby tu i w końcu to musi nadejść, bo przyznam się, że ta językowa hermetyczność trochę mi wadzi. A skoro i owi "obcy" (Chirurg) to radzą, to nie ma że boli. :D Trza się liczyć jak nas obcy postrzegają. :diabel:
Iquid pisze:w którym panelu go dac jakies inne pomysły niz ten co jest?:)
Dobrze byłoby dać tytuł tego działu innym kolorem, aby wyróżnić go - ale nie wiem, czy to się da zrobić. Oczywiście, docelowym miejscem na to będzie osobny dział/kategoria (czyli "drzewo" forów) - ale to jest pieśń odległej, hehe, przyszłości. Pierwotna lokalizacja działu może i tematycznie słuszna - ale jest na samym dole - a to nie rzuca się w oczy. Dlatego pozwoliłem sobie zmienić jego lokalizację. Może nie jest to zgodne z tematyką działu, jest za to jako pierwsza pozycja na liście, na pewno bardziej widoczna. I sądzę, że to jest na razie optimum. Choć kolejne propozycje mile widziane. ;)
Ostatnio zmieniony 23 sty 2008, 23:18 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

23 sty 2008, 09:57

Zgadzam sie znakomity pomysł.Chirurg sie jakoś zarejestrował to i reszta jakoś powinna mieć z tym wiekszych problemów.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

23 sty 2008, 10:26

To teraz proponowałbym danie dwujęzycznego newsa o tym, że otwieramy się na świat.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 sty 2008, 19:00

Napisałem do także do innych znajomych z RS. Jak tylko pojawią się posty (np. o HAND), to Morpheus się zarejestruje.


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

23 sty 2008, 19:26

English forum jest bardzo dobrym pomysłem

a co do pokolorowania to da się to zrobić

wystarczy w edycji forum wprowadzić kod koloru w odpowiednie miejsce

PA -> fora -> zarządzaj -> a potem przy forum English Zone kliknąć na edycja i pomiędzy opcjami "Sortuj według
Zablokowane na dół" a "Oddzielone ważne tematy" powinno być miejsce na kolor


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 sty 2008, 20:03

kazik pisze:To teraz proponowałbym danie dwujęzycznego newsa o tym, że otwieramy się na świat.
Tak, to dobry pomysł. I... Kmieciu, Ty napisz go, będzie honorowo, bo świetnie się u nich znajdujesz i w ogóle. ;) Ja tam nie mam czasu bywać, bo wszystko daję dla PS, resztę zarywam. :D
Kmieciu pisze:Napisałem do także do innych znajomych z RS.
Kmieciu na SB pisze:Kmieciu: wolve zgodził się, byśmy założyli temat na RS, w którym zachęcimy innych userów do rejestracji na naszym forum
Cóż, ja też myślałem, żeby jakoś się tam promować. Linki w sygnaturach itp - ale bałem się, że to będzie zbyt spamerskie. Kmieciu, pozbawiłeś mnie obaw, PMy to dobry sposób. A jeśli już Wolve się zgodził na temat - to VOILA, do roboty, facet! :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 sty 2008, 20:08

Ok, szefie. Zabieram się do roboty.

I nie 'voila', bo nie po francusku, tylko "Come on!" :lol:


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 sty 2008, 20:28

Kmieciu pisze:I nie 'voila', bo nie po francusku, tylko "Come on!" :lol:
No widzisz, jaki Ty dobry lingwista! Może założymy nowy dział, 'Francaise Zone' (czy jakoś tak), specjalnie pod Twą komendaturą, hehe. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 sty 2008, 20:30

No ba, umiem się przedstawić po francusku to już mółgbym założyć temat "Salut!". :diabel:


Obrazek
ODPOWIEDZ