AVPC update by Wolve

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 sty 2008, 01:45

Ojojoj... to zadaje się wyhaczyłbyś w logu, co? :P Czemu wyhaczyłbyś? Przez wzgląd na Tn, tam byś widział prawdopodobnie, bo...
prawdziwy 666 pisze:są dwie wersje Tni

nowa wersja na stronie autora
i stara wersja na stronie Ogaha
Ej! Zapomniałeś o naszym downloadzie! U nas też jest stara. I są trzy wersje tego moda, żadna nijak nie oznaczona. Druga jest przejściówką między pozostałymi i nigdzie nie jest już dostępna. A podstawowa różnica to: w starej jest M16A2, a w 2ej i 3ej M16... Nie sprawdzam czy to jest wina, ale jest tak na 95 procent... TN mógłby zadbać o swój produkt i numerować wersje, ale cóż. A faktem jest, że to tylko pierwsza wszędzie dominuje i nie warto zastępować jej inną. Właśnie przez niezgodność M16.
prawdziwy 666 pisze:PS. Tiquill działają ci cienie i hud z SM (AVPC v1200) po zainstalowaniu tego update bo mi nie
Nie wiem, na razie nie sprawdzę. Czemu? Bo nie podoba mi się podwójna wersja AVPC, to zły pomysł Oagha. I nie podoba mi się również StevensMod (sorki, Steven, ale wsadź se w dupala te zmęczenie! :/ ). Połączyłem obie wersje w jedną całość, uwzględniając wielkość i datę modyfikacji. I właściwie wszystkie mapy mam z wersji 1000 a wersja 1120 po prostu przepadła (czego nie żałuję). No i cieni nie mam. Lecz czy miałem po połączeniu ale przed update Wolve'a? Czort wie...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

02 sty 2008, 02:08

Tiquill pisze:Ojojoj... to zadaje się wyhaczyłbyś w logu, co? :P Czemu wyhaczyłbyś? Przez wzgląd na Tn, tam byś widział prawdopodobnie, bo...
prawdziwy 666 pisze:są dwie wersje Tni

nowa wersja na stronie autora
i stara wersja na stronie Ogaha
Ej! Zapomniałeś o naszym downloadzie! U nas też jest stara. I są trzy wersje tego moda, żadna nijak nie oznaczona. Druga jest przejściówką między pozostałymi i nigdzie nie jest już dostępna. A podstawowa różnica to: w starej jest M16A2, a w 2ej i 3ej M16... Nie sprawdzam czy to jest wina, ale jest tak na 95 procent... TN mógłby zadbać o swój produkt i numerować wersje, ale cóż. A faktem jest, że to tylko pierwsza wszędzie dominuje i nie warto zastępować jej inną. Właśnie przez niezgodność M16.
3 wersje O_o nie wiedziałem a różnica jest ogólnie w rozmiarze pliku .U stara ma 350 kb a nowa 372 kb

co do logu to akurat w nim nic nie było
w takim razie jak to wy czaiłem że to TN? Jak próbowałem otworzyć mapy w edytorze to wywalało mi błędy że jakaś paczka nie pasuje ale żadnych konkretów, a przy próbie otwarcia jednej z map wyskoczyło że nie pasuje AK47 coś i stąd wiedziałem.

Tiquill pisze:Bo nie podoba mi się podwójna wersja AVPC, to zły pomysł Oagha. I nie podoba mi się również StevensMod (sorki, Steven, ale wsadź se w dupala te zmęczenie! :/ ).
a pisałeś że ci się to zmęczenie podoba ;> w temacie o MS
Ostatnio zmieniony 02 sty 2008, 02:13 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 sty 2008, 02:32

Sprawdziłem jeszcze raz, poprawiając PostalChristmas.ini. Niby wszystko włączone, niby StevensMod jest w folderze - ale w grze ani śladu cieni ani HUDa. Null. Zarówno w nowej grze jak i z sejwa z 1120. A log pokazuje śpiewkę:
Warning: Failed to load 'NULL': Can't resolve package name
Warning: Failed to load 'Class None.': Can't resolve package name
Log: SpawnActor failed because BerettaPickup won't fit at the specified location
Wszystko wygląda na to, że kto miał AVPC v1120 wraz ze StevensMod ma teraz zupdatowaną, jak pisałeś, przez Wolve'a v1000 i dodatkowo unieruchomił sobie StevensMod. Co mnie dziwi, przecież cienie i HUD nie są zależne od map... Zmodyfikowany Postal2Game.u to pokitrasił?
prawdziwy 666 pisze:3 wersje O_o nie wiedziałem a różnica jest ogólnie w rozmiarze pliku .U stara ma 350 kb a nowa 372 kb
Rozmiar to tylko powierzchowna różnica...
prawdziwy 666 pisze:przy próbie otwarcia jednej z map wyskoczyło że nie pasuje AK47
Chm, nie pamiętam, by mi AK47 nie pasowało. :drapanie:
prawdziwy 666 pisze:
Tiquill pisze:Bo nie podoba mi się podwójna wersja AVPC, to zły pomysł Oagha. I nie podoba mi się również StevensMod (sorki, Steven, ale wsadź se w dupala te zmęczenie! :/ ).
a pisałeś że ci się to zmęczenie podoba ;> w temacie o MS
Czy ty wiesz, kiedy to było? Dawno i nieprawda! :> To mi się podobało na początku, dopóty, dopóki nie zacząłem biegać po miasteczku. A przecież bieganie Kolesiem w poszukiwaniu nowych smaczków na mapach to moje ulubione zajęcie! A tu co? Słyszę w słuchawkach rzężenie 100-letniego astmatyka. O żesz, $&#%!!! I po "lubieniu". Won, dziadu! ;>

EDIT: Noc późna, ale powoli przypomina się to i owo. Po połączeniu obu wersji cieni nie pamiętam, ale HUDa miałem z moda SM. Czyli update Wolve'a własnie HUDa pozbawiło...
Ostatnio zmieniony 02 sty 2008, 02:41 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

02 sty 2008, 02:43

Co do działania cienia i huda możliwe że na to związek z plikiem postal2game.u który jest jedynym zamienianym plikiem .U

a żeby było śmieszniej zmęczenie (przynajmniej mi) nadal działa
Tiquill pisze:Czy ty wiesz, kiedy to było? Dawno i nieprawda! :> To mi się podobało na początku, dopóty, dopóki nie zacząłem biegać po miasteczku. A przecież bieganie Kolesiem w poszukiwaniu nowych smaczków na mapach to moje ulubione zajęcie! A tu co? Słyszę w słuchawkach rzężenie 100-letniego astmatyka. O żesz, $&#%!!! I po "lubieniu". Won, dziadu! ;>
nareścię zmądrzałeś
mówiłem już dawno że to gówno


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 sty 2008, 03:28

Co do działania cienia i huda możliwe że na to związek z plikiem postal2game.u który jest jedynym zamienianym plikiem .U
I przyjrzę się mu, co tam pokombinowane...

A co do zmęczenia. Oj, zmądrzałem. Szukanie nowinek mnie oślepiło. Kajam się zbłąkany, który drogę odnalazł. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

02 sty 2008, 23:57

Oagh przerobił update Wolva na nową wersje oznaczoną jako v1024

https://shannonnewman.tripod.com/POSTALC ... /v1024.exe


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sty 2008, 00:14

No i przewidziany krok Oagha nastąpił! :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

03 sty 2008, 00:18

Mamy więc teraz trzy darmowe wersje AVPC. Którą wybrać?


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

03 sty 2008, 00:26

Silver Dragon pisze:Mamy więc teraz trzy darmowe wersje AVPC. Którą wybrać?
W zasadzie to są 4 ( V1000, V1000+TN, V1024 i V1200 )

a niedługo Oagh pozbiera to wszystko w jedną finalną wersje V1420 (o ile dobrze to zrozumiałem
Well , I must say haveing a working map is a lot of fun , and shows you where you are att. Not that you would get lost . .im getting the all packed up and ready , it will be called v1420 due to haveing the tn mod install in it .
YAA
)

więcej tu https://www.postalnetwork.org/forums/ind ... entry75613
Ostatnio zmieniony 03 sty 2008, 01:17 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
ODPOWIEDZ