[MOD] Vadar Industries Mark III .30 cal Chaingun

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy zrobić nowsza wersje Doom Chaingun? (nowy: model , animacje , dzwieki , textury)

Czas głosowania minął 28 gru 2007, 02:11

Oooo tak!!
14
70%
Nie..
4
20%
Ty lepiej se daj spokój z modingiem
2
10%
 
Liczba głosów: 20
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

31 gru 2007, 17:34

W ostateczności lufa kręciłaby się ze stałą prędkością przez jakiś czas, zanim zacznie strzelać xD


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

31 gru 2007, 17:36

Lothar pisze:W ostateczności lufa kręciłaby się ze stałą prędkością przez jakiś czas, zanim zacznie strzelać xD
Dziwnie by to wyglądało troszku :D


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

31 gru 2007, 18:02

No fakt Alu że trochę roboty z anima rozgrzania by było ale można zrobić tak jak napisał Lothar
Lothar pisze:W ostateczności lufa kręciłaby się ze stałą prędkością przez jakiś czas, zanim zacznie strzelać xD
ALCRD pisze:Dziwnie by to wyglądało troszku :D
fakt może by to dziwnie wyglądało ale go to obchodzi? :D

może byś wypróbował ten skrypt tak po prostu żeby sprawdzić ogólnie czy da się zrobić efekt rozgrzania lufy
(że się trochę kręci przed tym jak zacznie strzelać)


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

31 gru 2007, 18:05

prawdziwy 666 pisze:No fakt Alu że trochę roboty z anima rozgrzania by było ale można zrobić tak jak napisał Lothar
Lothar pisze:W ostateczności lufa kręciłaby się ze stałą prędkością przez jakiś czas, zanim zacznie strzelać xD
ALCRD pisze:Dziwnie by to wyglądało troszku :D
fakt może by to dziwnie wyglądało ale go to obchodzi? :D

może byś wypróbował ten skrypt tak po prostu żeby sprawdzić ogólnie czy da się zrobić efekt rozgrzania lufy
(że się trochę kręci przed tym jak zacznie strzelać)
Halo najprostrza metoda to jak narazie dodać naboje karabinu do broni melee takiej jak np Piła mechaniczna albo Tazer ... to jest proste założe sie o głowe bo Phaser z TNinventory ma podobny skrypt (tylko ja niestety nie wiem jak to zrobic) a to by dało piękny effekt miniguna i rozgrzania lufy bo skrypt tazera posiada sloty na animacje rozgrzania i zakonczenia strzału

Zakosiłbym skrypt z Phasera ... ale brakuje w nim pewnych linijek by minigun był kompletny z tego co pamietam ... np

EDIT: tzn nie tyle co brakuje ale jak ten laser wyeliminowac? zostawie pusta linijke w skrypcie z teksturami iskier albo ja usune to błąd wyskakuje ... wrrr :(
Ostatnio zmieniony 31 gru 2007, 18:07 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

31 gru 2007, 18:18

Sprawdzi czy gdzie indziej w skrypcie lub innym skrypcie niema odwołania do tego

ewentualnie postaw przed tym kodem ten znak // (wszystko co jest po tym znaku nie będzie używane)
Ostatnio zmieniony 31 gru 2007, 18:19 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

31 gru 2007, 18:21

prawdziwy 666 pisze:Sprawdzi czy gdzie indziej w skrypcie lub innym skrypcie niema odwołania do tego

ewentualnie postaw przed tym kodem ten znak // (wszystko co jest po tym znaku nie będzie używane)

Wiem że // ... ale awsze przy takich rzeczach nie ma nic zwiazanego z wyrazami określajacymi tą akcje
i trudno wypatzreć co i jak wrrr ... musze pogadać ze Stevciem jak wejdzie na MSN ... bo jakby co to wydam jeszcze raz swojego chainguna tymrazem z fixem na rozgrzanie lufy
ale ostanio on jest na msn jak ja spie lol :P
Ostatnio zmieniony 31 gru 2007, 18:23 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 sty 2008, 21:19

Dałem już do downloadu https://postalsite.info/downloads.php?ca ... nfo_id=127 i stosowny newsik również wysmarowałem. :D

I nie mogę doczekać się zabawy! Ciągle coś mnie od tego odciąga, ale jak przysiądę... 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

01 sty 2008, 21:37

Bardzo ładny newsik, Tiquillu :): A może by tak wierszem pisać od teraz newsy, a nie pospolitą prozą? xD

ALCRD, nie pogratulowałem Ci jeszcze świetnej roboty. Całkowicie zgadzam się ze zdaniem Admina, że jest to najlepsza broń do Postala 2! A przecież już pierwsza wersja Chainguna sprawiła, że liczba zabójstw zwiększyła się dwu- a nawet trzykrotnie!

Wzorem witających się użytkowników forum RS - Glad you're here, ALCRD. :)


Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

01 sty 2008, 21:52

:lol: pzresadzacie wszyscy ... ale mimo to dziekuje za pochwały , opinie i umieszczenie moich dzieł w dziale download :) ! bardzo dziekuje!


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

01 sty 2008, 22:57

No proszę - 1 chaingun i problem przeludnienia przestaje istnieć 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 sty 2008, 17:01

Za małpkę Bobo, za resztę amunicji... Za zdrowie ALCRD'a!

Potężna zabawka! AWP mi się mocno muli, zwłaszcza gdy zbiera się duży tłum. Teraz duży tłum zebrać się nie ma czasu! 8-) Powiem nawet, że ta broń jest za dobra na P2. Z taką giwerą to tylko na mocnych bossów a nie na bezbronnych teraz ludków P2. A bossów w P2 nie uświadczysz. Wymiata! Gratuluję!!! :spoko: No i te dźwięki!

Nie wiem tylko, czy to jest tylko u mnie, ale luźnej głowy (czy odciętej inną bronią, czy też odpadłej po strzale z Vadara) nie można rozwalić...
Kmieciu pisze:Bardzo ładny newsik, Tiquillu :): A może by tak wierszem pisać od teraz newsy, a nie pospolitą prozą? xD
Ech, dzięki, ale wiersz to już naprawdę wyyysokie loty. ;) A sam news powstał na podstawie danych od Autora, przez mnie tylko podrasowanych tu i tam. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

02 sty 2008, 17:07

Tiquill pisze:Nie wiem tylko, czy to jest tylko u mnie, ale luźnej głowy (czy odciętej inną bronią, czy też odpadłej po strzale z Vadara) nie można rozwalić...
nie tylko u ciebie :P u mnie tez takie cos jest ale to nie psuje mi zabawy w robieniu zupy z ludzi :P


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

02 sty 2008, 17:16

Tiquill pisze: Nie wiem tylko, czy to jest tylko u mnie, ale luźnej głowy (czy odciętej inną bronią, czy też odpadłej po strzale z Vadara) nie można rozwalić...
z doom2 chaingun też nie mozna to wina skryptu SuperSHotgunDammage :( zrobił bym sam nowy skrypt zniszczen ale nie umiem


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 sty 2008, 18:38

ALCRD pisze:
Tiquill pisze: Nie wiem tylko, czy to jest tylko u mnie, ale luźnej głowy (czy odciętej inną bronią, czy też odpadłej po strzale z Vadara) nie można rozwalić...
z doom2 chaingun też nie mozna to wina skryptu SuperSHotgunDammage :( zrobił bym sam nowy skrypt zniszczen ale nie umiem
A więc mówi się trudno.

Robieniu zupy to nie przeszkadza zbytnio, to fakt. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

02 sty 2008, 21:24

Mixer pisze:nie tylko u ciebie u mnie tez takie cos jest ale to nie psuje mi zabawy w robieniu zupy z ludzi
Tiquill pisze:A więc mówi się trudno.

Robieniu zupy to nie przeszkadza zbytnio, to fakt.
przez was robie sie głodny :P


ODPOWIEDZ