Magiczne Przygody Userów PSI - rozdziały 1-8

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

25 sie 2017, 18:05

Nie chcę się w ogóle chwalić, ale w pierwszej klasie poctawuwki brałem udział w konkursie ortograficznym i tym samym zająłem 1. miejsce w konkursie z klas 1-3 xD


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

25 sie 2017, 18:09

ShaQ pisze:Nie chcę się w ogóle chwalić, ale w pierwszej klasie poctawuwki brałem udział w konkursie ortograficznym i tym samym zająłem 1. miejsce w konkursie z klas 1-3
Ja również wygrałem od groma tych konkursów, zarówno w podstawówce jak i gimnazjum. Zająłem nawet drugie miejsce wśród augustowskich gimnazjów ("znowu drugi, wiecznie kurwa drugi" XD).
Niestety nagrody w nich były marne. :/

A kto jest na tym zdjęciu co je we wcześniejszym poście dałeś?


I regret nothing
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

25 sie 2017, 18:17

Dzienis pisze:A kto jest na tym zdjęciu co je we wcześniejszym poście dałeś?
Bartek Sitek, młody gimnazjalista. Redaktor naczelny kanału "Generator Frajdy".


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sie 2017, 01:25

Dzienis pisze:
Tiquill pisze:Jak przeczytam wszystko, może coś mi wpadnie.
No ładnie, ładnie. Recenzuje, a jeszcze wszystkiego nie przeczytał. Przecież to nie takie długie.
Tiquill pisze:≈4/10
:/

Człowiek się starał, poświęcił ładnych kilka godzin na napisanie czegoś (co oczywiście sprawiało też frajdę autorowi), a potem przychodzi Tiquill i: "eee...yyy... za dużo chlejo i ćpajo, mogłeś się bardziej postarać, do tego zrzyna, 4/10".
;>
U! Ale ci żyła poszła! Moim zdaniem niesłusznie. Przecież oceniłem dokładnie to, co przeczytałem, 8 pierwszych rozdziałów. Nie wszystko, co dotąd napisałeś! Przecież pierwsze koty za płoty. Przecież pozwoliłem sobie na szczerą ocenę, licząc, że dalej będzie lepiej i humor autorowi poprawię. Przecież nie oceniłem od razu, by nie być przykrym - przecież sam chciałeś oceny. Przecież jesteś na tyle dorosły, by szczerą krytykę przyjąć. Mam głaskać po głowie jak 6-klasistę? Akcja jest potoczysta, zaplanowana, skrzy od dialogów. Ale jest tego za mało. Ale proporcje plusów do minusów widzę takie, jakie widzę. Słabe punkty ciągną to w dół. I przecież są następne dwie wielorozdziałowe części a twoja robota okrzepła. Nie każdy musi poklepywać po plecach, zwłaszcza, gdyby miał robić to fałszywie. Zbyć to milczeniem byłoby z mojej strony jeszcze gorsze. Łącznie czytałem to całe 3 razy. Aby być obiektywnym. Jestem zaskoczony twoim przyjęciem niskiej oceny. A przecież obaj czytaliśmy książki, które gust wyrabiają. Teraz o guście dyktują youtuberzy? Autorowi recenzja nie pasuje. No, nic na to nie poradzę. ;)


No i oczywiście, że pisz dalej, chłopie! Sobie i wielu innym sprawiasz frajdę. A krytyka wzmacnia. Ta oczekiwana i ta nieoczekiwana. Tyle ludzi robi tu mody, mapy, nabiedzą się godzinami. A efekt odbioru często nieprzyjemnie zaskakuje. Spotkałeś się z tym i ty. Jesteś jakiś wyjątkowy? Wielkie nieba, facet z cukru, rozpuści się. Co nie zabije, to wzmocni. Nie lubię oceniać, podając liczby. By nie urazić. Sam chciałeś.


Pisałeś już kiedyś coś?

Yossarian pisze:Nie, Max King napisał kilka odcinków. A wszystkich jest ponad 50
To pewno napisał te pierwsze, bo przedstawiał się, jak pamiętam, jako ich twórca.
ShaQ pisze:
Tiquill pisze:Takie zżynanie
zrzynanie*
bo mówimy tu o przepisywaniu czegoś skądś, do swojego dzieła ;)
:spoko: Poszło! ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

26 sie 2017, 01:32

Tiquill pisze:To pewno napisał te pierwsze, bo przedstawiał się, jak pamiętam, jako ich twórca.
Właśnie nie, napisał któreś z tych późniejszych.

No i tak poza tym - nie ma potrzeby być uszczypliwym. Dzienis starał się przenieść klimaty MPKP na nasz grunt, i w sumie wyszło mu to całkiem całkiem. Pierwsze koty za płoty, wiadomo. Mimo to, nawet sam oryginał jest dość postalowy, a co dopiero "nasz" odpowiednik ;)


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

26 sie 2017, 17:24

Tiquill pisze:A krytyka wzmacnia. Ta oczekiwana i ta nieoczekiwana. Tyle ludzi robi tu mody, mapy, nabiedzą się godzinami. A efekt odbioru często nieprzyjemnie zaskakuje. Spotkałeś się z tym i ty. Jesteś jakiś wyjątkowy? Wielkie nieba, facet z cukru, rozpuści się. Co nie zabije, to wzmocni.
łee łee, jestem mała dzidzia, dziś nie wychodzę na dwór, bo pada, a ja jestem z cukru i się rozpuszczę. :cry:
I tak, jestem wyjątkowy, tak samo jak ty czy ktokolwiek inny. Każdy człowiek na swój sposób jest wyjątkowy. :)
Tiquill pisze:Ale ci żyła poszła
Oj tam, przesadzasz, nie znasz mnie by wiedzieć kiedy mi żyła poszła. Akurat w internecie napinam się najmniej. :D
Tiquill pisze:Pisałeś już kiedyś coś?
Do szuflady tak. Ale nigdy nie publikowałem.
Tiquill pisze: Łącznie czytałem to całe 3 razy. Aby być obiektywnym.
To fajnie, ale...
Tiquill pisze:Przecież oceniłem dokładnie to, co przeczytałem, 8 pierwszych rozdziałów.
... hehe :bolek:
Myślałem, że przeczytałeś wszystko, a tak to zmienia postać rzeczy. Kolejne osiem rozdziałów pewnie bardziej ci się spodoba, bo jest więcej akcji i postaci, a mniej samego chlania itp.
Tiquill pisze:Teraz o guście dyktują youtuberzy
Dla niektórych pewnie tak. :D
Ale mnie nie chodziło tu o sugerowanie się nimi, tylko o to, że każdy pisać może.
Yossarian pisze:Właśnie nie, napisał któreś z tych późniejszych.
Bodajże ostatnie 10 rozdziałów, czyli ok. 1/5 całości.
Z czego o ile pamiętam dwa rozdziały były chyba najgorsze z całej sagi, reszta też raczej przeciętna, chyba tylko jeden odcinek był naprawdę dobrze napisany.
Najlepsze było pierwsze 15 rozdziałów. :D

Miałem chyba coś jeszcze napisać, ale zapomniałem, a poza tym to nie mam czasu, bo lecę na piwo. :)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 sie 2017, 12:38

Dzienis pisze:
Tiquill pisze: Łącznie czytałem to całe 3 razy. Aby być obiektywnym.
To fajnie, ale...
Tiquill pisze:Przecież oceniłem dokładnie to, co przeczytałem, 8 pierwszych rozdziałów.
... hehe :bolek:
Myślałem, że przeczytałeś wszystko
Matko świnta! :bolek: Przecież SAM dałeś pierwsze osiem rozdziałów do wydzielonego tematu, to i zawartość tego tematu oceniam. TO całe w TYM temacie, TO naraz, a nie całość ogólną rozdzieloną na inne tematy. I w treści recenzji też WIDAĆ, które oceniam. Nie czytałeś jej uważnie. Przekaz ten miał jednak długą drogę do dotarcia. Ale chyba w końcu dotarł. Źle znosisz krytykę. 4/10, średni że wskazaniem na minus. Czy to taka druzgocąca krytyka jak na debiut?? Dzienisie... xD ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

27 sie 2017, 12:41

Tiquill pisze:Matko świnta! :bolek: Przecież SAM dałeś pierwsze osiem rozdziałów do wydzielonego tematu, to i zawartość tego tematu oceniam. TO całe w TYM temacie, TO naraz, a nie całość ogólną rozdzieloną na inne tematy. I w treści recenzji też WIDAĆ, które oceniam. Nie czytałeś jej uważnie. Przekaz ten miał jednak długą drogę do dotarcia. Ale chyba w końcu dotarł. Źle znosisz krytykę. 4/10, średni że wskazaniem na minus. Czy to taka druzgocąca krytyka jak na debiut?? Dzienisie... xD ;)
A to nie było tak, że podzielił to na osiem rodziałów, bo nie mógł zmieścić w swoim poście całego opowiadania bo przekraczało limit znaków?


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

27 sie 2017, 12:47

ShaQ pisze:A to nie było tak, że podzielił to na osiem rodziałów, bo nie mógł zmieścić w swoim poście całego opowiadania bo przekraczało limit znaków?
[youtube][/youtube]


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

27 sie 2017, 12:50

Jerzy Urban 84 lat na karku a dalej koksu xD


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

27 sie 2017, 15:17

Tiquill pisze:Matko świnta! Przecież SAM dałeś pierwsze osiem rozdziałów do wydzielonego tematu, to i zawartość tego tematu oceniam.
Podzieliłem na pół, bo było ograniczenie do 65500 znaków w poście. W sumie niepotrzebnie, jakoś nie przyszło mi do głowy wstawić resztę po prostu w drugim poście, a nie w osobnym temacie. :facepalm:
Ale teraz już chyba za późno by to zmieniać.
Tiquill pisze:Nie czytałeś jej uważnie. Przekaz ten miał jednak długą drogę do dotarcia. Ale chyba w końcu dotarł.
Przecież czytałem i to chyba ze trzy razy. Może jednak mam autyzm... xD
Tiquill pisze:Źle znosisz krytykę. 4/10, średni że wskazaniem na minus. Czy to taka druzgocąca krytyka jak na debiut?? Dzienisie...
Nie jest druzgocąca. Tylko proszę być więcej się do mnie nie zwracał "Dzienisie". Działa mi to na nerwy tak samo jak na ciebie działa "Tiquell". ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

27 sie 2017, 15:21

Dobrze Dzienisie już nie będziemy się do ciebie zwracać Dzienisie xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

27 sie 2017, 15:24

Pan Szatan pisze:Dobrze Dzienisie już nie będziemy się do ciebie zwracać Dzienisie xD
To nie jest śmieszne. Jak mu się to nie podoba, to musicie to przyjąć do informacji.
Przynajmniej nie używać tego zwrotu jak z nim piszesz :P
Ostatnio zmieniony 27 sie 2017, 15:24 przez ShaQ, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

27 sie 2017, 15:31

ShaQ pisze:
Pan Szatan pisze:Dobrze Dzienisie już nie będziemy się do ciebie zwracać Dzienisie xD
To nie jest śmieszne. Jak mu się to nie podoba, to musicie to przyjąć do informacji.
Przynajmniej nie używać tego zwrotu jak z nim piszesz :P
Dopsze panie shaQ


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ