Strategia

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 mar 2007, 15:43

Uważam to za dobry pomysł. Go Postal wielokrotnie udowodnił, że zagląda na strony innych krajów - w tym Polski.


Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

05 mar 2007, 17:03

hmm no ciekawe ale kto by sie tym zajął? Mój angielski nie jest na aż tak wysokim poziomie żeby sie tym zając :-/


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 mar 2007, 17:05

Tiquill przetłumaczył pierwszą stronę, więc z resztą też by sobie poradził, nie?


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 mar 2007, 17:41

No, nie ja to tłumaczyłem. :-) Za cienki jestem. Chodziło mi o polsko-anglojęzyczny serwis tłumaczący. Efekt na obrazku uzyskałem dzięki https://translatica.pwn.pl/ (https://translaticaserv.pwn.pl/cgi-bin/servf.cgi). Tłumaczy mulasto, z rejestrowanymi stronami sobie nie radzi, źle też formatuje - ale lepsze to niż nic.

Może ktoś zna lepszy serwis?

Forum będzie coraz ciekawsze, pojawią się nasze własne mody i mapy - nie tylko ludzie z RWS, ale i zwykli gracze ze świata zaczną tu zaglądać. Samodzielne tłumaczenie to wielka robota - a taki automat, to zawsze jakiś erzac. Który z czasem będzie coraz bardziej funkcjonalny, mam nadzieję...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

05 mar 2007, 19:40

Prponuję dodać link na stronę np: "English version" i gdy ktos tam klinkie to zobaczy przetlumaczoną strone przez ten automat....


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

05 mar 2007, 19:47

Musimy poczekac z decyzjami bo na razie to

"PRZEPRASZAMY, SERWIS T£UMACZ¡CY JEST CHWILOWO ZATRZYMANY"

wiec czekamy :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 mar 2007, 20:00

Wtedy działał... Na pewno nie zrezygnują. Jeśli zmiany, to chyba na plus? PWN to raczej dobra marka...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 mar 2007, 20:28

Opcją, którą tam znajduję jest:

"Wprowadź słowo lub zdanie w języku polskim lub angielskim:"

Tłumaczenia zaś stron nie znajduję... Ale mieć na uwadze warto.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 maja 2008, 16:41

Temat stary, ale sprawa tłumaczenia poruszana tu nadal aktualna. I wreszcie zrealizowana! Pora nam było czekać na lidera na rynku sieciowym wszelkich informacji, czyli na Google. Dwa dni temu dojrzałem, że oferują w swojej usłudze Google Translate WRESZCIE polski język! :brawo:

Tak więc jest. Już nie musimy starać się o samodzielne tłumaczenia naszych zasobów. W tym bardzo żmudnym procesie (a nie wiadomo, czy efektywnym) pomaga nam, a właściwie wyręcza nas Google! Wreszcie każdy Amerykanin czy Japończyk może przetłumaczyć sobie zasoby naszej strony i samo forum na swój język. Bez denerwujących komunikatów, że tymczasowo niedostępne etc... Jakość tłumaczenia pozostawia wiele do życzenia - ale, cóż, polska język trudna jest... :): W każdym razie, kto zechce, ten zrozumie. :P

Automatycznie. A o to przecież chodzi w tym! Zerknijcie do newsa na stronie: https://www.postalsite.info/news.php?readmore=299

Tłumaczenie PS, jakby kto pytał, mamy z bani. 8-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 maja 2008, 18:20

Chm... Jestem zaskoczony... :): Razem z tekstem przewaliło też na przeciwną stronę cały układ strony...
Obrazek


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

11 maja 2008, 21:53

W tłumaczeniu czeskim na głównej nasz junior admin Kazik figuruje jako 'spoonman', natomiast gdy przechodzimy do strony ze screenami figuruje jako... 'dominique'

Bardzo dziwne :haha:

EDIT:
Spróbowałem przetłumaczyć forum po czesku. Tu też Kazik figuruje jako 'spoonman'
Ostatnio zmieniony 11 maja 2008, 21:59 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 maja 2008, 23:11

Brawo, Czesi! :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

11 maja 2008, 23:18

Od teraz mówcie mi spoonman :military:

P.S.
Prawie jak superman :kozak:


ODPOWIEDZ