Krzysztof Grębski

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 kwie 2017, 17:14

Otwierasz grę, słuchawki na uszach. Wchodzisz w menu. Zaczynasz grę. Odzywa się świat gry. Grasz, walczysz, łazisz, olewasz, czasoumilasz. 8-) I wreszcie słyszysz głos Kolesia. Głos swej postalowej duszy. Głos Krzysztofa Grębskiego! Oto on!

<iframe src="" width="640" height="360" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>
<p><a href="">Krzysztof Grębski</a> from <a href="https://vimeo.com/spjmedia">SPJ MEDIA</a> on <a href="https://vimeo.com">Vimeo</a>.</p>
Tak szukam po forum i - nasz ulubiony głos brzmiący w uszach gdy gramy w Postala - nie ma swojego tematu! Większość film już oglądała, ale otwieram niniejszym rozmowę o samym Aktorze.

Przyznam się, że nie tak go sobie wyobrażałem. Ale jakoś szybko głos Kolesia czy Higienistki zgrał się z obrazem jego twarzy.

Czy Krzysztof Grębski jest znany z filmów? Z desek teatralnych. I tak dalej, zamieszczajcie ciekawostki o Nim. :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

27 kwie 2017, 17:44

Ten uczuć, że słyszysz w grze polski głos, który bardzo ci się podoba, a potem jeszcze znajdujesz z nim film w którym brzmi inaczej niż w grze :):

Bardzo lubiałem Krzyśka i jego głos Kolesia i Higienistki. Jak największych sukcesów i żebyś w POSTAL 4 podłożył Kolesiowi głos po raz kolejny xD


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

27 kwie 2017, 20:22

Wydaje mi się, że był o nim jakiś temat, ale pewnie jest gdzieś zakopany i nie chce mi się szukać.
Na pewno był też temat o porównaniu głosów jego i Huntera sprzed kilku miesięcy, ale to jednak co innego.
Postać ta niewątpliwie zasługuje na dodatkowe wzmianki.
Pamiętam jak czytałem starsze tematy i dość długo na forum nie można było dojść kto podkładał głos Kolesiowi. W końcu się jednak udało. :D

Z wyglądu faktycznie taki miły pan, Rick Hunter wygląda jednak groźniej, bardziej adekwatnie do roli.
Głos Kolesia świetny, tym bardziej się go docenia wobec niestety kiepskiego dubbingu reszty postaci.
Swoją drogą wie ktoś może kto podkładał głosy pod resztę postaci w P2 - przechodniów, kobiety, talibów, Vince'a itp.? Z tego co kiedyś wygrzebałem to prócz Grębskiego jeszcze dwóch mężczyzn i jedna kobieta podkładała głos, ale kto? Chyba ich tożsamość jest nieznana...
W każdym razie spisali się sporo słabiej od Krzysztofa.

Ostatnio jednak grając w P2C i PL słucham Ricka Huntera (który również jest świetny, choć podkłada głos w nieco inny sposób, ale to miła odmiana), niemniej za tyle lat słuchania jego głosu mam wielki szacunek do Grębskiego.

Także:

Głos Grębskiego w P2 - 10/10
Głos Huntera - 8/10 (miła barwa, ale czasem za spokojny)
Głos reszty postaci - 5/10 (w oryginale niestety wypadają lepiej)
Głos Sztopora - 2/10 (ta mutacja 14 latka...)
Głosy bystków w Sztoporze - 4/10, bo czasem śmieszne xD
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2017, 20:24 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Szalona Krowa
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:48
Lokalizacja: Z łąk Paradise

24 lip 2017, 13:04

Nigdzie nie mówił nic o postalu? Szkoda. Nie potrafię się przestawić za dużo czasu z postalem spędziłem. Ten niski głos to jest złoto w czystej postaci <3


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

24 lip 2017, 13:19

Dzienis pisze:Głos Sztopora - 2/10 (ta mutacja 14 latka...)
Koleś z rosyjskiego Postala 2 ma jeszcze gorszy głos... serio głos Sztopora jest 5x lepszy od rosyjkskiego dubbingu w P2


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ