Najtrudniejsze gry w jakie graliście.

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

05 cze 2016, 13:36

$haq pisze:A propo GTA San Andreas to nie wiem czemu niektórzy mają problem z kilkoma misjami. Ja za małolata nawet przeszedłem je za 1 razem
Nic dziwnego, skoro...
$haq pisze:ale pamiętam że mając 3 latka nie potafiłem przejść jednej misji gdzie trzeba było się skradać.
Cholera, ja w tym wieku bawiłem się co najwyżej gilami z nosa. xD

Żeby nie offtopować - dosyć trudny jest też etap Muzeum w ED.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

05 cze 2016, 13:54

W ED ginąłem tylko przez przypadek, albo na tasakach xD

Pierwszy MGS za MGR (przeginka w chu), nawet teraz po ograniu nie dam rady za pierwszym razem go pokonać. Crash Bandicoot 1 jest bardzo ciężki w porównaniu do sequeli.

Hogs of War - niech was nie zmyli zabawna nazwa, ta gra to sieka szczególnie przy drugim podejściu ( tak, tą gre trzeba przejść 2 razy żeby ją w pełni ukończyć)

@Dzienis, jak jeszcze tego nie zrobiłeś to bierz się za Fallouty. Gra jest ciężka* i przejście nawet na łatwym daje satysfakcje.

*- aż wylurkujesz bozara xD


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

07 cze 2016, 18:17

Slayer pisze:
@Dzienis, jak jeszcze tego nie zrobiłeś to bierz się za Fallouty. Gra jest ciężka* i przejście nawet na łatwym daje satysfakcje.

*- aż wylurkujesz bozara xD
Pff ja już tyle razy to ograłem i bez bozara można dać sobie radę :P 100% fallout player here.

A co do tematu to Mount & Blade na najtrudniejszych ustawieniach i Ił-2 (wszystkie dodatki)
wszystkie kampanie na "symulacyjnym" na klawiaturze(nie stać na joy'a xD.) Ograne, przegrane, przeżute,wyplute.


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

09 cze 2016, 02:56

Napisałbym Dark Souls, jednak po kilku podejściach wychodzą na jaw niedoróbki w mechanice i gra staje się o niebo łatwiejsza.
Tak więc może:
Doom II na Nightmare!
Arnie II - staruszek z 1993
VVVVVV
Super Meat Boy
Contra na NES-a
Ninja Gaiden z 2004
Berzerk z 1980 (grałem w okolicach 1993 na "podróbce" Atari, która zwała się bodajże "Rambo")
Ghosts 'N Goblins na C64

Póki co tylko tyle sobie przypominam 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

09 lip 2017, 19:59

Sporo tego było.
Dzisiaj jakieś 2 godziny temu ukończyłem po raz 20-sty Battlefielda 3, tyle, że teraz na najtrudniejszym poziomie, i uwierzcie, to przeprawa przez piekło.
Dwa strzały z karabina wystarczą, by cię zabić, a jeden z shotguna, checkpointy są tak porozmieszczane, że
czasem jak się zginie to trzeba pół misji przejść, wrogowie są w stanie zauważyć cię w promieniu 2 km będąc
za krzakami, górami i budynkami, a czasem nawet strzelać przez ściany, lekkie wychylenie się zza
osłony może się skończyć trafieniem a czasem nawet i śmiercią, no i bugi, które tylko bardziej denerwowały,
ale i tak jestem dumny, że udało mi się to ukończyć :D


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

09 lip 2017, 20:15

No to musisz być w BF'a bardzo słaby :P
Zwłaszcza, że kampanie w Battlefieldach to są tak jakby jakimś DLC albo samouczkiem do multiplayer. 3 i wzwyż zawiodły mnie pod względem trudności.
Zagraj se w Bad Company 2. Tam może trudny poziom daje kopa :)


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

09 lip 2017, 20:29

ShaQ pisze:No to musisz być w BF'a bardzo słaby :P
Nie sondze :D
ShaQ pisze:Zwłaszcza, że kampanie w Battlefieldach to są tak jakby jakimś DLC albo samouczkiem do multiplayer.
To akurat niby prawda, ale jak to na mnie przystało, znowu mam nieco odmienne zdanie, bo może w 3 jeszcze to jakoś
było prawdą, to w takim BF 4 jeżeli ktoś planuje go kupić tylko dla MP, to stanowczo odradzam, ze względu, na
masę cziterów, w zasadzie co drugi gracz tam czituję, a DICE jak to DICE leci tylko na kase i ma w dupie
starsze gry, no bo gra z przed trzech lat to gra stara i ogólnie chłam, hehe.
ShaQ pisze:Zagraj se w Bad Company 2. Tam może trudny poziom daje kopa :)
Kiedyś grałem, ale nie przeszedłem całego. Kiedyś myślę, ze ogram ponownie :)


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

09 lip 2017, 21:11

Titanfall 2 tryb mistrzowski. Cały gameplay żołnierza był jak z multi. Byłem przygotowany. Ale po tonach wnerwień dochodzisz do bossa. I wiesz mi, zesrasz się. Wiesz dlaczego?
1. Stres. Po wygranej walce stres zostawał, a w trakcie - narastał.
2. Podczas umierania - złość. Checkpointy były średnio daleko. Ale wiesz mi, jeden błąd - dead. Więc złość. A wiesz czemu giniesz? Przez stres. Punkt 1. Stres narasta w walce.
To "moje błędne koło". I tak, wiem że uważacie mnie za nooba. Spoko. Za ten trud wiesz co dostałem? Kurna, złote nic. Był achievment za całą kampanię na mistrz. Skasowało mi wszystkie odznaki z poziomów (odznaka - przeszłeś na mistrz.). Dało mi tylko za ostatni level. Kutwa dzięki EA! Dzięki!
Doom 2 - Windows Phone. Gra naprawdę świetna. Ale sterowanie. Jednak wybaczałem jej to i doszedłem do 1,5 epizodu. Przy otwartych lokacjach poległem :)
Wnerwia mnie to, że jakiś, ekhm "kolega" z mojej klasy twierdził, że nie znam się w ogóle na Doomie i serii (bo grałem tylko w 1,2 i Brutal Doom). A sam nie przeszedł drugiego levelu. Przysięgam, że kiedyś powtórzę sytuacje z Postal 1. Ale w realu.
Postal 1- Android. No kurde grałem na 1 poziomie trudności! Ech, to wina sterowania i starych mechanizmów. Utkwiłem na poziomie z orkiestrą. Ale jednak ta gra ma urok. Rzucania w ludzi mołotovami <3
Postal Babes - Android. Poziom ze snajperką (level 7). Czasem miałem ochotę rzucić telefonem o ścianę. Ehhhh...
Przepraszam, za przekleństwa, ale kurde nie mogłem się powstrzymać. A szczególnie w takich sytuacjach. Wiem, że kolekcja gier trudnych jest mała, ale ja swoją przygodę z grami dopiero zaczynam. :P Jak ktoś czuje niedosyt i domaga się mięska ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to jeszcze jedna gra.
***Uwaga! Gra dla hardkorów!***
Reksio i Kapitan Nemo Heh, nie tego się spodziewaliście :D Tryb trudny, minigra z mumionkami. O tym wolę nie opowiadać. Bo na zawał mi się zbiera ;)
Ostatnio zmieniony 09 lip 2017, 21:14 przez Szynkacz, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
WeamY
Wnerwiony urzędas
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2017, 02:18

11 lip 2017, 20:14

Dla mnie to głównie gry pokroju Super Meat Boy, chociaż pamiętam jak kiedyś nie potrafiłem przejść Metal Gear Solid 3 przez niektórych bossów (np. The End, nie potrafiłem go odnaleźć gdy już straciłem go z wzroku :| ).


Awatar użytkownika
Awczarek
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 01 sty 2017, 02:01
Lokalizacja: Outer Heaven

14 lip 2017, 02:36

Moja lista to

Conker's Bad Fur Day:
Strasznie trudna gdy dostajemy Shotguna od Gregga i mamy zabić Zombiaki albo jesteśmy na wojnie i mamy walczyć z miśkami nazistkami.

Max Payne:
Na łatwym poziomie trudności gine często ;c

Call Of Duty Black Ops Zombies:
Strasznie trudne mapy i miejsca do Trainowania wbicie tam rundy 100 jest dla mnie nie możliwe na Five czy Shangri-La

DOOM [1993 i z 2016]
Granie na Ultra Violence w Nowym DOOMIE jak i tym starym jest strasznie trudne fakt że trzeba ciągle chodzić i unikać pocisków Wroga jak w Serious Sam.

no i Seria Fallout oprócz 4


Twórca gier Cry Engine V. Tworząca Uniwersum TLA ze złożoną fabułą. Także recenzuje gry.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

14 lip 2017, 12:15

Awczarek to ty żyjesz? XD

Moja lista gier:

Serious Sam Fusion - nawet na normalnym poziomie potrafi mnie wqrwić..

Super Mario - Pamiętam jak grałem z kuzynem na pegazusie to jak udało nam sięprzejść tą popierdoloną grę to była dopiero radość XD

Devastation - dawno w to nie grałem ale na normalnym poziomie i trybie arcade nawet dawała ta gra w kość...

STRAFE (R) - gówno, brzydkie, nudne i trudne

FNAF - te ostatnie noce są b. trudne XD

Left 4 Dead na Expercie - bez zgranej ekipy nie ma co grać

PAYDAY2 - Nie przeszedłem nawet samouczka xD

yyyy...

Weśmin 2: Zajebcy kruluf - Sterowanie i ogólnie beznadziejny klimat uniemożliwia przyjemne granie...

Half Life - na trudnym jest trudno xD

Painkiller Overdose na Traumie - toż to finał Painkillera na traumie był łatwiejszy niż 1 poziom w Overdose xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

14 lip 2017, 16:25

Awczarek pisze:Max Payne:
Na łatwym poziomie trudności gine często ;c
O tak, dokładnie znam twój ból, grałem jakiś miesiąc temu i powiem że to jedna z najtrudniejszych gier w jakie udało mi się zagrać, ale ja akurat lubię trudne gry, a nie to co dzisiejsze niektóre produkcje, które przechodzą się niemal same (czyt. Kał of druty)
Pan Szatan pisze:Left 4 Dead na Expercie - bez zgranej ekipy nie ma co grać
Mi się udało przejść całą kampanię z botami, ale nie powiem, było troszeczkę trudno :D Z botami czasem lepiej się gra niż z jakimiś randomowymi noobami :P


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

14 lip 2017, 16:45

ja akurat lubię trudne gry, a nie to co dzisiejsze niektóre produkcje, które przechodzą się niemal same (czyt. Kał of druty)
Z tym się akurat niezgodzę, zagraj se w najnowszego CoDa IW, BO III, AW, albo chociaż BO I, te części potrafią dać w kość, natomiast np. Taki BF1 jest prościutki, niemalże bieganie z zajączkiem po łące (no chyba, że multiplayer, ale tam to biegają sami cheaterzy, więc dla mp nie polecam kupować BF1), jedynie przy BF4 mnie czasami dopadała frustracja, no i w 3 na najtrudniejszy poziomie trudności, ale to przez zrąbane bugi i glitche, a poza tym to i tak były tylko pojedyńcze momenty


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

14 lip 2017, 16:52

Dev4ever pisze:
Awczarek pisze:Max Payne:
Na łatwym poziomie trudności gine często ;c
O tak, dokładnie znam twój ból, grałem jakiś miesiąc temu i powiem że to jedna z najtrudniejszych gier w jakie udało mi się zagrać, ale ja akurat lubię trudne gry, a nie to co dzisiejsze niektóre produkcje, które przechodzą się niemal same (czyt. Kał of druty)
LOL grałem na normalnym i to było super-easy


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

14 lip 2017, 16:57

LOL grałem na Żywym Trupie i to było super-mega-hiper-ultra-easy a bonusowy poziom to jeszcze było łatwiejsze.

I mówię serio. Chyba dlatego że Max Payna mam w jednym palcu :P

Najtrudniejsza gra to Hatred na Szalonym :D
Oraz Serious Sam Pierwsze i Drugie Starcie na Serious poziomie, ale tragedii nie ma.


ODPOWIEDZ