[POMOC] Problem z Cut-Scenkami

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

02 lip 2017, 17:12

Emm... no więc tak, mam mały problem z Cut-Scenkami, mianowicie gdy zrobię jakiś przerywnik filmowy, normalnie łączę wszystkie Inter Pointy, daje w jaki czas ma przechodzić i w ogóle, normalka, lecz coś się zrąbało, bo przy sprawdzaniu Cut-Scenki nie ważne czy w tym podglądzie, czy już w grze, kamera przechodząc przez punkty obraca się w różne strony, w zależności od miejsca na mapie zrobienia cutscenki kamera obraca się w różnych miejscach, wiele razy już tak miałem, lecz to było spowodowane tym, że kamerą (tym interpointem) przesuwałem, gdy już ją postawiłem, wystarczyło wtedy ją usunąć i postawić nową, lecz teraz nim nie poruszam, robiłem ten przerywnik po dwadzieścia razy i dalej to samo, próbowałem wszystkiego, by to naprawić lecz nic nie poskutkowało, próbowałem przenieść mapę i zrobić tą cut scenkę na zwykłym STP i tak się udało, lecz gdy tylko uruchomiłem mapę ponownie, lub uruchomiłem ją już na P2C, to mapa się psuję, crashuję, cet scenka się usuwa, właściwie chaos był tam tak wielki, że sam nie wiem co się działo. Moja frustracja powoli przekracza over 9000% Da się to jakoś rozwiązać? Jeżeli, był już taki temat z rozwiązaniem to prosił bym o link, szukałem 10 minut i nic nie znalazłem, ale jak by ktoś znalazł to prosił bym też o nie zamykanie tematu od razu, musiał bym najpierw zobaczyć, czy działa. Z góry dzięki.


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

04 lip 2017, 19:23

Dobra już nie ważne poradziłem sobie jakimś cudem, temacik można już zamknąć.

[ Komentarz dodany przez: ShaQ: 2017-07-04, 19:34 ]
Na twą prośbę zamykam :P -- ShaQ


왜 이걸 읽나요?
Zablokowany