Wolfenstein 3D

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

05 maja 2017, 22:53

Dziś mija 25 lat, odkąd światło dzienne ujrzała gra która zrobiła furorę, i jest uważana jako Ojciec FPS'ów:
Obrazek
Tak, moi drodzy! Gra która powstała 5 maja 1992 roku obchodzi swoje 25-lecie! Zapewne każdy z Was kojarzy tą świetną produkcję, oraz większość z Was miała przyjemność w to zagrać.

W grze wcielamy się w rolę Williama B.J. Blazkowicza, agenta alianckich sił specjalnych, który wykonuje najbardziej niebezpieczne misje na terenie wroga. Głównym zadaniem komandosa w Wolfenstein 3D jest spenetrowanie zamku Hollehammer, w którym naziści pod kierunkiem doktora Schabbsa przygotowują tajny projekt niezwyciężonych super-żołnierzy. Jak donosi wywiad, prawdopodobnie chodzi tu o wskrzeszanie zmarłych, ale ponieważ brzmi to nadzwyczaj nieprawdopodobnie, trzeba będzie to wpierw sprawdzić.
Jest to moja jedna z najbardziej ulubionych gier. Ba! Jest to jedna z moich najbardziej ulubionych serii! Pomimo starości pod względęm grafiki i dźwięku, gra podbiła moje serce. Zabijanie naziolów i odkrywanie sekretnych lokacji sprawiało mi wielką przyjemność

Jeśli ktoś nie grał, to radzę nadrobić zaległości! Gra pomimo starości nadal jest grywalna i to na nowoczesnych komputerach.

Piszcie tu swoje doświadczenia z grą. Co się wam podoba, a co nie. Im więcej, tym lepiej ;)

GET PSYCHED!


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

06 maja 2017, 01:24

Już ćwierć wieku? Ale ten czas szybko leci...


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

06 maja 2017, 01:48

a ja jeszcze nigdy nie grałem w Wolfa 3D (nie licząc Easter Egga w The New Order :D ), kiedyś trzeba to nadrobić. Cała seria Wolfa to świetny zbiór świetnych gier, ciekawe co dalej wymyślą :)


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

06 maja 2017, 10:00

Ja troche grałem, przeszedłem z 3 poziomy i dalej mi się nie chciało xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ