Steam i GOG

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

30 kwie 2017, 14:25

ShaQ pisze:Z "Kał of Druty" to już wina Activision i Infinity Ward, a nie Valve'a. Skoro łatwo można w grze włączyć konsolę, za którą grozi VAC, to czemu go jakoś sensownie nie wyłączą? Nie rozumiem toku myslenia tych twórców.
To problem akurat nie tylko CoDa, w wielu grach tak jest i jak w niektórych jestem to w stanie przełknąć, tak w takim Codzie, jest to bez sensu. Ale racja, to już wina raczej samych twórców, że coś takiego dali.
ShaQ pisze:VAC jest przyznawany z wszelkiego rodzaju programy które ingerują w plikach gry.
No i właśnie o to chodzi, taki np. Bandicam ingeruje w grę, bo musi ją tak jakby "włączyć drugi raz", żeby ją nagrać i wgl. (nie wiem dokładnie jak to działa) i za takie coś też może być przyznany Vac. (znam sporo takich ludzi)
ShaQ pisze:Steam Support akurat sobie chwalę. Przyszedłem do nich z opisanym problemem po angielsku (przetłumaczonym przez Google Translator h3h3). Trafił mi się po 2 dniach od wysłania miły pan, który przyjął zgłoszenie i wspólnie rozwiązałem problem. A chodziło o nr. te. przypisany do mojego konta, który już straciłem.
Jeden z nielicznych supportów, który czyta wiadomości i niemalże od razu pomaga i rozwiązuje problem.
ShaQ pisze:(przetłumaczonym przez Google Translator h3h3)
Ja tak samo :D Choć na wszelki wypadek pisze po polsku i po angielsku


왜 이걸 읽나요?
ODPOWIEDZ