Nowe subforum i cały dział dla STEAM

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 kwie 2017, 18:03

Ułatwiamy pierwszy kontakt nowych użytków z naszym forum. W dzisiejszych czasach wszystkie nowości w świecie Postala pochodzące od jego twórcy, czyli firmy RWS, powiązane są z platformą Steam. Aby zebrać u nas wszytko, co dotyczy bezpośrednio tej platformy, utworzyłem nowy odrębny dział/kategorię na forum:
Znajdują się w nim wszystkie gry i mody udostępniane na platformie Steam. POSTAL 2, Postal: Redux, Paradise Lost i inne. Powyższym linkiem możecie zachęcać do wejścia na nasze forum. Cała reszta, dla nowych raczej nieznana, jest obok, poza tym działem. Jak zechcą poszerzyć swoja przygodę z Postalem - znajdą wszystko. ;)

Stare subfora przeniosłem do tego działu, ale jest też nowe subforum, które gromadzi wszystkie mody ze Steam Workshop, o jakich rozmawiamy. Wyjąłem je z subforum ogólnego o P2C. Od tej pory rozmowy o P2C są odrębne od rozmów o madach. Nie trzeba tworzyć tagów [SteamMod] w tematach o modach itd. Wszystko widać jak na dłoni. Oto nowe subforum:
Zapraszam do odwiedzin, do rozmów i do zakładania nowych tematów! Zwłaszcza Nowych Użytkowników. Serdecznie witamy! Te zmiany są dla Was, mordy nasze najmilsze. ]:->


To więcej zmian z tej dziedziny, niż rozmawialiśmy za kulisami. Czy podobają się? ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

21 kwie 2017, 18:06

Jak dla mnie bomba :)


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

21 kwie 2017, 18:32

a jak zrobię moda dla wersji steam to do działu Workshop czy Mody Użyszkodników?


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

21 kwie 2017, 18:33

Jak na moje, powinno wylądować w dziale Workshop.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 kwie 2017, 18:36

Dev4ever pisze:Jak na moje, powinno wylądować w dziale Workshop.
Dokładnie. Przecież będzie też na Steamie, dostępny dla wszystkich, nie tylko dla nas na forum. Więc nie możemy zawężać się w dziale Mody Użytkowników.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

21 kwie 2017, 18:42

Co do zmian, przydałoby się przenieść m.in ten temat do odpowiedniego działu ;)

Edit: W sumie jeżeli się zgodzisz Tiq, to mogę pomóc w przenoszeniu tematów do odpowiednich działów :)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, 18:56 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 3 razy.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

21 kwie 2017, 18:58

Moim zdaniem zmiana na lepsze. Zobaczymy, czy przyniesie pożądane efekty ;)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 kwie 2017, 19:18

Dev4ever pisze:W sumie jeżeli się zgodzisz Tiq, to mogę pomóc w przenoszeniu tematów do odpowiednich działów :)
No jasne, dawaj. Zalinkowany też. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

21 kwie 2017, 23:26

Nie warto czasem dodać do tego subforum jeszcze jednego działu? "POSTAL 1"?
Bo też na Steamie, ale... czy Steamowa wersja różni się od zwykłej tak bardzo jak P2C od STP/AWP?
To takie moje przemyślenia. Nie wiem czy o tym zapomniałeś, czy stwierdziłeś że lepiej nie dasz. Nie wiem.
Może sam obadasz sytuację? :)


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

21 kwie 2017, 23:28

aha Tiquill jeszcze zapomniałeś ukryć/usunąć Postal 2:UDK ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

21 kwie 2017, 23:42

ShaQ pisze:Bo też na Steamie, ale... czy Steamowa wersja różni się od zwykłej tak bardzo jak P2C od STP/AWP?
Steamowa nie ma multiplayera. Poza tym, w przypadku P1 modding nie istnieje, więc raczej nie ma potrzeby :P


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

22 kwie 2017, 00:03

Wersję Steam i Non-Steam łączy i dzieli na tyle dużo, że dobry krokiem było wydzielenie ich oddzielnych działów, jak najbardziej za :)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 kwie 2017, 01:21

ShaQ pisze:Nie warto czasem dodać do tego subforum jeszcze jednego działu? "POSTAL 1"?
Bo też na Steamie, ale... czy Steamowa wersja różni się od zwykłej tak bardzo jak P2C od STP/AWP?
To takie moje przemyślenia. Nie wiem czy o tym zapomniałeś, czy stwierdziłeś że lepiej nie dasz.
Stwierdziłem, że trzeba to przedyskutować. ;) Subforum zawiera i zawartość dla pierwotnej wersji i dla późniejszego Steama. Jeśli coś ma starą wersję, to nie przenosimy. Chyba że się rozdzieli tematy. Ale to kwestia przemyślenia tego jeszcze.

Radzik136 pisze:Wersję Steam i Non-Steam łączy i dzieli na tyle dużo, że dobry krokiem było wydzielenie ich oddzielnych działów, jak najbardziej za :)
Jeszcze jeden, dwa takie argumenty, i będzie przemyślane. ;)

Pan Szatan pisze:aha Tiquill jeszcze zapomniałeś ukryć/usunąć Postal 2:UDK
Już schowałem. Jest tam gdzie był, ale nie jest już widoczny poza użytkownikami tamtego forum.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

27 kwie 2017, 22:24

No i fajnie
Różnice między zwykłym P2 i P2C są dość spore, poza tym Steam Community się już tak rozrosło, że oddzielny dział był wręcz niezbędny


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ