11 Rok Forum. Nowe propozycje

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 kwie 2017, 15:28

Jedna propozycja dla wygody, dwie zaś dałyby bałagan. A więc:
Dev4ever pisze:"puste pomógł"
Nie można dać za nic, pustego. A jak już było, to nie zabierać. Czasem taki Pomógł to efekt długich starań, aby pomóc. Nieuczciwie byłoby je zabierać.

Choć tak jak jest opcja Raportowania postów przez użytkowników, tak i userzy mogliby raportować niesłusznie dane Pomógł. Ale którzy userzy by tego pilnowali?
ShaQ pisze:Opcja "Pomógł" nawet dla osób, którzy nie są twórcami danego tematu by się przydała. Często jest tak, że jakiś inny user wyskakuje z problemem w jakimś już tam temacie, osoba druga mu pomaga, i problem jest rozwiązany.
I tak dalej, wad tego sytemu jest sporo. Wyłączność tylko dla autora jest po prostu słaba, marna i głupia. Dlatego kiedyś chciałem zamiast Pomógł wprowadzić Piwo. Ale piwa dobrego dla przemka nie było. ;)
Silver Dragon pisze:W obecnej formie funkcja ta nie ma w ogóle sensu ;)
Ja bym tak krytycznie tego nie oceniał. Zawsze te minimum wdzięczności za okazaną pomoc oferuje. Nic nie będę zmieniał.
Dev4ever pisze:Jakiś czas temu był temat na cmentarzu, gdzie dawało się "pomógł" za spam
Gdzie? Ja im dam! :axe: Wyłączę Pomógł na Cmentarzu!
Rycho3D pisze:Wszystkie zostały cofnięte ;)
Ehe... Nu, ja was jeszcze sprawdzę... :pracuś:

Devi90 pisze:Ja bym proponował dodanie możliwości usuwania swoich potów we wszystkich działach
Wykluczone. Od kiedy prowadzę to forum, wyłączyłem usuwanie postów/tematów. Strzeżemy zasoby forum, niczego nie kasujemy z naszej historii.

Pan Szatan pisze:Ja bym chciał opcje zmiany nicka w ustawieniach profilu.
Nie ma mowy, jeden wielki bałagan by był.
Devi90 pisze:tylko też byłby problem, bo jak by ktoś tak co chwila dla żartu zmieniał nick, to zaczęło, by to irytować
To tylko przykład tego bałaganu.
Radzik136 pisze:Również nie sądzę, aby taka funkcja istniała po za tym nawet gdyby istniała, to powinna oferować, wyświetlanie ostatnich 10 Nicków Użytkownika, który dokonał zmiany w jego profilu, tak aby Nikt nie miał wątpliwości Kim ta Osoba jest.
I tyle dodatkowej funkcjonalności, tyle dodatkowej uwagi dla kaprysów userów? Na pewno nie. ;) Od tego nicki zmienia Admin, by z głupotami do Admina nie pisać. Kiedyś było tak: Napisał do mnie ktoś o zmianę. A ja mu: Na pewno? Przemyśl to dobrze, dzień, dwa. I albo przemyślał i zrezygnował, albo mu zmieniałem. Respekt i wstrzemięźliwość od pochopnych zmian. Nawet cytowani tutaj userzy pamiętają to. ;)

Radzik136 pisze:1. Administrator i Moderator ma podgląd na poprzednie nicki Użytkownika, lub czy dostaje powiadomienie o takim fakcie?
2. Czy można ustawić limit miesięczny dla takich zmian?
3. Czy inni Użytkownicy mogą zobaczyć poprzednie nicki Użytkownika?
4. Czy jest możliwość ustawienia czasu, po którym nie będzie można usunąć posta?
1. Nie. 2. Nie. 3. Nie. Wszystkie trzy zbędne. Za to: 4. Też nie, ale to mogłoby się przydać. Jest tylko opcja ustawienia czasu dla edycji posta, ale to jest popularne wszędzie. My różnie ustawialiśmy ten czas. Obecnie jesteśmy pod tym względem bardzo liberalni.

Dzienis pisze:Taka trochę nieścisłość IMO.
To jak i działy pomocy modderskiej po ostatnich steamowych przesortowaniach jest jeszcze kwestią do dyskusji i będzie o tym odrębny temat.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ