Hatred vs Postal Redux

Odświeżona wersja pierwszego Postala.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Postal Redux czy Hatred?

POSTAL Redux
6
55%
Hatred
3
27%
Obie gry są równie dobre
2
18%
 
Liczba głosów: 11
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

09 lut 2017, 00:44

Ja chyba wolę Redux bo jest bardziej grywalny i ma wiele trybów gry w tym coop.
Jednak narazie wstrzymam się od głosu bo w Hatred
nie grałem ale oglądałem gameplaye i krótkie to...
ale zobaczymy niedługo mam zamiar ograć "polskiego postala" podzielcie się waszymi opinami :P
Ostatnio zmieniony 09 lut 2017, 15:21 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 lut 2017, 00:50

O Hatred to my musimy sporo pogadać. Dobry temat, Pan Szatan. ;) Trudno mi zachować bezstronność. Z jednej strony polski wytwór. Z drugiej strony część ulubionej serii. Łatwiej mi będzie - kiedy zagram. xD


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

09 lut 2017, 08:03

Nie grałem w Hatred, ale na gameplayach wygląda to dosyć słabo i nudno, a szkoda bo to mnie odrzuca od kupna, ale jak bym miał wybierać pomiędzy Hatred, a Postal Redux, to i tak był by to Redux
Ostatnio zmieniony 25 mar 2017, 19:44 przez Devi90, łącznie zmieniany 4 razy.


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Koleś223
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 11 cze 2014, 18:49
Lokalizacja: Z Paradise City

09 lut 2017, 14:30

Ehh trudny wybór Hatred jest bardziej rozbudowane niż Redux i lepsze graficznie ale Postal ma ten swój klimat i przyjemniejszy model strzelania według mnie te obie gry są na równi.


Tak jest mała jestem jaszczurczym królem!!!!
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

09 lut 2017, 15:22

Koleś223 pisze:Ehh trudny wybór Hatred jest bardziej rozbudowane niż Redux i lepsze graficznie ale Postal ma ten swój klimat i przyjemniejszy model strzelania według mnie te obie gry są na równi.
więc... dodałem do ankiety nową opcję ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Koleś223
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 11 cze 2014, 18:49
Lokalizacja: Z Paradise City

09 lut 2017, 15:50

Pan Szatan pisze:
Koleś223 pisze:Ehh trudny wybór Hatred jest bardziej rozbudowane niż Redux i lepsze graficznie ale Postal ma ten swój klimat i przyjemniejszy model strzelania według mnie te obie gry są na równi.
więc... dodałem do ankiety nową opcję ;)

No teraz mogę zagłosować.


Tak jest mała jestem jaszczurczym królem!!!!
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

09 lut 2017, 16:00

Choć zagrałem dopiero raz w Hatred, to od samego początku wiem, że wolę Reduxa. Zmotywowane to jest tym, że klimat obowiązkowego mordowania niewinnych Ludzi, aż do wyzerowania licznika nie jest po prostu dla mnie.
Stanowi to kompletne przeciwieństwo Reduxa, który daje wybór, pozwalasz przeżyć bezbronnym, albo w raz z uzbrojonymi ich zabijasz. Ta cecha Reduxa zdecydowanie bardziej do mnie przemawia. Stanowi ona dla mnie odrobinę wolności wyboru, którą cenię i której właśnie mi brakuje w Hatred. Rozumiem założenia Hatred, lecz one mi nie odpowiadają, i nie jest to raczej Gra skierowana do mnie. Nie oznacza to jednak, że całkowicie ją przekreślam, ale póki co wątpię abym pozostał przy niej na dłużej.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2017, 16:39 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

09 lut 2017, 16:17

Hatred to nie jest zła gra. Gra ma fajną mechanikę, grafikę i sprawia frajdę (przynajmniej na jakiś czas). Aczkolwiek ma różne wady, które większość już przedstawił Radzik powyżej. W P1 i Reduxie nie musimy zabijać wszystkich ludzi i zwierzęta znajdujące się na mapie. Możemy zabijać jedynie wrogów z bronią, a zwykłym przechodniom oszczędzić życia, albo wrzucić ich obu do jednego worka.

Dodatkowo historia przedstawiona w Hatred jest trochę... "głupia?". Wcielamy się w typka, który nazywa się "not important", który postanowił pewnego dnia, że wyjdzie ze swojego bunkra z "akaczem", nożem i granatami i zacznie wybijać wszystkich ludzi, bo ludzie są fuj, be, nie fajni i coś trzeba z tym zrobić.
W przypadku POSTALA wygląda to inaczej. Nie chcę tutaj wszystkego rozpisywać, bo całe wyjaśnienie fabuły gry jest juz w działach z jedynką i Reduxem, więc wystarczy poszukać ;)

Szczerze mówiąc, to spodziewałem się w Reduxie znacznie lepszej grafiki. Taka, jaka jest mniej więcej w Hatred (nie chodzi mi tu o czarno-biały filtr), a wyszło co innego. :lol:

Tak więc wybrałem POSTAL Redux. Ale Hatred to też całkiem fajna gra ;)


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

09 lut 2017, 16:29

$haq pisze:Szczerze mówiąc, to spodziewałem się w Reduxie znacznie lepszej grafiki. Taka, jaka jest mniej więcej w Hatred (nie chodzi mi tu o czarno-biały filtr), a wyszło co innego.
Grafika jest taka specjalnie zrobiona, w oryginale była taka "kreskówkowa" i w Reduxie też taka jest, a jak by była w 3D to była by to inna gra, a poza tym taka mi się podoba i jest przyjemna dla oka :)


왜 이걸 읽나요?
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

09 lut 2017, 16:58

Propostal pisze:Grafika jest taka specjalnie zrobiona, w oryginale była taka "kreskówkowa" i w Reduxie też taka jest, a jak by była w 3D to była by to inna gra, a poza tym taka mi się podoba i jest przyjemna dla oka
Niby tak, ale po grze z dzisiejszych czasów można się już spodziewać np. większej destrukcji otoczenia niż tylko wybuchające beczki.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

09 lut 2017, 17:12

pograłem trochę w Reduxa i Hatred... Hatred jest nudne i słabe pow kilkoma względami o czym już napisali poprzednicy.

Postal Redux jest o wiele bardziej "lekki" w gameplayu oraz bardziej grywalny bo po za zwykłą kampanią mamy Coop, Rampage i Deathmatch.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 lut 2017, 23:59

Z tą chwilą ankietę przeniosłem do utworzonego właśnie nowego subforum o grze Hatred. Tam będzie lepiej pasować. Oby nam się! :winko:

;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 kwie 2017, 15:47

A jednak znów inaczej. Temat jest już w subforum Postal: Redux. Bo - bo Hatred za nudna dla nas. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ