Desperado...

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

01 mar 2007, 16:57

Po prostu fajna gierka 8-). Może ktoś w to jeszcze gra, a jak już macie się wypowiedzieć, to powiedzcie, jaka misja była dla was najtrudniejsza.
:arrow: najtrudniejszą misją była ta, w której trzeba było uwolnić z więzienia niejakiego Shancheza (chyba tak sie to pisze).
:arrow: najfajniejsze zaś w tej grze to: grafika, fabuła oraz bronie. I chyba to tyle.

Edit by Kmieciu
Ostatnio zmieniony 01 mar 2007, 18:16 przez Punisher, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

01 mar 2007, 17:06

A moze by tak jakies screeny? Info o grze?


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

01 mar 2007, 20:07

Jezu! Nie pamiętam, kiedy w to grałem, ale nigdy nie lubiłem komandoso-podobnych gier i nie dałem rady przejść misji na polach bawełny (któras z pierwszych to była)


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

02 mar 2007, 16:16

Żeby dać screeny trzeba mieć frapsa a jak ściągnąłem to mi 5 trojanów wskoczyło a co do samej gry.

Desperados jest grą podobną do comandosów można powiedzieć że jest ich kopią ale tu akcja dzieje się na dzikim zachodzie na początku mamy tylko jednego bohatera o imieniu John Cooper a nie jak w comandosach od razu cała drużyna tutaj kompletujemy ludzi po kolei. Nie jest to gra dla początkujacych graczy gdyż nie popiszemy się tu szybkością naciskanych klawiszy jest to gra w której możemy się wyróżnić jedynie intelektem i pomysłowością każdą misję można wykonać na wiele różnych sposobów od wszczęcia alarmu i pomysłowemu wybiciu przeciwników poprzez inteligętne rozwiązania które prowadzą do wybicia przeciwników po cichu np. nożem Coopera lub uśpic niektórych przeciwników za pomocą flakoników z usypiającą trucizną nie wspomnialem o klimacie ta gra ma niesamowity klimat wszystko dookoła wydaje się żyć własnym życiem a nie jak sztuczny przeciwnik który jest tarczą strzelniczą.

Podsumowanie: Ta gra jest dla tych którzy zamiast strzelać i zabijać wszystko co się rusza lubią trochę pomyślec zanim coś zrobią, ma także niesamowity klimat jaki jest w niewielu grach. Dla mnie ta gra zasługuje na ocenę 9/10


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

02 mar 2007, 21:11

Czyli innymi słowy gra nie jest dla fanów Postala :P


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

02 mar 2007, 22:57

Kariko nie tylko sie gra w wyżynanki (Postal) ale ja też czasem lubie zagrać w coś nad czym można się potrudzić umysłowo (Desperados) lubie gierki typu Postal ale wiesz czasem w Desperados czasem w Disciples sie gra wiesz to zależy od gustu np. kolega ma 12lat uwaga! Gra w w jakiegoś teady bear lol nawet nie wiem co to jest ale sie nie czepiam w końcu każdy ma swój typ gier.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2007, 13:33 przez Punisher, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Holy
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 16 lut 2007, 12:26
Lokalizacja: te zwłoki ??

02 mar 2007, 23:33

Najcięższą misją jest misja nr. 8 gdzie jest ciemna drożka i ludzie pilnują się nawzajem a jak kogoś nie ma ida kablować i konieć niegdy jej nie pzreszedłem inne zaliczyłem prócz tej bo one są pryszczem...


Obrazek
In the name of God, impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation. Amen
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

03 mar 2007, 11:49

Ja też nie gram tylko w Postala, ale pewnie są ludzie, którzy grają tylko w Postala, Carmageddona i inne masowe rzezie.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 mar 2007, 18:21

Nie powiem, lubię masowe rzezie... 8-) Ale i szukam jakiej dobrej gry z realiami Dzikiego Zachodu. Najlepszej. Punisher, czy Desperado może być taką? Czy ktoś zna inną, lepszą?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

03 mar 2007, 18:24

Tiquill pisze:Punisher, czy Desperado może być taką?
(The) Punisher... świetna gierka :) (co za zbieg okolicznośći, że jeden z userów ma taki nick)
Tiquill pisze:Czy ktoś zna inną, lepszą?
Lepszej nie znam, ale inną owszem. Kronki Riddica. Tam również można poznęcać się w głownej mierze nad robotami. :)
Ostatnio zmieniony 03 mar 2007, 18:25 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 mar 2007, 20:46

Zbieg faktycznie udany. Chodziło mi o usera... :)

Riddick, dobra gra, ale westernowych realiów to tam nie ma. A pograłbym w coś lepszego niż Wanted Guns...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

03 mar 2007, 20:58

A grałeś w Guna? Świetna gierka. Poczytaj o niej TU


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

03 mar 2007, 20:59

Polecam rapid gunner - było w kaszanka zone w CDA, a tak na serio, to może call of juarez. Osobiście nie grałem, ale u kolegi widziałem przez parę minut, wyglądało całkiem nieźle.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 mar 2007, 21:36

Kmieciu pisze:A grałeś w Guna? Świetna gierka. Poczytaj o niej TU
Łał! Brzmi nieźle! :-D
Polecam rapid gunner - było w kaszanka zone w CDA, a tak na serio, to może call of juarez. Osobiście nie grałem, ale u kolegi widziałem przez parę minut, wyglądało całkiem nieźle.
Hehe... A CoJ to owszem, dobra giera i ma klimat pod western...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

04 mar 2007, 12:44

Ja powiem że The Punisher to jedna z moich ulubionych gierek więc przyjąłem taki nick co do desperados gorąco polecam moim zdaniem to jeden z najleprzych westernów ale jak już mówiłem wszystko zależy od gustu gracza jeśli lubi się gry z widoku z góry to może być ta.


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
ODPOWIEDZ