[ED] Jak Przejść?

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

21 wrz 2007, 16:57

Piszcie tutaj jak nie mozecie czegoś przejść, ja pierwszy:

Nie wiem co należy zrobić po gadaniu z tą babą zabiję ją -game over i nie moge wyjść z budynku :(
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2007, 18:10 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

21 wrz 2007, 18:11

nie jesli ktos bedzie mial problem to niech tworzy swoj temat bo potem sie pogubimy...
jak pamietam to musisz sie dostac na klatke schodowa
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2007, 18:11 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

12 gru 2007, 16:18

ale to dziwne bo jemu automatycznie pewnie po zabiciu tej baby wyskakuje game over więc pewnie muszisz tą babę żywą gdzieś zaprowadzić, pewnie na wspomnianą klatkę ;)


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

12 gru 2007, 16:29

Jezu! Ale macie problemy!
Karpiu pisze:ale to dziwne bo jemu automatycznie pewnie po zabiciu tej baby wyskakuje game over więc pewnie muszisz tą babę żywą gdzieś zaprowadzić, pewnie na wspomnianą klatkę
Grałeś w ED? Jak nie - to sie nie odzywaj.

Wracając do tematu:
Tej baby nie wolno zabić (bo to dziewczyna Johna)! Trzeba się wrócić do tego korytarza skąd sie przyszło i poszukać tam jakiś otwartych drzwi...
Ostatnio zmieniony 12 gru 2007, 16:30 przez Reality Master, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 gru 2007, 00:38

Dałem nawet skrina z tym game over kiedyś: 'Bo to zła kobieta była'... Jak pamiętam, zaraz potem zaczyna się pożar i niebawem John skacze z okna i ląduje w szpitalu... W panice przed ogniem skacze, taki filmik dali, hehe. Koleś by nie uciekł. :P Ale kudy Johnowi do Mistrza. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

20 gru 2007, 12:32

Tiquill pisze:Jak pamiętam, zaraz potem zaczyna się pożar i niebawem John skacze z okna i ląduje w szpitalu...
No nie dokładnie Tiquill... Trzeba wyjść z mieszkania tej dziewczyny i skierować się w prawo. Tam będą otwarte drzwi do jakiegoś mieszkania albo zejście na schody (już dokładnie nie pamiętam, bo wyinstalowałem ED) i po pewnym czasie wybuchnie pożar...


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 gru 2007, 23:42

MSH pisze:
Tiquill pisze:Jak pamiętam, zaraz potem zaczyna się pożar i niebawem John skacze z okna i ląduje w szpitalu...
No nie dokładnie Tiquill... Trzeba wyjść z mieszkania tej dziewczyny i skierować się w prawo. Tam będą otwarte drzwi do jakiegoś mieszkania albo zejście na schody (już dokładnie nie pamiętam, bo wyinstalowałem ED) i po pewnym czasie wybuchnie pożar...
No to więc: prawie zaraz. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ