Propozycje na Nowe Rangi - "Gracz Tygodnia" itp. (

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Co sądzisz o tym pomyślę?

Wygląda ciekawie
4
44%
Raczej nie sądzę
5
56%
Obojętne mi to
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 9
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

13 lut 2017, 22:42

Propostal pisze:Specjalista - raczej odpada, trudno by było sprawdzić, czy rzeczywiście ktoś coś umie, bo równie dobrze filmiki, czy cuś mogły by być kogoś innego
Kto miałby to oceniać i czy w ogóle ktoś by się o tę rangę ubiegał?
Propostal pisze:YouTuber - ta ranga odpada, bo nie zwróciłem uwagi, że nie jest powiązane z Psotalem Poza tym ta była by nadawana za po poprostu kanał,
Bez sensu ta ranga. Filmowiec wystarczy na wszystko.
Propostal pisze:Grafik - miało to by sens, było by to nadawane za zasługo dla forum, robienie jakiś obrazek rang, czy coś w tym stylu, a nie za zwykłe chwalenie się co minutę jakimś rysunkiem w paincie
Za mało się dzieje w tym temacie by dawać taką rangę.

Jedynie rangi tymczasowe jak Gracz Tygodnia mają sens. W przeciwnym razie znów będzie kolorowo i jak ktoś dostanie stałą rangę to przestanie cokolwiek robić. ;>
Za co dawać Gracza? Dla osoby najbardziej aktywnej w tematyce Postala w danym tygodniu. Jeśli ktoś zrobił moda, nagrał filmik, dał dużo fajnych skrinów, założył nowy ciekawy okołopostalowy temat czy konkurs - tak mało teraz się dzieje w świecie Postala, że dużo nie trzeba by dostać tygodniowe wyróżnienie.
Tiquill pisze:A czytałeś mój powyższy post?
Twój tak i zgadzam się z nim, ale pomysłodawca Propostal z całym szacunkiem do niego wyraża się nader ogólnikowo, choć doceniam jego chęć działania. ;)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2017, 22:43 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lut 2017, 22:52

Dzienis pisze:pomysłodawca Propostal z całym szacunkiem do niego wyraża się nader ogólnikowo, choć doceniam jego chęć działania. ;)
Ja go do tego namówiłem. Nowy z ideą, niech się wykazuje. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

14 lut 2017, 19:46

Dzienis pisze:Za co dawać Gracza? Dla osoby najbardziej aktywnej w tematyce Postala w danym tygodniu. Jeśli ktoś zrobił moda, nagrał filmik, dał dużo fajnych skrinów, założył nowy ciekawy okołopostalowy temat czy konkurs - tak mało teraz się dzieje w świecie Postala, że dużo nie trzeba by dostać tygodniowe wyróżnienie.
Bardzo dobry pomysł :)

Jeżeli chodzi o youtubera, grafika i specjalistę, to jestem na nie, Gdyż mamy filmowca, grafików obecnie raczej nie potrzeba, a specjalistą tak naprawdę był by każdy, bo można by było łatwo przekłamać sobie jakąś umiejętność ;)


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

14 lut 2017, 19:54

Nie ważne...
Ostatnio zmieniony 22 mar 2017, 18:28 przez Devi90, łącznie zmieniany 1 raz.


왜 이걸 읽나요?
ODPOWIEDZ