Reset grupy Filmowiec

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 gru 2016, 23:58

Rozpierzchła się, niestety, skromna społeczność filmowców na naszym forum. Idea była dwojaka. Grupa tworząca filmy oraz samodzielni użytkownicy, którzy stworzyli swoje filmy o tematyce Postala i zaprezentowali je na YouTube. Zamiar był kręcenia filmów o modach PSI, o modach spoza forum, mapach... Rozlazło się to.

Tymczasem jakiś czas temu Shaq został Filmowcem. No, ale zasób postalowych filmów skromny, za mało na tą rangę. Propostal wyraził chęć zostania Filmowcem. Ja bardzo na to, potrzeba jest, była i będzie takich filmów.

Co więc zrobiłem?
Stary skład grupy Filmowcy zresetowałem do aktywnych i posiadających parę filmów.
Z sześciu pozostali tylko: seebeek17 i Pan Szatan.
Sam od teraz też zarządzam składem tej grupy.
Mam nadzieję, że odświeżona grupa doczeka się nowych Filmowców. To wciąż aktualne. Tylko musi: musi żyć. A więc, adepci: swoje filmy i chęć udziału oraz propozycje zgłaszajcie tutaj, w tym ogłoszeniu.


_________________

I tak przy okazji, dwie sprawy, z innej działki, ale warto je ogłosić.

1. 18 grudnia znikła na shoutboxie blokada pisania dla użytkowników z liczbą postów poniżej 20. Od tego dnia pisać na sb można tuż po aktywacji nowego konta.

2. Sugerowane w pewnym temacie (który przepadł, czemu?) usunięcie pola 'Nekronów' dokonane.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2016, 01:16 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 gru 2016, 01:22

Postanowiłem też edytować nieco roboczą grupę GSR. Tak, aby chętni do działania, w tym do kręcenia filmów, byli jakoś wyróżnieni. Jeśli innych rang nie mają. Tak jak $haq, który rangę Filmowiec utracił - to tak na otarcie łez. ;) A edytowałem GSR pogrubiając nick usera do niej należącego.

Wynikły z tego jednak pewne komplikacje, bo biali stali się V.I.P. i Modder. Ale to tylko chwilowo, to błąd samego forum, porządek i kolejność grup łatwo się psuje. Poprawię. Będzie dobrze. :diabeł:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

29 gru 2016, 01:26

Dobra decyzja co do Filmowców, większość niestety pierzchła wraz z liderem.
Tiquill pisze:2. Sugerowane w pewnym temacie (który przepadł, czemu?) usunięcie pola 'Nekronów' dokonane.
W końcu. :ok:
Tiquill pisze:A edytowałem GSR pogrubiając nick usera do niej należącego.
Zawsze coś.
Tiquill pisze:Wynikły z tego jednak pewne komplikacje, bo biali stali się V.I.P. i Modder. Ale to tylko chwilowo, to błąd samego forum, porządek i kolejność grup łatwo się psuje. Poprawię. Będzie dobrze.
Już jest w porządku.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

29 gru 2016, 01:29

Dobrze widzieć zmiany na forum. Wreszcie zniknęły te niesławne nekrony xD


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

29 gru 2016, 19:56

Tiquill pisze:1. 18 grudnia znikła na shoutboxie blokada pisania dla użytkowników z liczbą postów poniżej 20. Od tego dnia pisać na sb można tuż po aktywacji nowego konta.
Dobry ruch
Tiquill pisze:2. Sugerowane w pewnym temacie (który przepadł, czemu?) usunięcie pola 'Nekronów' dokonane.
Dzięki, bo to już głupio zaczynało wyglądać.
Tiquill pisze:Z sześciu pozostali tylko: seebeek17
Opłacało się ^^ fajnie


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

29 gru 2016, 20:01

Tiquill pisze:2. Sugerowane w pewnym temacie (który przepadł, czemu?) usunięcie pola 'Nekronów' dokonane.
Nie przepadł, sam o tym napomknąłem, o ile to o ten temat chodzi:
https://forum.postalsite.info/cz ... 78,150.html

Na pewno były też sugestie ku temu na Cmentarzu.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 gru 2016, 01:30

Dzienis pisze:Nie przepadł
Ah, tak. A ja szukałem odrębnego tematu. Wszystko jasne.


Cieszę się, że zmiany spotkały się z akceptacją. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

30 gru 2016, 01:37

Tiquill pisze:Propostal wyraził chęć zostania Filmowcem. Ja bardzo na to, potrzeba jest, była i będzie takich filmów.
Albo nie umiem czytać, albo tu pisze "Ja bardzo na to, potrzeba jest, była i będzie takich filmów"... "Ja bardzo na to" :bolek:


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 gru 2016, 02:07

Propostal pisze:"Ja bardzo na to" :bolek:
Czyli: Ja bardzo chętnie jestem na to, bardzo chętnie przyjmę każdą filmową inicjatywę. Twórz filmy postalowe a przyczynisz się dla nas czymś dobrym.

Yossarian pisze:Wreszcie zniknęły te niesławne nekrony xD
A czy one były aż tak niesławne? Nie zauważyłem. xD


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

30 gru 2016, 02:13

Tiquill pisze:
Propostal pisze:"Ja bardzo na to" :bolek:
Czyli: Ja bardzo chętnie jestem na to, bardzo chętnie przyjmę każdą filmową inicjatywę. Twórz filmy postalowe a przyczynisz się dla nas czymś dobrym.
Aaaa... Już myślałem, że słowa zgubiłeś, czy cuś

Czy to oznacza, że robiąc takie filmy jak teraz, a niedługo będzie tego więcej (o ile oddadzą mi konto) to jest szansa na dostanie filmowca?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 02:17 przez Devi90, łącznie zmieniany 1 raz.


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 gru 2016, 03:21

Propostal pisze:Czy to oznacza, że robiąc takie filmy jak teraz, a niedługo będzie tego więcej (o ile oddadzą mi konto) to jest szansa na dostanie filmowca?
Jeśli będą to dobre żarty postalowe albo, co lepiej, przedstawienia modów czy której gry z serii Postal - to tak. Będzie Filmowiec.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

30 gru 2016, 10:23

No to jest jeszcze szansa, na odzyskanie rangi.
Tylko poczekać na jakiegoś nowego moda i nakręcić z niego materiał :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 gru 2016, 13:18

Ktoś mógłby zrobić listę rzeczy "Do zrobienia", gdzie odhaczałoby się rzeczy już zrobione. I rozejrzeć się pomiędzy bogatymi zasobami świata Postala, szukając, co nie było dotąd eksploatowane. Zamiast czekać na nowego moda. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

30 gru 2016, 13:22

Tiquill pisze:Ktoś mógłby zrobić listę rzeczy "Do zrobienia", gdzie odhaczałoby się rzeczy już zrobione. I rozejrzeć się pomiędzy bogatymi zasobami świata Postala, szukając, co nie było dotąd eksploatowane. Zamiast czekać na nowego moda. ;)
Tak też można :ok:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 sty 2017, 12:49

Po edycji grupy GSR, jak pewno wszyscy zauważyliście, popsuły się kolory userów. Czyli kolejność pierwszeństwa rang. Nicki wielu userów posiadający kłopotliwe rangi zmieniały kolor z jednego na drugi, co odświeżenie strony nawet. xD Kilka rang mianowicie "trzyma się razem" i jak jedną przesuniesz, to pociągają następne. Oto te rangi: Modder, V.I.P., Redaktor i Grabarz. Jak przesuniesz V.I.P. ponad Moddera, to Grabarz też leci pod V.IP. - i tak dalej. Nie da się tego naprawić. Dziś w końcu poszedłem na kompromis i niepoprawnie tylko wyświetlani są posiadający rangę Redaktor, bo tracą kolor V.I.P. Cała aktywna reszta użytkowników ma już nicki wyświetlane poprawnie. Koniec kalejdoskopu. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ