Machinima

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

28 gru 2016, 09:24

Co sądzicie o Machinimie, na pozór zwykły program rozrywkowy który skrywa więcej tajemnic. Według mnie twór polskiej wartości opiera się na śmiesznych dowcipach ale z zasady będących odzewem w stronę zachodu lub "tych lepszych". W końcu Machinima dotarła na szczyt piękności ogółu i jest rozgłośnią dla pełnych talentu młodych (amatorów) twórców. Dla przykładu:
[youtube][/youtube]


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 gru 2016, 13:50

Nie mam nic przeciwko. nawet lubię od czasu do czasu sobie pooglądać ciekawe montaże. Są jednak dwa warunki:
>> Nie mogą być głupie
>> Nie toleruję tworów z Garry's Moda (Są wyjątki, ale mało ich)

A to moja ulubiona seria (Niedokończona niestety)





Autor: Ns Jones
Ostatnio zmieniony 29 gru 2016, 13:51 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

29 gru 2016, 19:50

Silver Dragon pisze:Nie toleruję tworów z Garry's Moda (Są wyjątki, ale mało ich)
Ja to samo.

Machinima generalnie jest spoko, tylko ciężko znaleźć jakieś śmieszne. Większość jest pseudo-śmieszna, albo tak amatorsko zrobiona, że się odechciewa oglądać po 5 sekundach.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

29 gru 2016, 20:37

seebeek17 pisze:Machinima generalnie jest spoko, tylko ciężko znaleźć jakieś śmieszne. Większość jest pseudo-śmieszna, albo tak amatorsko zrobiona, że się odechciewa oglądać po 5 sekundach.
Shaq robi fajne filmy z Dżimoda xD
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 29 gru 2016, 20:48 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

29 gru 2016, 20:41

Ja z Machinimą miałem kontakt już bardzo dawno temu. Właściwie moje pierwsze spotkanie z YouTubem, to były te filmiki. Najbardziej lubiałem przeróbki z GTA IV, tworzyli je m.in Yeardley Diamond i kitty0706, którzy... zmarli już w młodym wieku :( .Kitty miał białaczkę, a Yeardley Diamond zatrzymanie akcji serca. Smutno, że tacy fajni ludzie, którzy dostarczali mi humoru, odeszli już stąd szybko. Ale nie o tym.

Co do filmików z GMODem to mi się one podobają. Może to kwestia gustu. W każdym razie, lubię od czasu do czasu pooglądać takie fajne montaże :)

A oto kilka moich ulubionych filmów:







Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

29 gru 2016, 20:58

Co wy gadacie tak o tym GM? Skoro tak go hejtujecie, to wy chyba jeszcze nie widzieliście pajojajo, lub innych ;)
Ostatnio zmieniony 29 gru 2016, 20:59 przez Devi90, łącznie zmieniany 1 raz.


왜 이걸 읽나요?
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

29 gru 2016, 21:02

Ja tam lubię filmiki autorstwa STBlackST, choć ostatnio zaczął wyłazić z niego seksualny frustrat xD


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

30 gru 2016, 14:17

Propostal pisze:Co wy gadacie tak o tym GM? Skoro tak go hejtujecie, to wy chyba jeszcze nie widzieliście pajojajo, lub innych ;)
Te są akurat znośne. Choć przy montażu wrzuciłbym parę głosów pod modulator głosowy...

Twórcy filmików z GModa są jak polskie kabarety. Próbują stworzyć coś śmiesznego ale im nie wychodzi.
Z gustem jest jednak jak z tyłkiem. każdy ma swój, to też każdemu się co innego podoba ;)
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 15:11 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 4 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ