Command and Conquer Generals & Zero Hour

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Jaki jest twój ulubiony generał?

Malcolm Granger
0
Brak głosów
Alexis Alexander
0
Brak głosów
"Pinpoint" Townes
1
25%
"Anvil" Shin Fai
0
Brak głosów
Tsing Shi Tao
1
25%
Ta Hun Kwai
0
Brak głosów
Dr Thrax
0
Brak głosów
Rodall "Demo" Juhziz
0
Brak głosów
Prince Kassad
0
Brak głosów
USA
0
Brak głosów
GLA
1
25%
China
1
25%
Inni (mody itp.)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 4
Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

01 mar 2007, 18:52

Czy ktoś z was grał w tą miodną szpilę. Podzielcie się opiniami, strategiami, ulubionymi stronami itp.


Osobiście moimi ulubionymi generałami są Tsing Shi Tao oraz Pinpoint Townes. (Przy zainstalowaniu modu Axis & Allies 1.3)
A jest tak, ponieważ efekty wszelkich wybuchów są wiele mocniejsze, zatem wszystko jest o wiele bardzie realistyczne.


Teraz wyobraźcie taki motyw- tniesz się z kolesiem, wznosisz jakieś bunkry i inne dzikie węże, a na tyle bazy stawiasz Silos Rakiety Atomowej. Koleś zaczyna dobijać się do bazy. Rozwala sztab, koszary i inny stuff a tu nagle sruuuu. Coś poleciało. Po chwili widzą grzyb atomowy. Właśnie zrozumiał że to jest jego ostatni widok w życiu... Teraz wiecie o co chodzi... Dlatego kocham Tsing Shi Tao- generała sił jądrowych Chin. Czy to nie brzmi pięknie?




Drugi koleś- tym razem pacjent o swojskiej ksywce jaką jest Pinpoint. Buahaha. Co za ksywka. Widać ze jakiś homo nie wiadomo się za nim kryje. O nie- tym razem się mylicie. Owy pan to staruszek. I do tego jakich mało. Jego miód polega na tym, że spokojnie stawiasz linie obronne a za nimi wyrzutnie Tomahawk z komendą straży oraz kilka Avengerów. Stawiasz lotnisko (te nowe, z dodatku). Kupujemy Blackbirda Sr-71, zrzucamy jego bombę na łep przeciwnika i koniec potyczki. Tadam!. A teraz kolej na was 8-)


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

01 mar 2007, 20:09

A mi się ta gra nie podobała, zdecydowanie wolę starsze C&C np. tiberian sun, albo red alert 2. (tiberian dawn i red alert 1 też wymiatały w swoich czasach)


Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

01 mar 2007, 21:17

Dlaczego? Mi się wydaje że to najlepsza część. Na drugim miejscu stawiam Red Alert (dżizas, ile ja w to kaczałem- miałem pęcherze na palcach, większe niż po Street Fighterze :P). Jeżeli się komuś nie podoba ta cud miód gierka to niech wyjaśni dlaczego 8-)


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

02 mar 2007, 13:43

Nie podoba mi się, bo:

-głupie strony konfliktu, co powoduje, że (dla mnie) nie jest to 100% C&C
-nie lubię tematu wojny na bliskim wschodzie, zamachów itp.
-gra nie ma dynamiki (spójrzcie sobie na RA2)
-dozery (wolalem sidebar, był wygodniejszy, choć wolniej się budowało)
-zero powiązań z jakimkolwiek poprzednim C&C, po prostu inna gierka

Szczęście, że EA pomyślało i Tiberian Wars będzie kontynuacją TS, chociaż i tak nie przekonuje mnie to, że gra będzie fajna.


ODPOWIEDZ