CRYSIS

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 gru 2007, 18:22

Mam za mało pamięci karty graficznej oraz RAM i kiepski procesor.


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

07 gru 2007, 19:23

Dzieki Alu za te strone. Teraz wiem co mam wymienic ;) Karte grafiiczna musze wymienic na 640mb albo na radeon x2900 512ram (podobno lespsza od GF 8800 789!!!) A takto zeby grac na maksa nic niemusze wymieniac B) Alez jestem szczesliwy ;)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 gru 2007, 19:26

Kmieciu pisze:Mam za mało pamięci karty graficznej oraz RAM i kiepski procesor.

Ja tak samo. po co robią tak wymagające gry? Zeby zbijać forse!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

07 gru 2007, 19:50

Mr Minio pisze:Ja tak samo. po co robią tak wymagające gry? Zeby zbijać forse!
Raczej, żeby nabijać kabzy producentom sprzętu. Na dodatek gro graczy uważa, że jeżeli gra nie ma pięęęknej grafiki, to jest do chrzanu.
Niestety dążenie do doskonałości kosztuje :/


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

07 gru 2007, 20:35

Ja szczegolna uwage zwracam na grafike , ale to nieznaczy ze niepatrze na grywalnosc czy inne pozytywy. Ja się cieszę że grafika dosiągneła poziomu i
Mr Minio pisze:po co robią tak wymagające gry? Zeby zbijać forse!
Nie, niezgadzam się. Oni to robią zeby sprawic nam przyjemnosc dla oczu. Grafika to prawie połowa gry. Wiec crytek poszedł na całość zeby nas zadowolic. Oczywiscie zeby zbijac kase. A widziałeś jakos inna firme ktorsa robila by to dla jaj albo dla zabawy. No jasne ze dla kasy ,ale i nie tylko.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 gru 2007, 20:40

Wiem, że jestem modem. Powinienem dawać przykład i w ogóle... Ale chciałbym podsumować wszystkie zdania osób, którym Crysis najzwyczajniej w świecie nie chodzi (w tym moje).

...

A ja gram w Gothica 2...


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 gru 2007, 21:55

ciuciu pisze:
Mr Minio pisze:po co robią tak wymagające gry? Zeby zbijać forse!
Nie, niezgadzam się. Oni to robią zeby sprawic nam przyjemnosc dla oczu. Grafika to prawie połowa gry. Wiec crytek poszedł na całość zeby nas zadowolic. Oczywiscie zeby zbijac kase. A widziałeś jakos inna firme ktorsa robila by to dla jaj albo dla zabawy. No jasne ze dla kasy ,ale i nie tylko.
Dla kasy, owszem. Ale przyznam rację ciuciu (ciuciowi?). Gdyby firmy chciały sprostać wymogom fanów z uboższymi kompami - przemysł gier stałby w miejscu - i kto wie, jak archaiczną grafikę dzisiaj byśmy mieli. To straszny frazes, ale nic nie stoi w miejscu i rozwijać się trzeba. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

08 gru 2007, 18:25

Może być ciuciu'owi ;) Aha w najnowszym numerze CD-A znajdziemy Recenzje Crysisa!!

Trochę mnie zawiodła ocena ... 9/10 :( Noale coz. Zadna gra niejest doskonała. W numerze jest tez demko crysisa wiec jak ktos mial problemy z pobraniem moze sobie spokojnie zainstalowsc z plyty. Tylko ta cenka... 15.90 ale sa fajne dodatki wiec warto


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

08 gru 2007, 18:45

Mam ten numer ale demo mi nie działa(zbyt duże wymagania).

Fajna jest gra Hitman: kontrakty polecam!

CRYSIS ma najładniejszą grafikę ze wszystkich gier świata ładniejszą od Lost Planet!!!

I tak czekam na Assassin's Creed!!!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

08 gru 2007, 19:43

Mr Minio pisze:CRYSIS ma najładniejszą grafikę ze wszystkich gier świata ładniejszą od Lost Planet!!!
Łał skąd wiedziałeś? xD
Mr Minio pisze: tak czekam na Assassin's Creed!!!
Czy ktoś coś mowil o assasian creed?? to temat ocrsyisie przypomne ci ;)

Powiem tak. Demko starcza nawet na pare godzin gry zeby zobaczyc wszystko po kolei! Noi ja mogę pofrać na srednich detalach i roz. 1289-960(chyba to tak b yło) i grama ok 20 llatek nieraz 10. miodnie

[ Dodano: 2007-12-09, 15:33 ]
Kmieciu pisze:DX 10 jest przereklamowane, oto dowód-
https://www.gram.pl/news_9..._oto_dowod.html

No i proszę: wystarczy usunąć jedno słowo i kasa w kieszeni naszej, nie Gatesa.
Nie do konca. Zmiany w plikach rzeczywiście znaczaca smieniaja grafike ale ni tak jakby było to na Viscie! Przeczytałem to w CD-A grudniowym. Szczekas opada chyba jednak kupię viste, albo przynajmniej pomysle nad jej kupnem ;)


Awatar użytkownika
Odie
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 13 gru 2006, 19:04
Lokalizacja: Polska

24 gru 2007, 01:44

Według mnie, gameplay jest beznadziejny.. lecz przyznam że fizyka / grafika jest najmocniejszą stroną Crysisa, lecz.. gra po paru godzinach staje się nudna, jedz.. strzelaj, chowaj się.. brakuje tu tego "czegoś", czego nie brakowało w serii Half-Life'a.


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

24 gru 2007, 09:52

Odie pisze:blablabla....jedz..blablabla
To sie tam da sie jeść :)

Crysis też mi do gustu nie przypadł :)
Wydaje mi sie że nawet FARCRY ma lepszą fabkę :)


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

24 gru 2007, 12:30

mig31 pisze:Crysis też mi do gustu nie przypadł :)
Wydaje mi sie że nawet FARCRY ma lepszą fabkę :)
No cóż. Miałem okazję niedawno zagrać w tą grę i zgodzę się z przedmówcami. Fizyka i grafika są wręcz porażające, lecz ogólnie gierka nie powaliła mnie na kolana. Ale każdy ma swój gust.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

24 gru 2007, 13:26

To tak jak z TimeShiftem - miał być to tytuł rewolucjonizujący wszystkie strzelanki, w których występuję wątek czasu. Co się okazało? Że rozgrywka emocjonująca jest tylko na kilka godzin gry. Zabawa (z) czasem dostarcza na pewno satysfakcji, ale... czy na dłuższą metę opłaca się co chwilę włączać Bullet Time i inne?

Dobrze, że przeczytałem potem recenzje, bo TimeShifta miałem już w koszyku. Na szczęście, miałem 'fazę' :D na GTA, więc to San Andreas ostatecznie kupiłem.

Pewnie taki sam los czeka Crysisa - ludzie kupią, zagrają, pozachwycają się, usuną, zapomną... a Far Cry'a nigdy nie zapomnę! :)


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

24 gru 2007, 23:51

Niezgadzam sie z wami. Gra ma piekna grafike fizyka ale grywalnosc tez jest moccna strona. I od kiedy chodzenie zabijanie chowanie sie i wykonywanie misji sa nudne. Czlowieku jakby to bylo nudne to niebylo by zadnej grywalnej gry na tym swiecie. Jestem pewien ze Crysis zostanie zapamietany za wszystkie swoje zalety i jak tez za wady. Czemu bedzie pamietany tak bardzo?/ Bo tak dlugo na niego czekalismy .

A szczegolnie niezgadzam sie z ocena z cd-a. 9+ bym sie zgodzil jeszcze ale nie 9.
owszem far cry powalało ale crysis wcale niejest gorszy wrecz przeciwnie , bedzie jeszczed dluzej pamietany


ODPOWIEDZ