Darmowe gry MMO

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Marian
Miłośnik broni
Posty: 141
Rejestracja: 24 lut 2007, 22:14

05 gru 2007, 20:40

Znacie jakieś fajne, i warte polecenia darmowe gry MMO?

Ja polecam grę pt. Cabal Online - Coś jak Silkroad, można wykupić konto premium itp.
Grafika Bardzo dobra a szczególne wrażenia robią skille LINK
Wiec nie pozostaje mi nic innego niż zachęcić was do zagrania.


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

05 gru 2007, 20:52

hmmm polecam www.margonem.pl Tibia przy tym ssie


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

05 gru 2007, 21:24

Skillami bije silka na łeb. Warrior i force blader/shielder wymiata. Tylko mam na to za słabą kartę graficzną


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

06 gru 2007, 07:42

eddie pisze:Warrior i force blader/shielder wymiata
Dobra eddie ty już tak nie kozacz (xD)
Polecam:
-Silkroad
-Last Chaos
-Cabal Onlie
-Lineage II szczególnie polecam
-Flyff 1 i 2


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

06 gru 2007, 08:15

A ja polecę Tibię. :P Gierka naprawdę potrafi wciągnąć, jeśli się ma dużo wolnego czasu. Ja grałem w nią w wakacje, kiedy było go pod dostatkiem. Później pojechałem na obóz, a jak wróciłem to miałem już tylko ochotę grać w Postala i FIFKę. :) Ostatnie logowanie zaliczyłem w świecie Tibii zaliczyłem 15.08.07, tak więc 5 mięsiecy temu.

Mimo to, "kiedyś jeszcze tam wrócę!". :diabel:


Obrazek
Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

06 gru 2007, 12:46

Kmieciu pisze:A ja polecę Tibię. Gierka naprawdę potrafi wciągnąć, jeśli się ma dużo wolnego czasu
święta prawda :P w wakacje wbijalo się po 3-5 lvli na dobe :P


mi w sumie już mania przeszła. nauka zajmuje cały mój czas.. ale w weekendy w nocy, kiedy mi się cs znudzi, sentymentalnie powracam do tibii :P i wbijam ze 2 lvle ;)


to tylko moje zdanie. wiem że tibia ma wielu wrogów i kiedy ktoś się dowiaduje, że gram w tibię to sie sapie. Ale JMT :P ja tą grę lubię i mnie do niej nikt nie zniechęci. :P


Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

06 gru 2007, 13:00

ja też kiedyś grałem w tibię, ale dobiłem 13 level druidem na valkyriach i amazonkach a tu nagle hack to se poszukałem OTS'y normalnie super wpisujesz ip i port i grasz! często spotkasz polaków (bo w polskim serwerze nie będzie anglików hehehe) i jak będziecie grać w Armia Podkarpacki to zajebisty ots wymaga tibię 7.6 i podobno 8.0 nie wiem dawno nie grałem ;)


wejdźcie na www.ots.pl tam jest lista polskich ots'ów i jak będziecie grać w podkarpackiego pozdrówcie Karpia od Kisiela zjadacza budyniu od niego mam tą ksyfkę ;)


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

06 gru 2007, 14:14

Znam fajną grę MMORPG - Virtual Racers.
Adres do gry to: https://www.virtualracers.yoyo.pl/
Zasady są bardzo proste w tej grze.
W tej grze jesteśmy kierowcą rajdowym i kupujemy sobie samochody.
Jeździmy do warsztatu, żeby ulepszyć sobie samochód i uczestniczymy w wyścigach, aby zarobić pieniądze na dalszą inwestycje na swój samochód. Możemy także organizaować swoje własne wyścigi. Ścigamy się z innymi graczami nie z komputerami. To wciągająca gra. Polecam szczególnie dla fanów samochodów :)


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

06 gru 2007, 14:21

szczerze?? Tibia ssie margonem przebija ja o glowe. naprawde polecam zagrac :D kazdy kto gral w Tibie i margonem mowi ze to drugie jest lepsze :P


Awatar użytkownika
Marian
Miłośnik broni
Posty: 141
Rejestracja: 24 lut 2007, 22:14

07 gru 2007, 12:29

Ja polecam Gunz : The Duel- gra jest w pełni darmowa ale rzadko da się wejść na jakikolwiek server :/ i są trudności z instalacją. Jeśli chodzi o grywalność to właśnie dlatego polecam ta grę.
Grafika nie powala...ale da się przeboleć ;p

Druga gra jaką chciałbym polecić jest Ultima Online, niestety grę trzeba kupić...ale wszystkie serwery (shardy) są darmowe...


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

07 gru 2007, 22:06

Marian pisze:Druga gra jaką chciałbym polecić jest Ultima Online, niestety grę trzeba kupić...ale wszystkie serwery (shardy) są darmowe...
Tylko nieoficjalne (tak samo jak serwery WoW). A Ultimkę można ściągnąć za free stąd: https://www.uo.com/uoml/newplayer.shtml (oficjalna stronka). Po prostu kupując UO masz od razu miesiąc grania za free na oficjalnych serwerach, a ściągając musisz sobie ten pierwszy miesiąc i tak kupić :-P Do tego teraz wychodzi Kingdon Reborn, dla tych, którym grafika w UO się nie podoba (bo dosyć archaiczna) 8-)
https://www.uoherald.com/kingdomreborn/g ... /index.php - a tutaj Kingodom Reborn Client - zasady tak samo jak ze zwykłym UO - trzeba po ściągnięciu wykupić klucz aktywacyjny) 8-)
Tak czy inaczej - granie w UO za free jest możliwe tylko na NIEOFICJALNYCH serwerach, lub trialu 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

08 gru 2007, 15:53

Polecam Guild Wars darmowa super gra!


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

08 gru 2007, 20:40

Kłeszczyn - piszemy tutaj o 100% darmowych MMO, czy o FreeToPlay (czyli między innymi Guild Wars, którego trzeba kupić, ale gra się już za free)? Pytam, żeby wiedzieć, jakie tytuły tutaj zapodać 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

08 gru 2007, 21:58

Chodzi tutaj o 100% gry czyli pobierasz -> odpalasz -> grasz!


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

09 mar 2009, 04:48

Rising Force Online (a.k.a. RF Online)
Do niedawna płatna, ale jak widać cuda się zdarzają :-)
Rising Force jest grą MMORPG, której akcja toczy sie w galaktyce zwanej Novus. Miejsce to jest o tyle niezwykłe, że magia oraz technologia idą tam ze sobą w parze. Znajdziemy tam wiele elementów Science-Fiction oraz dalekowschodniego fantasy. Akcja gry toczy się wokół surowca zwanego Talic, o który walczą ze sobą trzy zamieszkujące Novus rasy:
- Bellato - przypominający małych ludzi, zdają się utrzymywać równowagę między magią a technologią. Potrafią tworzyć potężne mechy bojowe.
- Accteria - Zaawansowane technologicznie, zmechanizowana rasa, której jedynym i nadrzędnym celem jest przetrwać i dążyć do doskonałości.
- Cora - zwani również "Starożytnymi" - prastara rasa, która do perfekcji opanowała arkana magiczne.
Rasa, która kontroluje największą ilość kopalni Talic w galaktyce dostaje możliwość korzystania z pewnych ulepszeń. Jednak wywalczyć sobie drogę do dominacji wcale nie jest tak łatwo. Tutaj nie ogranicza się to do PvP, czy GvG... tutaj walczą ze sobą całe rasy! Setki graczy w gigantycznej wojnie, o kontrolę nad galaktyką.
Zaawansowane postacie, z wysokimi poziomami, zasłużone swojej rasie mogą pretendować do miana lidera swojej rasy, co wiąże się z bardziej lub mniej użytecznymi bonusami, oraz sławą na całym serverze.
Graficznie gierka prezentuje się bardziej niż okazale, co jest dosyć ciekawe biorąc pod uwagę niewysokie wymagania sprzętowe. Muzyczka również jest klimatyczna. Dodatkową zachętą powinien być wydany niedawno dodatek "Pioneers of Novus" 8-)
Jakby ktoś pytał: gram na serverze Novus - postać: Sealena rasa: Cora 8-)

Oficjalna strona: https://www.rf-onlinegame.com/
Download: https://www.rf-onlinegame.com/download-clients.php
Rejestracja konta: https://cogaccounts.codemasters.com/map ... signup.php
Screeny: https://www.rf-onlinegame.com/screenshots.php


========EDIT========
Obrazek
W świecie darmowych gier MMORPG od dawna sporo się dzieje. Kolejne tytuły wyrastają jak grzyby po deszczu, zasypując nas obietnicami nowatorskich rozwiązań, pięknej grafiki, niesamowicie wciągającej fabuły, innowacyjności itd. Problem jednak w tym, iż w większości są to hasła rzucane na wiatr, a w natłoku powstających z dnia na dzień darmowych MMORPG’ów ciężko wyłowić tytuł naprawdę godny polecenia. Sytuacja doszła niemalże do tego stopnia, iż ciężko czasami odróżnić jedną grę od drugiej, zwłaszcza jeśli idzie o te reklamowane hasłami w stylu „innovative martial arts MMORPG with unique fighting system”. Szkoda tylko, że cały ten „unique fighting system” polega prawie zawsze na kliknięciu na przeciwnika i podziwianiu bardziej lub mniej wymyślnej animacji, od czasu do czasu wspieranej odpowiednimi skill’ami – w skrócie wszystko to jest już schematyczne aż do bólu. Oczywiście nie mówię, że ze wszystkimi F2P MMORPG tak jest. Zdarzają się naprawdę ciekawe tytuły, niestety (moim zdaniem) niezbyt często.
Jednym z takich tytułów jest Runes of Magic, któremu też poświęcam tenże artykuł. Na tle innych F2P, RoM wyróżnia się systemem walki, umiejętności, rozwoju postaci, ekwipunku, craftingu… praktycznie na każdej płaszczyźnie czymś się wyróżnia. Autorzy bowiem postanowili nie stawiać na oklepany już kanon, przewijający się przez setki gier. Postanowili wziąć przykład z pewnej firmy, która zaczerpnęła z innych MMO to co w nich najlepsze, to i owo usprawniła, dodała własny świat, uprościła na tyle, by gra była przystępna dla każdego, ale jednocześnie nie była zbyt prosta i nazwała to wszystko „World of Warcraft”. Tak panie i panowie, Runes of Magic pod wieloma względami przypomina produkcję Blizzard’a, jednak w przemyślany sposób i nie zrzyna co się tylko da – między innymi rozwój umiejętności klasowych oraz crafterskich jest zupełnie inny, podobnie z wieloklasowością postaci. Ale może po kolei…
Po więcej info odsyłam do tego małego arcika: Runes of Magic @ GamesVault
Screeny: Galeria
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
ODPOWIEDZ